Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Podłoże na bazie ziemi

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
kiszczak

kiszczak


Liczba postów : 182
Dołączył : 27/01/2012
Skąd : Niemodlin

Podłoże na bazie ziemi Empty
PisanieTemat: Podłoże na bazie ziemi   Podłoże na bazie ziemi EmptyWto 09 Paź 2012, 18:21

witam czy może mi ktoś doradzić z tym tematem,a dokładnie mam pomysł dać na podłoże akwa ziemie np.do oczek wodnych podobno zawiera mało chemi,potem warstwa żwirku i na to warstwa kamyczku ozdobnego.
Powrót do góry Go down
kiszczak

kiszczak


Liczba postów : 182
Dołączył : 27/01/2012
Skąd : Niemodlin

Podłoże na bazie ziemi Empty
PisanieTemat: Re: Podłoże na bazie ziemi   Podłoże na bazie ziemi EmptyWto 09 Paź 2012, 18:24

kolega Adamtere ma tak zrobione tyle ze ma dobre oswietlenie ledowe, ja mam 90w w zbiorniku 100/50/50
Powrót do góry Go down
hodowca

hodowca


Liczba postów : 112
Dołączył : 09/03/2012

Podłoże na bazie ziemi Empty
PisanieTemat: Re: Podłoże na bazie ziemi   Podłoże na bazie ziemi EmptySob 13 Paź 2012, 12:46

Witam, poczytaj na ten temat na necie akwarium na bazie ziemi nazywa się low-tech w skrócie lt. Very Happy
Powrót do góry Go down
kiszczak

kiszczak


Liczba postów : 182
Dołączył : 27/01/2012
Skąd : Niemodlin

Podłoże na bazie ziemi Empty
PisanieTemat: Re: Podłoże na bazie ziemi   Podłoże na bazie ziemi EmptySob 20 Paź 2012, 12:15

witka a ty masz u siebie ten system a akwa?
Powrót do góry Go down
hodowca

hodowca


Liczba postów : 112
Dołączył : 09/03/2012

Podłoże na bazie ziemi Empty
PisanieTemat: Re: Podłoże na bazie ziemi   Podłoże na bazie ziemi EmptySob 20 Paź 2012, 13:51

Miałem, ale sprawdziło sie dla niektórych roślin ale przy czyszczeniu akwa lub przesadzania roślin ziema dostaje światła i ;( syf. Ale osobiście polecam jbl mando super podłoże jak dla mnie ładny kolor i daje 100x większy efekt od ziemi
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podłoże na bazie ziemi Empty
PisanieTemat: Re: Podłoże na bazie ziemi   Podłoże na bazie ziemi Empty

Powrót do góry Go down
 
Podłoże na bazie ziemi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podłoże na ziemi ogrodowej
» Podłoże
» Podłoże
» Podłoże Pro soil
» Podłoże do roślinniaka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Rośliny w akwarium - nawożenie, substraty, glony, itd.-
Skocz do: