Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Sprzedam akwaria !!!

Go down 
AutorWiadomość
Michael De Santa

Michael De Santa


Male Liczba postów : 111
Dołączył : 18/12/2013
Skąd : Ok. Opola

Sprzedam akwaria !!! Empty
PisanieTemat: Sprzedam akwaria !!!   Sprzedam akwaria !!! EmptyPią 25 Lip 2014, 18:56

Witam,

Mam do sprzedania 2 akwaria robione w firmie aqua-boro w Niemodlinie

- akwarium 50x30x30 45l czarny sylikon szkło 3 mm bd nowe nie zalewane miało być dla bojownika lecz brakło kasy na pokrywę i stoi nie zalane na szafce cena to 50 zł.
- akwarium 99x49x40 194l czarny sylikon szkło 6 mm ma chyba 2 lata zero pęknięć małe zarysowania na dnie, widać kamień na poziomie wody* (mieszkał tam żółw) cena to 150 zł.
- Dodatki do aqua 45l mam czarny bazalt ok 20l. za 20 zł oraz kamienie czarne różne wielkości za 10 zł.
- mam koszyk różnych roślin (większość to cryptocoryny) jak ktoś chętny to też dorzucę do aqua za 10 zł.
- korzenie też dorzucę https://akwa-opole.forumpolish.com/t1132-sprzedam-korzenie

* Jeżeli znajdzie się chętny na to aqua to osobiście wymyję je tak by nie było widać kamienia.
Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
Przy większym zakupie np. aqua 45l. żwirek bazaltowy,kamienie,korzenia,roślinki. To z pewnością bd upust cenowy.
Więcej informacji co do sprzedaży lub zdjęć pod nr. tel. 513-157-526 ,GG 45857300 lub pod e-mail Mateusz.P-97@wp.pl
Powrót do góry Go down
 
Sprzedam akwaria !!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sprzedam akwaria
» sprzedam
» Publiczne akwaria w województwie opolskim
» AKWARIA NA ZAMÓWIENIE/ AquaBoro SKLEP Sosnkowskiego 4a
» Sprzedam gupiki 49 szt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Sprzedam-
Skocz do: