Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Publiczne akwaria w województwie opolskim

Go down 
+11
richelieu
rednex
Adriana111
miro1983
Zimna Zośka
chlodnica
perez_
lider71
poi876
witek1250
Topielec
15 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyWto 10 Sty 2012, 10:10

Gdzie można popatrzeć na akwaria w Opolu i pobliskich miejscowościach? Jest chyba kilka klubów i restauracji w Opolu z akwariami. Może jakieś szkoły, galerie, gabinety itd? Jeśli znacie takie miejsca, to jak je oceniacie? Kiedyś w opolskim ZOO był pawilon z akwariami, niestety było to dawno temu. Jak to wygląda w miejscowościach w których mieszkacie?
Powrót do góry Go down
witek1250

witek1250


Male Liczba postów : 50
Dołączył : 16/12/2011
Skąd : Drogoszów

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyWto 10 Sty 2012, 14:20

Nysa ulica chodowieckiego skklep z dywanami pers 2 akwaria 1300l pawiookie i 300l molki i zmnienniaki


Ostatnio zmieniony przez witek1250 dnia Sro 29 Lut 2012, 17:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptySro 11 Sty 2012, 07:15

Brzmi ciekawie Smile Jak będę kiedyś przejeżdżał przez Nysę, to może pooglądam dywany Wink
Powrót do góry Go down
witek1250

witek1250


Male Liczba postów : 50
Dołączył : 16/12/2011
Skąd : Drogoszów

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptySro 11 Sty 2012, 16:40

Very Happy


Ostatnio zmieniony przez witek1250 dnia Sro 29 Lut 2012, 17:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
poi876

poi876


Liczba postów : 68
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : Niemodlin

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyCzw 12 Sty 2012, 15:20

Nie wiem czy dobrze słyszałem ale nasz Ogród Zoo w Opolu ma uruchomić pawilon akwarystyczny z akwarystyka morska i słodkowodna Smile Tyle ze nie nie wiem czy to na 100 %
Powrót do góry Go down
lider71




Liczba postów : 39
Dołączył : 14/01/2012
Skąd : Pakosławice,Nysa

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptySob 14 Sty 2012, 14:54

witek1250 napisał:
Nysa ulica ogrodowa tam jest taki sklep z dywanami a w nim 2 akwaria chyba z 2000l z pilegnicami Wink
Witam.Ul.Chodowieckiego przy Nyskim Domu Kultury akwaria są rzeczywiście duże i fajnie sie oglada takie baniaki,ale ich stan pozostawia wiele do zyczenia,ale i tak warto zobaczyć Very Happy
Powrót do góry Go down
perez_

perez_


Male Liczba postów : 101
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : OP

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyPon 30 Sty 2012, 19:23

Kim Lan Opole na Krakowskiej masa pyszczaków pływa
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyWto 31 Sty 2012, 07:17

poi876 napisał:
Nie wiem czy dobrze słyszałem ale nasz Ogród Zoo w Opolu ma uruchomić pawilon akwarystyczny z akwarystyka morska i słodkowodna Smile Tyle ze nie nie wiem czy to na 100 %

Zasięgnąłem informacji u źródła - niestety nie ma tego w planach.
Powrót do góry Go down
poi876

poi876


Liczba postów : 68
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : Niemodlin

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyWto 31 Sty 2012, 21:35

ajjj kurde to szkoda bo z chęcia bym poogladał aranżacje naszego ZOO Wink
Powrót do góry Go down
chlodnica

chlodnica


Male Liczba postów : 76
Dołączył : 17/02/2012
Skąd : Opole

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyPią 17 Lut 2012, 18:13

podobno w Nysie w Warka Pub jest baniak z pyskami(dekoracja w stylu piłkarskim czyli boisko,linie itp...).
Powrót do góry Go down
chlodnica

chlodnica


Male Liczba postów : 76
Dołączył : 17/02/2012
Skąd : Opole

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyPią 17 Lut 2012, 18:15

w Opolu na Cmentarnej sa baniaki...
http://www.aquarele.pl/3501.html
Powrót do góry Go down
Zimna Zośka

Zimna Zośka


Male Liczba postów : 49
Dołączył : 17/02/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle/Kettering

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyPią 17 Lut 2012, 20:49

poi876 napisał:
Nie wiem czy dobrze słyszałem ale nasz Ogród Zoo w Opolu ma uruchomić pawilon akwarystyczny z akwarystyka morska i słodkowodna Smile Tyle ze nie nie wiem czy to na 100 %
Wow myślałem o tym ostatnio, nawet miałem w kwietniu zajechać tam i popytać, co i jak i dlaczego tak długo, może pomocy potrzebują ? Wink
Powrót do góry Go down
poi876

poi876


Liczba postów : 68
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : Niemodlin

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyPią 17 Lut 2012, 22:33

Dobry pomysł pojechać pogadać czemu niema i wlasnie czy by pomocy nie potrzebowali gdyby sie juz zdecydowali Very Happy
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyPią 24 Lut 2012, 08:36

chlodnica napisał:
w Opolu na Cmentarnej sa baniaki...
http://www.aquarele.pl/3501.html

I to chyba nawet sporo ich tam jest! Wiele razy słyszałem o tym miejscu, a nigdy nie odwiedziłem.
Trzeba się kiedyś będzie wybrać na jakiś obiadek.

Zimna Zośka napisał:
poi876 napisał:
Nie wiem czy dobrze słyszałem ale nasz Ogród Zoo w Opolu ma uruchomić pawilon akwarystyczny z akwarystyka morska i słodkowodna Smile Tyle ze nie nie wiem czy to na 100 %
Wow myślałem o tym ostatnio, nawet miałem w kwietniu zajechać tam i popytać, co i jak i dlaczego tak długo, może pomocy potrzebują ? Wink

No, ja również mailowo zaoferowałem pomoc w razie czego i oczywiście poleciłem nasze forum Wink
Może jak kiedyś się zdecydują, to się odezwą.
Powrót do góry Go down
miro1983

miro1983


Male Liczba postów : 56
Dołączył : 23/02/2012
Skąd : Gogolin

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyPią 24 Lut 2012, 08:57

W Laskowicach,przy głównej drodze GŁOGÓWEK-PRUDNIK,jest restauracja Statek i oni też mają baniaka na stanie.Już nie pamiętam jaki biotop,ale było na co popatrzeć Wink
Powrót do góry Go down
miro1983

miro1983


Male Liczba postów : 56
Dołączył : 23/02/2012
Skąd : Gogolin

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyPią 24 Lut 2012, 08:57

W Laskowicach,przy głównej drodze GŁOGÓWEK-PRUDNIK,jest restauracja Statek i oni też mają baniaka na stanie.Już nie pamiętam jaki biotop,ale było na co popatrzeć Wink
Powrót do góry Go down
Adriana111




Liczba postów : 16
Dołączył : 22/02/2012

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyNie 26 Lut 2012, 18:36

[quote="Topielec"]
chlodnica napisał:
w Opolu na Cmentarnej sa baniaki...
http://www.aquarele.pl/3501.html

I to chyba nawet sporo ich tam jest! Wiele razy słyszałem o tym miejscu, a nigdy nie odwiedziłem.
Trzeba się kiedyś będzie wybrać na jakiś obiadek.

Polecam polecam maja tam bardzo smaczne obiadki i cena nawet nawet Wink
Powrót do góry Go down
witek1250

witek1250


Male Liczba postów : 50
Dołączył : 16/12/2011
Skąd : Drogoszów

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyPon 27 Lut 2012, 00:57

Ja niedawno dowiedziałem sie ze u nas we wsi w spułdzielni w biurze stoi baniak chyba 200l ze skalarami dzisiaj polece zobaczyc i powiem reszte Very Happy wies ma 250 mieszkancow;p
Powrót do góry Go down
rednex




Liczba postów : 8
Dołączył : 10/03/2012

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptySob 10 Mar 2012, 20:35

.


Ostatnio zmieniony przez rednex dnia Sro 13 Mar 2013, 21:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
rednex




Liczba postów : 8
Dołączył : 10/03/2012

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptySob 10 Mar 2012, 20:53

.


Ostatnio zmieniony przez rednex dnia Sro 13 Mar 2013, 21:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
richelieu

richelieu


Male Liczba postów : 71
Dołączył : 16/04/2012
Skąd : Dolnyśląsk

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyWto 17 Kwi 2012, 09:35

Spore akwarium jest Na Nysy Łużyckiej u Ortodonty ładnie wbudowane w ladę Smile
Powrót do góry Go down
Olafek




Male Liczba postów : 18
Dołączył : 20/11/2012
Skąd : Opole

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptySob 24 Lis 2012, 21:33

Od lat akwarium jest w steakhouse piramida - w tej chwili jest tam 8-9 podrośniętych pielęgnic mekka i 1 pielęgnica zebra, roślin brak.
Powrót do góry Go down
rednex




Liczba postów : 8
Dołączył : 10/03/2012

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptySob 24 Lis 2012, 21:55

.


Ostatnio zmieniony przez rednex dnia Sro 13 Mar 2013, 21:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
grindz0ne




Liczba postów : 54
Dołączył : 15/03/2012

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptySob 22 Gru 2012, 08:14

W Restauracji "Piramida" w Opolu ale jest w strasznym stanie...Pomieszany biotom tanganika sum i malawii pielęgnice...Plus wielki glonek
Powrót do góry Go down
Pasta872

Pasta872


Male Liczba postów : 224
Dołączył : 12/05/2012
Skąd : Dąbrówka Łubniańska

Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim EmptyNie 23 Gru 2012, 18:32

A może tak dodać jakieś fotki z tych publicznych akwariów
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty
PisanieTemat: Re: Publiczne akwaria w województwie opolskim   Publiczne akwaria w województwie opolskim Empty

Powrót do góry Go down
 
Publiczne akwaria w województwie opolskim
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Akwarystyka morska w województwie opolskim
» Rośliny akwariowe w Opolskim
» Sprzedam akwaria !!!
» Sprzedam akwaria
» Akwaria Roślinne - zachęta :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Akwarystyka w województwie opolskim-
Skocz do: