Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Sprzedam akwaria

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Andre&Sylwia




Liczba postów : 11
Dołączył : 30/01/2014
Skąd : Prudnik

Sprzedam akwaria Empty
PisanieTemat: Sprzedam akwaria   Sprzedam akwaria EmptyPon 03 Lut 2014, 13:05

Witam
Mam na sprzedaż kilka akwarii. Pozostałość po hodowli paletek. Zaczynając od najmniejszego to 160l bez pokrywy.
Później 375 l z pokrywą czarną abs.( pokrywa sprawna ale nie w stanie idealnym)
300 l z pokrywą własnej roboty ale to nie od razu bo aktualnie stoi u mnie w domu i będzie wymieniane na 375l:)
I to którego najbardziej mi szkoda (niestety okazało się że nie ma fizycznej możliwości wniesienia go do mnie na 2 piętro) 700l z pokrywą aluminiową plus spawany stelaż pod akwarium.
Zostało także jeszcze kilka filtrów i innych drobiazgów jak grzałki i wszelki drobiazg.
Ceny do uzgodnienia nie narzucam z góry ile chcę bo wszystko można dogadać. Oczywiście w miarę realne bo akwaria są w dobrym stanie.
Kontakt 668848639.
Na życzenie prześlę zdjęcia ale za piękne nie będą bo wszystko stoi w małym pomieszczeniu a nie są to akwaria które łatwo przestawić do porządnych zdjęć Very Happy  Very Happy 
Powrót do góry Go down
apri cort




Liczba postów : 210
Dołączył : 20/02/2013

Sprzedam akwaria Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam akwaria   Sprzedam akwaria EmptyPon 03 Lut 2014, 16:17

Jakie wymiary ma pokrywa do 300l? Potrzebuję 120x40...
Powrót do góry Go down
kroni

kroni


Liczba postów : 191
Dołączył : 28/05/2012
Skąd : węgry

Sprzedam akwaria Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam akwaria   Sprzedam akwaria EmptyPon 03 Lut 2014, 16:43

apri ja będę miał swoje niedługo na sprzedaż 150x50x40.3 letnie
Powrót do góry Go down
apri cort




Liczba postów : 210
Dołączył : 20/02/2013

Sprzedam akwaria Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam akwaria   Sprzedam akwaria EmptyPon 03 Lut 2014, 17:04

Ale mnie chodzi tylko o pokrywę do mojej 240tki, bo tani "wromakoid" się rozpada... Nowego szkła nie planuję.
Powrót do góry Go down
Andre&Sylwia




Liczba postów : 11
Dołączył : 30/01/2014
Skąd : Prudnik

Sprzedam akwaria Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam akwaria   Sprzedam akwaria EmptyWto 04 Lut 2014, 06:20

120/50/50 więc nie będzie pasować. No i akurat do 300l jest własnej roboty zrobiona pod meble więc w sumie równie dobrze sam mógłbyś też taką zrobić. Trochę materiału i dwa stateczniki i kilka godzin pracy. Polecam Smile
Powrót do góry Go down
apri cort




Liczba postów : 210
Dołączył : 20/02/2013

Sprzedam akwaria Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam akwaria   Sprzedam akwaria EmptyWto 04 Lut 2014, 16:54

Tak mnie wkurzają te sypiące się plastiki że chyba faktycznie to przemyślę...
Powrót do góry Go down
kroni

kroni


Liczba postów : 191
Dołączył : 28/05/2012
Skąd : węgry

Sprzedam akwaria Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam akwaria   Sprzedam akwaria EmptyWto 04 Lut 2014, 16:57

rezerwuję to 375 l jezeli można.zgadamy się w tygodniu
Powrót do góry Go down
Andre&Sylwia




Liczba postów : 11
Dołączył : 30/01/2014
Skąd : Prudnik

Sprzedam akwaria Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam akwaria   Sprzedam akwaria EmptySro 05 Lut 2014, 09:44

Tak jak pisze Kroni 375 zarezerwowane. Nie martw się ugadaliśmy się więc czeka na ciebie. Drąż tylko temat z tym 700 bo za te ceny warto jak zresztą sam stwierdziłeś Very Happy 

Apri jak coś mogę co nieco poradzić bo robiłem już dwie więc mogę coś podpowiedzieć koszt statecznika zwykłego to 15 zł, elektroniczny już trochę gorzej ale też nie za dużo można czasem trafić w dobrej cenie. A jak masz materiał płyty takie jak meble w pokoju albo nieużywaną szafkę z kompletu to jeszcze może to nieźle wyglądać.
Powrót do góry Go down
apri cort




Liczba postów : 210
Dołączył : 20/02/2013

Sprzedam akwaria Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam akwaria   Sprzedam akwaria EmptyCzw 06 Lut 2014, 16:11

No to jak mi się rozleci kompletnie mój plastik to się odezwęSmile
Powrót do góry Go down
kroni

kroni


Liczba postów : 191
Dołączył : 28/05/2012
Skąd : węgry

Sprzedam akwaria Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam akwaria   Sprzedam akwaria EmptySob 02 Sie 2014, 06:20

chciałbym przestrzec przed tym panem i jego akwariami.kupione w kwietniu 375 l właśnie stoi na śmietniku,rozszczelnione kompletnie,pokrywy nie dostałem do dziś,po odbiorze akwarium zero kontaktu co już wtedy właściwie powinno dać mi do myślenia.szkoda.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sprzedam akwaria Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam akwaria   Sprzedam akwaria Empty

Powrót do góry Go down
 
Sprzedam akwaria
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sprzedam akwaria !!!
» sprzedam
» Publiczne akwaria w województwie opolskim
» AKWARIA NA ZAMÓWIENIE/ AquaBoro SKLEP Sosnkowskiego 4a
» Sprzedam gupiki 49 szt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Sprzedam-
Skocz do: