Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Opolskie sklepy akwarystyczne

Go down 
+25
FanMalTanWi
BambusKLB
kroni
sylwii73
hodowca
Zuzanna
mulojad2
mgrinch
perez_
dzidziol0
Maniek
kiszczak
kazioo3
dzejson90
lider71
Jacek
Mateusz89
Marom
w-2
knudson
poi876
kuba184
mariusz1985
witek1250
Topielec
29 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
dzejson90




Liczba postów : 158
Dołączył : 12/01/2012

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyNie 15 Sty 2012, 10:43

Ja najczęściej robię zakupy w sklepie interentowym Plantica

sprzętu jest dużo po ładnych cenach, byłem tam osobiście u nich kamienie mają extra, a o korzeniach nie wspomnę Wink fakt że chcę 40zł za kg korzenia ale ja za 60zł kupiłem u nich naprawdę ładny korzeń, gdzie w aqua-boro na oczy takiego nie widzieli.
http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=1118&us_id=6256675
Dawniej często z tatą jeździłem na giełdę do wrocka, ulica robotnicza , obok starej stacji pkp, tam jest ogromny bazar po drugiej stronie jest giełda elektroniczna i przy tej elektronicznej były zawsze ryby i roślin, ogromny wybór . Nie mam pojęcia jak tam teraz jest bo nie byłem tam już z 5 lat

a jak rosliny i ktoś szuka rzadkich gatunków to polecam sklep na roslinach akwariowych Smile wybór mają tak duży że się w pale nie mieści.
http://sklep.roslinyakwariowe.pl/
Powrót do góry Go down
lider71




Liczba postów : 39
Dołączył : 14/01/2012
Skąd : Pakosławice,Nysa

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyPon 16 Sty 2012, 15:57

Równiez w 100% polecam Plantice Very Happy
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyPon 16 Sty 2012, 16:33

Temat dotyczy raczej sklepów na miejscu w opolskim.

W tym polecam zakupy u Pana Piotra. Który sprzedaje rośliny pod nickiem Ridian. Gdy zakładałem akwarium 128l właśnie od niego brałem rośliny. Biorąc tego całkiem sporo dostaje się jeszcze większe rabaty. Można też u niego dostać sole do nawożenia akwarium. Polecam kontaktowanie się z Panem Piotrem przez gadu-gadu, można z wyprzedzeniem zamówić większość z roślin. Odbiór osobisty pod Krapkowicami.
Denerwuje mnie jednak sposób w jaki ostatnio zaczął sprzedawać przez allegro a mianowicie na sadzonki, już w takim koszyku jest mało dla nas roślin . A co można zrobić z sadzonką, to nie wiem .
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyPon 16 Sty 2012, 20:49

Mateusz89 napisał:
Temat dotyczy raczej sklepów na miejscu w opolskim.

Trafna uwaga Smile Dzięki za kolejną opinię.
Powrót do góry Go down
lider71




Liczba postów : 39
Dołączył : 14/01/2012
Skąd : Pakosławice,Nysa

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyWto 17 Sty 2012, 15:55

topielec napisał:
Mateusz89 napisał:
Temat dotyczy raczej sklepów na miejscu w opolskim.

Trafna uwaga Smile Dzięki za kolejną opinię.

Racja Mad poprawimy się Very Happy

Polecam również Ridiana.Kupowałem u niego roślinki do mojego low techa i rosły świetnie Very Happy
Powrót do góry Go down
Marom




Liczba postów : 4
Dołączył : 07/01/2012

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyWto 17 Sty 2012, 19:23

Witam http://pracus.com.pl/web.n4?go=36 byłem w tym sklepie całkiem fajny dużo sprzętu, akcesori akwarystyczne, rybek , roślinek było mało podejrzewam ze przed dostawą. Z cenami rewelacji niema rużnie ogólnie nie jest tanio, ale niektóre rzeczyw miare tanie.
Powrót do góry Go down
lider71




Liczba postów : 39
Dołączył : 14/01/2012
Skąd : Pakosławice,Nysa

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptySro 18 Sty 2012, 16:00

No i w Brzegu oczywiście znajduje się chodowła roślin in Very Happy vitro
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptySro 18 Sty 2012, 16:03

Czy któryś z was w niej był? Doszły mnie kiedyś słuchy (na zeszłorocznym zlocie RA),że to taka trochę ściema, że te rośliny Masta skądś sprowadza.
Tak czy inaczej rośliny w kubkach uważam za rewelację.
Powrót do góry Go down
lider71




Liczba postów : 39
Dołączył : 14/01/2012
Skąd : Pakosławice,Nysa

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptySro 18 Sty 2012, 16:19

Gdzieś kiedys był reportaz z tej chodowli ,nie wiem czy nie w MA lub NA ale pewny nie jestem,ale czytałem gdzieś Smile
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptySro 18 Sty 2012, 19:23

No właśnie też coś czytałem. Więc pewnie bzdurę mi ktoś wcisnął.
Powrót do góry Go down
kazioo3




Liczba postów : 15
Dołączył : 30/01/2012

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyPon 30 Sty 2012, 15:39

Mam juz taka manię,żę bedąc w jakimkolwiek mieście a widząc sklep zoo tgo nire ma takiej opcji żeby nie wejść...Niestety co te sklepy prezentuja?? jednym slowem bieda.Jedynie najbardziej chodliwe rybki typu gubik mieczyk neonka itp.Latem szukałem zwykłego mchu po całym woje..zzapomnij.Najpierw na moimn podwórku Krapkowice.Stary sklep jest w niekończącym sie remoncie(ten na rynku).Nowy w galerii prowadzi pani ze Strzelec.Podstawowe rzeczy można kupic jak przypili, akwaria czyste,a jak sie spotka włascicielke to można pogadac.Na minus brak odwagi co do ciekawszych rybci....i rybcia za ladą która nominalnie sprzedaje(MA KŁOPOT Z ODRÓŻNIENIEM SAMCA GUPIKA).Drugi sklep w Otmecie pani dopiero eksperymentuje z kilkoma akwariami(zielona zupa z gupika lub danio)co ciekawe ma tańszy sprzet z dolnych półek.Duży plus tego sklepiku to mrozonki.Mega wybór raz tylko wspomniałem o krylu i teraz zawsze moge sobie po niego pojechac.
Powrót do góry Go down
kazioo3




Liczba postów : 15
Dołączył : 30/01/2012

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyPon 30 Sty 2012, 15:44

W Strzelcach znam tylko jeden przed dworcem pksu.Kilka akwa rybcie takie sobie.Napaliłem sie na tęczanki i do dzis nie wiem co za odmiana, wiem tylko że są jednej płci
Powrót do góry Go down
kazioo3




Liczba postów : 15
Dołączył : 30/01/2012

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyPon 30 Sty 2012, 15:56

Jedyny sklep który ostatnio zrobił na mnie wrażenie to sklep w Kożlu koło targowiska.Po spojrzeniu a kostki od razu widac że gosciu ma jakieś chyba inne zródło zaopatrzenia niż tylko giełda.Jak pamiętam w tym dniu było dużo róznych gatunków brzanek w tym (zielona ) mszysta w której sie zakochałem.Pózniej zakochałem sie jeszcze w tęczance filigramowej kórą widziałem pierwszy raz w realu i przepiękna krewecia orange.Niestety nic nie wziołem ze wzgledu na towarzystwo w moim akwa.Były tez mchy zaszczepione na kamykach i korzeniach nawet niedrogo.
Powrót do góry Go down
kiszczak

kiszczak


Liczba postów : 182
Dołączył : 27/01/2012
Skąd : Niemodlin

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyWto 31 Sty 2012, 22:06

Gielda we Wrocku odbywa sie na gieldzie elektronicznej w kazda niedziele na ul robotniczej 5 po lewej stronie jak sie wchodzi na gielde
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: AquaBoro   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyCzw 23 Lut 2012, 23:27

Sklep będzie działał w obecnym miejscu tylko do końca miesiąca i w związku z tym trwa wyprzedaż. Niestety z powodu pracy nie mogę odwiedzić sklepu i rzucić konkretami, ale pewnie można zrobić trochę tańsze zakupy. Z tego co słyszałem to sklep przeniesie się na tzw. nowy ZWM, ale to tak z drugiej ręki.
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyPią 24 Lut 2012, 07:13

Dzięki za info. Zerknę dzisiaj może w takim razie Smile
Powrót do góry Go down
Maniek




Male Liczba postów : 59
Dołączył : 04/02/2012
Skąd : Opole

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyPią 09 Mar 2012, 11:49

Sprawdźcie to http://sklep.olympia.pl/ , wystawiają produkty też na allegro. Znaczy się zaczeli (po ilości komentarzy).
Powrót do góry Go down
dzidziol0

dzidziol0


Male Liczba postów : 93
Dołączył : 30/01/2012
Skąd : OSINY/k OPOLA

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyPią 09 Mar 2012, 12:13

witam
jeżeli chodzi o sklep aqua boro na ZWM to będą się przenosić ale z tego co mówiła szefowa mnie osobiście to rozważa dwa miejsca albo KAROLINKA albo TURAWA-PARK a co do wyprzedaży to bez szaleństw poprostu się przenoszą a nie likwidują .
pozdrawiam
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyPią 09 Mar 2012, 16:18

No to ani Karolinka, ani Turawa Park, tylko Sosnkowskiego, obok pizzerii Oregano. Wyprzedaży moze jakiejs wielkiej nie było, ale mi sie udało kupić rosliny w dość okazyjnych cenach.
Powrót do góry Go down
perez_

perez_


Male Liczba postów : 101
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : OP

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyWto 13 Mar 2012, 20:15

a że tak się zapytam czego najwięcej wam brakuje w Opolskich sklepach ?
sprzętu, rybek ? a może jeszcze coś innego ?
Powrót do góry Go down
Maniek




Male Liczba postów : 59
Dołączył : 04/02/2012
Skąd : Opole

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyWto 13 Mar 2012, 21:58

Fachowej obsługi Very Happy
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptyWto 13 Mar 2012, 22:35

Brakuje też akwariów pokazowych z prawdziwego zdarzenia, które na pewno przyciągałby by nowych akwarystów.
Powrót do góry Go down
dzidziol0

dzidziol0


Male Liczba postów : 93
Dołączył : 30/01/2012
Skąd : OSINY/k OPOLA

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptySro 14 Mar 2012, 05:56

Witajcie
W naszych sklepach brakuje wszystkiego począwszy od różnorodnych odmian ryb, krewetek, o rakach nie mówię no fakt niektóre rzeczy można zamówić, ale zamawiać to sobie na allegro można marnie jest z roślinami, i do tego fachowość sprzedawców i ceny które nakładają na swój towar to też mały problem. Tak że patrząc na opolską akwarystykę jest marnie. Dużo ludzi z opolskiego jeżdżą do Czech i do Niemiec po pewne artykuły to powinno dać do myślenia opolskim handlarzom artykułami akwa.
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptySro 14 Mar 2012, 15:32

Zgadzam się z wami
Powrót do góry Go down
mulojad2




Liczba postów : 21
Dołączył : 14/04/2012
Skąd : Kluczbork

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 EmptySro 25 Kwi 2012, 16:46

Witam,dla wszystkich zainteresowanych sklep Aquaboro został przeniesiony na ulię Sosnkowskiego koło pizzerii oregano.Ceny jak to ceny nie powalają na kolana,wybór ryb średni,rośliny natomiast w korzystnych cenach.Ogólnie sklep z poprzedniego miejsca ulokowania do nowego zmienił się jak najbardziej na plus.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Opolskie sklepy akwarystyczne
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Sklepy akwarystyczne w sieci.
» Opolskie forum akwarystyczne na spotkaniu GSA
» Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie
» Producenci akwariów - Opolskie
» [Strzelce Opolskie] Oddam akwarium z pokrywa 54l

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Akwarystyka w województwie opolskim-
Skocz do: