Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Opolskie sklepy akwarystyczne

Go down 
+25
FanMalTanWi
BambusKLB
kroni
sylwii73
hodowca
Zuzanna
mulojad2
mgrinch
perez_
dzidziol0
Maniek
kiszczak
kazioo3
dzejson90
lider71
Jacek
Mateusz89
Marom
w-2
knudson
poi876
kuba184
mariusz1985
witek1250
Topielec
29 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
HOLSON

HOLSON


Male Liczba postów : 114
Dołączył : 07/03/2012
Skąd : Kluczbork

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptyPią 11 Sty 2013, 22:34

mariusz1985 napisał:
ja najczęściej kupuje w euro-zoo (sklep znajduje się na pasażu w realu) mają sporo roślin i gat. ryb no i dość częste dostawy a jak nie u nich to w tropicalu na ul. Reymonta "po schodkach" też dość dobry sklep dla akwarysty

a są jeszcze:

Aqua Boro, ul. "Grota" Roweckiego 17
odnoszę wrażenie że kiedyś mieli wiecej gatunkó ryb i roślin....
Skalar, ul. Ozimska 46
dość drogo mają i mały wybór...

to chyba tyle co pamiętam na chwile obecną...


Może ktoś podać jeszcze jakieś adresy sklepów zoolo w Opolu? (nie licząc tego nowego na Pużaka 21)
Wybieram się jutro wysyłać i odbierać ryby na Opolskie Pkp i będą miał ok 4 luźnych godzin od czasu nadania paczki do odbioru, także chcę trochę pozwiedzać.
Powrót do góry Go down
HOLSON

HOLSON


Male Liczba postów : 114
Dołączył : 07/03/2012
Skąd : Kluczbork

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptyNie 24 Mar 2013, 12:18

Panowie i Panie jest jakiś sklep zoologiczny w Opolu otwarty w niedzielę ?
Powrót do góry Go down
hodowca

hodowca


Liczba postów : 112
Dołączył : 09/03/2012

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptyNie 24 Mar 2013, 12:20

Na pewno w realu
Powrót do góry Go down
qba_doe




Liczba postów : 19
Dołączył : 26/08/2013

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptyNie 05 Sty 2014, 15:58

wybor jest, gorzej z jaka kolwiek informacja na temat asortymentu, ktory sprzedaja....
Powrót do góry Go down
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptySro 08 Sty 2014, 12:02

Wyboru też nie ma, w Realu z ryb straszna nędza od dłuższego czasu...
Powrót do góry Go down
qba_doe




Liczba postów : 19
Dołączył : 26/08/2013

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptySro 08 Sty 2014, 19:06

ja pisalem o centrum ogrodniczym kolo ozimka...
a do reala chodze tylko bo bycze serca... w kostce:)
Powrót do góry Go down
kroni

kroni


Liczba postów : 191
Dołączył : 28/05/2012
Skąd : węgry

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptyPon 20 Sty 2014, 15:37

nieczynne jest w wekendy
Powrót do góry Go down
qba_doe




Liczba postów : 19
Dołączył : 26/08/2013

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptyPon 20 Sty 2014, 15:58

w realu jest czynne w niedziele, a kolo ozimka to tylko soboty
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptySob 11 Paź 2014, 11:50

Salon na Pużaka dalej działa? Drugi raz byłem w godzinach otwarcia i odbiłem się od drzwi. Ktoś coś wie?
Powrót do góry Go down
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptyNie 12 Paź 2014, 10:45

Ostatnio gołym okiem widać tam było cięcie kosztów, gaszenie świateł itp...być może nastał konec na samym początku...
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptyNie 12 Paź 2014, 16:22

A ja byłem niedawno i kupiłem zamówione rzadkości.
Z tego co wiem to działa, ograniczenie przestrzeni na pewno działa na minus.
Nie miałem czasu na dokładne sprawdzanie, ale wydawało mi się, że wybór ryb jest dość duży.

Pozdrawiam Mateusz Bekiersz
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptyNie 12 Paź 2014, 21:35

Pytam bo byłem dwa razy w sobotę - raz jakieś 3 tygodnie temu ok.13.10, wczoraj 11.00 i nie było kartki ani informacji że w soboty zamknięte or something. W środku ciemno. W tygodniu od dłuższego czasu nie mam jak się wybrać z powodów zawodowych i zostaje mi chyba Real. Niestety nie mają pokarmów które kupuję, więc biorę co mają :-(
Powrót do góry Go down
baixinho

baixinho


Male Liczba postów : 15
Dołączył : 09/11/2013
Skąd : Opole\Hubala

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptyNie 12 Paź 2014, 21:54

Z tego co wiem, to dwie panie tam pracujące zostały wymienione na jedną nową. A, że okres to chyba jeszcze urlopowy, to też nowa pani z tego skorzystała, a godziny otwarcia na ten czas "przycięte". Było chyba info na ten temat na stronie sklepu na facebooku.
To wyjaśnia odbicie się od drzwi trzy tygodnie temu. A dlaczego wczoraj to ciężko powiedzieć.
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptyPon 13 Paź 2014, 17:36

Czyli jak ktoś nie ma 'fejsa' to niech się wali. Wypadałoby dać informację na drzwiach: od - do w soboty nieczynne. Dzięki za informacje koledzy.
Powrót do góry Go down
FanMalTanWi




Male Liczba postów : 59
Dołączył : 06/05/2012
Skąd : Opole

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptyNie 30 Lis 2014, 21:40

Witam wszystkich klientów Naszego Salonu. Chciałem przeprosić wszystkich którzy " odbili " się od drzwi z powodu zamknięcia i nadmienić iż zaistniała sytuacja powstała z wyniku częściowej zmiany profilu Naszego Salonu. Otóż Salon Nasz będzie połączony z hodowla ryb - głównie z Wielkich Jezior Afrykańskich oraz krewetek. Aktualnie trwa przenoszenie Naszej hodowli ze starego miejsca do sklepu i modernizacja w nowym miejscu tj. Naszym Salonie .Dlatego tez do końca roku będą podobne sytuacje , jednak postaramy się zostawić dla Naszych klientów zawsze jakaś informacje dotyczacą otwarcia. Rozwiać chciałem również info. na temat " końca " Salonu - jest dokładnie odwrotnie staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewnić ciągły dostęp do ciekawych oraz rzadkich gatunków ryb jak również preparatów itp. Od stycznia 2015 roku będą całkowicie nowe godziny otwarcia o których poinformujemy.
Powrót do góry Go down
FanMalTanWi




Male Liczba postów : 59
Dołączył : 06/05/2012
Skąd : Opole

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptyNie 30 Lis 2014, 21:49

W sobotę tj.29.11.2014 dotarła do Nas nowa dostawa ryb !!! Przyjechało kilka gat. pielęgiczek Np. A. Viejita , Agasiza Fire Red , Ramireza electric Blue , L. Dorsigera . Kilka gat ancistsrusów np L 144. Pyszczaki oraz dużo kąsaczowców. Zapraszamy !! Godz otwarcia do środy pozostają bez zmian jak dotychczas , po tym czasie poinformujemy o zmianach.
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptySro 03 Gru 2014, 21:09

Nooo, daj znać kiedy soboty będą bo się w tym mieście pokarmu JBL nie da dostać. Wszędzie Tropical, a moje akurat nie gustują.
Powrót do góry Go down
andy09




Male Liczba postów : 49
Dołączył : 29/08/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptyWto 16 Gru 2014, 19:01

Co do fachowej obsługi w sklepach to pamiętam jak byłem w Czechach i rozmawiałem ze sprzedawcą w sklepie. Powiedział, że obsługa sklepu zoologicznego musi raz w roku jechać na dwutygodniowe szkolenie. Jak nie odbędzie takiego szkolenia , sklep zostaje zamknięty !

Co tu więcej pisać skoro u nas sprzedawcy są rekrutowani prosto z ulicy. Raz sprzedaje w sklepie z butami a za chwilę w sklepie zoologicznym.
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptyWto 16 Gru 2014, 21:06

Ciekawy wymóg z tym szkoleniem, o ile tak faktycznie jest. Ma to sens, bo czasem w jednym sklepie masz gryzonie, ptaki, ryby, gazy, płazy i jeszcze pajęczaki - wszystkim trzeba się w miarę fachowo zająć.
Powrót do góry Go down
andy09




Male Liczba postów : 49
Dołączył : 29/08/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 EmptySro 17 Gru 2014, 18:58

Tak było jakieś 12-14 lat temu. Mogło się wiele zmienić przez tyle lat...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opolskie sklepy akwarystyczne   Opolskie sklepy akwarystyczne - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Opolskie sklepy akwarystyczne
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Sklepy akwarystyczne w sieci.
» Opolskie forum akwarystyczne na spotkaniu GSA
» Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie
» Producenci akwariów - Opolskie
» [Strzelce Opolskie] Oddam akwarium z pokrywa 54l

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Akwarystyka w województwie opolskim-
Skocz do: