Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!

Go down 
+57
przemo80
daar
maciolo
Adamos
ogorass
werkaa
monk1990
gettinhigh
RMAx
tadeoo2
HOLSON
janusz_sob
krzysiek1987
andy09
Lukasz-odkrywca01
Olafek
jonioslaw
manta2
Lizur97
Jelko
richelieu
Zuzanna
akwarysta77
MariannaKa
wkamil17
manach
kawa_piotr
jao
gerec
tores
marek_z_81
xxxKASIEKxxx
miro1983
Adriana111
PanKracy
sylwii73
sepher
Zimna Zośka
chlodnica
offtopic
aarset
trofek
mgrinch
kazioo3
kiszczak
Rafal97
dzejson90
lider71
Mateusz89
Jacek
knudson
perez_
poi876
mariusz1985
witek1250
kuba184
Topielec
61 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 EmptySob 18 Sty 2014, 17:47

Witaj
Powrót do góry Go down
przemo80

przemo80


Male Liczba postów : 6
Dołączył : 16/02/2015
Skąd : OPole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 EmptyPon 16 Lut 2015, 22:34

Witajcie.
Mam na imię Przemek. Mieszkam w Opolu.
Pierwszy raz się loguję na jakimkolwiek forum akwarystycznym - robię to bo od ok.2,5 roku interesuję się akwarium i mniej więcej od 2 lat posiadam akwarium lecz nigdy nie miałem za bardzo z kim pogadać o moich doświadczeniach oraz problemach, które przechodzę w związku z tym hobby. Gdy wchodziłem w akwarystykę nie miałem się do kogo zwrócić, kto by mi coś doradził jaki sprzęt mam kupić, jakie roślinki i jakie ryby na początek itp. - brak takich zainteresowań wśród moich znajomych ( w sklepach akwarystycznych, które znałem na tamten czas miałem wrażenie, że sprzedawcy chcieli mi wciskać to na czym mieli największą przebitkę lub to co mieli aktualnie na zbyciu nie patrząc na potrzeby jakie miałem itd..). Teraz po tym 2 letnim doświadczeniu polegającym na uczeniu się na własnych błędach i sukcesach nadal uważam, że mam się czego uczyć dlatego dojrzałem do tego aby szukać "mądrości" wynikającej z doświadczenia też innych osób. Wierzę, że będę mógł wiele się dowiedzieć na tym forum a i chętnie posłużę moim doświadczeniem....
Lecz do rzeczy....
1.Moje akwa to akwarium narożne 85/85/120 h-50 ok 200l
2.Oświetlenie T5
od frontu:
Sylvana Aquastar 85cm 39W 10000K
Sylvana Grolux 85cm 39W 8000K
JUWEL HIGH-LITE NATURE 44cm 24W 4100K
JUWEL HIGH-LITE DAY T5 44cm 24W 9000K
Sylvana Grolux 30cm 8W 8500K
3. Filtracja:
zewnętrzny Eheim classic 2215
zewnętrzny JBL CRISTALPROFI GREENLINE e901
wewnętrzny AQUAEL UNIFILTER 1000
3. Ryby:
Skalary - 5 szt
Rozbora klinowa - 5 szt
Platka - 2 szt
Glonojad - 1 szt
Otoski - 6 szt
Gurami marmurkowe - 2 szt
Kosiarki - 3 szt
Kirysek pstry - 2 szt
Gupik - 1 szt
Powrót do góry Go down
przemo80

przemo80


Male Liczba postów : 6
Dołączył : 16/02/2015
Skąd : OPole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 EmptyPon 16 Lut 2015, 22:35

[img]Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 167pkr6[/img]
Powrót do góry Go down
magk




Liczba postów : 11
Dołączył : 27/02/2015

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 EmptyPią 27 Lut 2015, 11:19

Witam wszystkich
zaczynam z akwarium jestem zielony w sprawach rybek,ale mam nadzieje że dużo się tu dowiem o chodowli rybek,jestem z prudnika
Powrót do góry Go down
Madness




Liczba postów : 1
Dołączył : 24/10/2015

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 EmptySob 24 Paź 2015, 20:19

Witam,mam na imię Adam.Jestem ze Szczecina ale być może od stycznia przyszłego roku zamieszkam w Opolu.Na chwilę obecną posiadam akwarium z dzikimi skalarami,zbrojnikami L66 i L144 oraz rodostomusami. W przypadku przeprowadzki do Opola planuję założyć zbiornik z jakimiś "elkami". Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Mesjah

Mesjah


Male Liczba postów : 6
Dołączył : 16/11/2014
Skąd : Strzelce Opolskie

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 EmptyNie 25 Paź 2015, 17:00

Chyba się tu jeszcze nie przywitałem Very Happy

Cześć wszystkim Smile

Nazywam się Dawid Kucfir i jestem ze Strzelec Opolskich. Akwarystyką zajmuje się właściwie od zawsze tzn od 6 roku życia. Serce me skradł głównie biotop Ameryki Środkowej (Centralnej; CA).
Powrót do góry Go down
impreso




Liczba postów : 1
Dołączył : 14/07/2017

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 EmptyPią 14 Lip 2017, 15:37

Witam,
jestem Przemek z Opola

Mam akwarium 112l od chyba 3 lat, niestety muszę je pilnie zlikwidować, stąd rejestracja na forum i za moment ogłoszenie w odpowiednim dziale... Może ktoś będzie chętny! Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!
Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» 160l - Taki sobie zieleniak
» O filtracji słów kilka.
» Pokarm Naturefood Supreme Doktor - kilka słów
» kupie parę skalarów
» ODDAM żwirek ok. 5kg i pare roślinek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Powitalnia-
Skocz do: