Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 ODDAM żwirek ok. 5kg i pare roślinek

Go down 
AutorWiadomość
gregotsw




Male Liczba postów : 48
Dołączył : 17/01/2013
Skąd : Opole

ODDAM żwirek ok. 5kg i pare roślinek Empty
PisanieTemat: ODDAM żwirek ok. 5kg i pare roślinek   ODDAM żwirek ok. 5kg i pare roślinek EmptyPon 21 Sty 2013, 14:35

Witam

Dzisiaj zmieniam aranżację, zostaje mi 5kg żwirku(wymieszany biały i czarny) granulacji ok. 3-5mm. Żwirku nie chce mi się płukać, a szkoda mi wyrzucić więc chętnie oddam za DARMO. Spokojnie wystarczy do ok. 5cm warstwy w akwarium 30-45l. Dodatkowo dodam parę roślinek.

Żwirek trzeba wypłukać i powybierać resztki korzonków.(gdzieniegdzie mogą także być ślimaki, sugerują zalać np. gorącą wodą i pozostawić 10min)
Roślinki też mogą mieć na sobie ślimaki, przed włożeniem do akwarium radzę wypłukać.

Chętnych proszę o kontakt, oferta aktualna najpóźniej do końca tygodnia(t.j 25.01.13r.)
Powrót do góry Go down
gregotsw




Male Liczba postów : 48
Dołączył : 17/01/2013
Skąd : Opole

ODDAM żwirek ok. 5kg i pare roślinek Empty
PisanieTemat: Re: ODDAM żwirek ok. 5kg i pare roślinek   ODDAM żwirek ok. 5kg i pare roślinek EmptyPon 21 Sty 2013, 20:15

NIEAKTUALNE
Powrót do góry Go down
 
ODDAM żwirek ok. 5kg i pare roślinek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [OPOLE- Metalchem] oddam za pokarm dobraną parę pielęgnic Eliota
» Pomoc w określeniu 4 roślinek
» Opolskie sklepy akwarystyczne
» Oddam
» przyjmę nadwyżki roślinek - okolice Nysy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Oddam/Przyjmę/Zamienię-
Skocz do: