Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!

Go down 
+57
przemo80
daar
maciolo
Adamos
ogorass
werkaa
monk1990
gettinhigh
RMAx
tadeoo2
HOLSON
janusz_sob
krzysiek1987
andy09
Lukasz-odkrywca01
Olafek
jonioslaw
manta2
Lizur97
Jelko
richelieu
Zuzanna
akwarysta77
MariannaKa
wkamil17
manach
kawa_piotr
jao
gerec
tores
marek_z_81
xxxKASIEKxxx
miro1983
Adriana111
PanKracy
sylwii73
sepher
Zimna Zośka
chlodnica
offtopic
aarset
trofek
mgrinch
kazioo3
kiszczak
Rafal97
dzejson90
lider71
Mateusz89
Jacek
knudson
perez_
poi876
mariusz1985
witek1250
kuba184
Topielec
61 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyCzw 12 Sty 2012, 13:50

Cześć Mateusz, może być tak jak piszesz, że jest nas wielu, tylko się ukrywamy Smile

Główną ideą tego forum nie jest kolejna kopalnia wiedzy jakich jest już pełno w internecie, tylko właśnie to, by wywołać z ukrycia wszystkich tych, którzy kochają to nasze hobby, bo pewnie każdy z nas narzeka na to, że na Opolszczyźnie nie ma praktycznie nic ciekawego, jeśli chodzi o akwarystykę, ale też nikt nie robi nic, by to ruszyć. Może się to w końcu zmieni Smile

Wtedy może nie trzeba będzie kupować roślin i ściągać ciekawe ryby z drugiego końca Polski, bo okaże się, że sąsiad ma to, czego szukamy Smile

Faktycznie, sklep na Reymonta miał swoje dobre chwile, aż dziw, że akurat najlepszy sklep w Opolu się nie utrzymał. Smutne!
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyCzw 12 Sty 2012, 13:55

Słynny Maciek nad Maćkami , jak go ktoś określił na jednym z dużych for. Jeszcze rok przed zamknięciem tego sklepu przeprowadził się do Wrocławia. Tam zakłada i utrzymuje zbiorniki. Między innymi duże low tech-y. Pracował też w jednym ze sklepów w jednym z tamtych centr handlowych.
Jak powiedział mi we wrześniu, we Wrocławiu. Zamierza założyć swój sklep stacjonarno- internetowy ;p.
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyCzw 12 Sty 2012, 13:59

A, to wiele w takim razie wyjaśnia!

Mam nadzieję, że pokażesz trochę swej zieleniny na fourm Smile
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyCzw 12 Sty 2012, 14:06

Ale ja tylko poznałem Maćka ;p Mam nadzieję ,że nie zrozumieliśmy się źle.
Sam też mam nadzieję ,że mam co pokazać i zaraz pokażę .
Jestem Mateusz Smile
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyCzw 12 Sty 2012, 14:47

Tak tak, wszystko jasne. Chodziło mi o to, że już wiem, czemu sklep padł, bo p. Maciek wyjechał Wink
Powrót do góry Go down
lider71




Liczba postów : 39
Dołączył : 14/01/2012
Skąd : Pakosławice,Nysa

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptySob 14 Sty 2012, 14:37

Witam.Mam na imie Darek jestem z Nysy Very Happy


Ostatnio zmieniony przez lider71 dnia Nie 15 Sty 2012, 10:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dzejson90




Liczba postów : 158
Dołączył : 12/01/2012

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptySob 14 Sty 2012, 15:38

Witam . Mam na imię Paweł , jestem z Gogolina, akwarystyką roślinną zaraził mnie Mateusz89 który mieszka parę przecznic dalej Smile
Pierwsze akwa roślinne założyłem jakiś rok temu i interesuję się tym coraz bardziej Smile
Powrót do góry Go down
witek1250

witek1250


Male Liczba postów : 50
Dołączył : 16/12/2011
Skąd : Drogoszów

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyNie 15 Sty 2012, 12:01

witam ;D Życze powodzenia w akwarystyce;p
Powrót do góry Go down
poi876

poi876


Liczba postów : 68
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : Niemodlin

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptySro 18 Sty 2012, 10:37

Witam wszystkich nowych zasypujcie nas pytaniami nowymi postami Very Happy
Powrót do góry Go down
Rafal97




Male Liczba postów : 9
Dołączył : 18/01/2012
Skąd : Nysa

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyCzw 19 Sty 2012, 10:07

Witam wszystkich, nazywam się Rafał i pochodzę z Nysy. Jestem w trakcie zakładania 140l baniaczka, jak skończę to oczywiście zamieszczę fotki na forum.
Powrót do góry Go down
poi876

poi876


Liczba postów : 68
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : Niemodlin

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyCzw 19 Sty 2012, 10:11

Witaj Smile w takim razie czekamy z niecierpliowoscia na baniak obsadę sprzęt itp Smile
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyCzw 19 Sty 2012, 10:37

Witam i powodzenia w zakładaniu! Jakbyś miał jakieś pytania do nas, to wal śmiało Smile Czy mi się wydaje, czy Nysa na razie najbardziej rośnie w siłę?!
Powrót do góry Go down
witek1250

witek1250


Male Liczba postów : 50
Dołączył : 16/12/2011
Skąd : Drogoszów

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyCzw 19 Sty 2012, 13:16

Widzicie Nysa górą ;p ja jestem z okolic;p
Powrót do góry Go down
mariusz1985




Male Liczba postów : 94
Dołączył : 16/12/2011
Skąd : Opole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyPią 27 Sty 2012, 16:21

witam wszystkich niewitanych Smile
Powrót do góry Go down
kiszczak

kiszczak


Liczba postów : 182
Dołączył : 27/01/2012
Skąd : Niemodlin

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyPią 27 Sty 2012, 17:31

Witam all Very Happy
Powrót do góry Go down
kazioo3




Liczba postów : 15
Dołączył : 30/01/2012

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyPon 30 Sty 2012, 14:38

Witam, tez jestem z Gogolina.Aktualnie 54l towarzyskie,25l ogólno żyworódkowe i kostka tarliskowa.Jak fajnie, z głupia frant wpisałem akwarystyka opole i już jestem...
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptySob 11 Lut 2012, 19:55

Witam, jestem Marcin, od kilku tyg mam małe 20l akwa z kilkoma gupikami i tymi rybkami chcę sie zająć Smile obecnie rozglądam się za czymś w przedziale 60 - 120 L typowo pod gupiki Smile Akwarystyka to dla mnie coś nowego bo do niedawna zajmowałem się Terrarystką

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptySob 11 Lut 2012, 22:35

Witajcie
Hodowla gupików może być całkiem ciekawa, a większy litraż na pewno w tym pomoże.

Kazioo3 witam kolejnego użytkownika z Gogolina Smile. Patrząc na ilość mieszkańców to Gogolin rządzi na forum Razz.

pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyNie 12 Lut 2012, 09:17

Witam kolegów Smile

Marcin, dobra decyzja z powiększeniem zbiornika! Gupiki to bezproblemowe rybki, ale ich większa grupa potrzebuje już większego akwarium do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju. Na pewno będzie to dobry "obiekt doświadczalny", by poznać w praktyce reguły rządzące wodnym światem Smile

Widać, że wyszukiwarki już nas nieco polubiły Smile
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyNie 12 Lut 2012, 11:47

Witam kolegów Smile

Marcin, dobra decyzja z powiększeniem zbiornika! Gupiki to bezproblemowe rybki, ale ich większa grupa potrzebuje już większego akwarium do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju. Na pewno będzie to dobry "obiekt doświadczalny", by poznać w praktyce reguły rządzące wodnym światem Smile



Wiesz na początku to miało być akwa dla mojego 3 letniego syna "chce w nim zaszczepić od małego jakieś hobby" ale para gupików którą mamy ma już potomstwo Smile do tego 3 neonki i glonojad więc jest decyzja o większym akwa "nam też się spodobały rybki chyba bardziej niż myśleliśmy:)" obecnie szukam czegoś w rozsądnej cenie nie koniecznie nowego.
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyPon 13 Lut 2012, 08:35

To super Smile
Gupiki to taki dobry starter - szybko i łatwo się rozmnażają, co motywuje akwarystyczny rozwój Wink Akwarium o pojemności ok. 100 litrów zapewni Wam już trochę zabawy! Całkiem "biotopowo" podeszliście do tematu - wszystkie ryby, które macie to Ameryka Południowa - bardzo dobrze, nawet jeśli to przypadek Smile Dla "glonojada" i neonków zdecydowania przyda się to większe akwarium. Tych drugich warto wtedy dokupić większą ilość (ok. 20) i zobaczycie jak świetnie prezentuje się takie stadko. W takim akwairum starczy też miejsca na grupkę kirysków i kto wie, może jakąś pielęgniczkę...

Możliwości będzie wiele Smile
Powrót do góry Go down
trofek

trofek


Male Liczba postów : 60
Dołączył : 16/02/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyCzw 16 Lut 2012, 11:52

Witam serdecznie

Mam na imię Krzysiek i mieszkam w Strzelcach Opolskich. Jestem aktywny na kilku forach akwarystycznych i wszędzie mam ten sam nick - trofek.
Podobnie jak Adam (witam i cieszę się, że w końcu powstało forum opolskie Laughing ) skupiam się głównie na forum, ale dotyczącym zbrojników - Pleco.com.pl (również zapraszam Smile )
Moje zainteresowania akwarystyczne są szerokie, od Tanganiki i tropheusów po Amerykę Pd. apisto no i oczywiście zbrojniki.
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyCzw 16 Lut 2012, 12:07

Miło Cię tu widzieć Krzyśku Smile
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyCzw 16 Lut 2012, 12:11

Witam,

No i forum się rozrasta Smile
Powrót do góry Go down
trofek

trofek


Male Liczba postów : 60
Dołączył : 16/02/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 EmptyCzw 16 Lut 2012, 12:20

Naprawdę fanie, że powstało to forum, oj Adaś nic się nie pochwaliłeś ani na Priv, ani na Cichlidae , normalnie "tajnos-agentos" Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!
Powrót do góry 
Strona 3 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» 160l - Taki sobie zieleniak
» O filtracji słów kilka.
» Pokarm Naturefood Supreme Doktor - kilka słów
» kupie parę skalarów
» ODDAM żwirek ok. 5kg i pare roślinek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Powitalnia-
Skocz do: