Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Producenci akwariów - Opolskie

Go down 
+15
Emil_XXL
rudeboy91
chlodnica
richelieu
Żana
walher
marek_z_81
w-2
rednex
Maniek
mgrinch
poi876
Mateusz89
lider71
Topielec
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
rudeboy91




Liczba postów : 14
Dołączył : 27/05/2014

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Producenci akwariów - Opolskie   Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 EmptyCzw 29 Maj 2014, 10:34

jakie sprawy techniczne ?
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Producenci akwariów - Opolskie   Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 EmptyCzw 29 Maj 2014, 12:26

Pewnie estetykę, bo ta jest bardzo nierówna. Czasem pięknie sklejone a czasem silikon rzucany łopatą. To samo z szybami.
Jeżeli najważniejsza jest cena (zwłaszcza przy nietypowych zamówieniach) to często wybieram Aqua-boro. Kleją też solidnie.
Powrót do góry Go down
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Producenci akwariów - Opolskie   Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 EmptyPią 30 Maj 2014, 14:48

Tak, to jedno co mówi Mateusz89, a drugie to co opisałem wcześniej czyli dziury w pokrywie aluminiowej ( dwie wewnętrzne z obu stron), które wychodzą na bardzo szerokie wzmocnienie i z tego tytułu są bezużyteczne ponieważ nie da się przez nie wsadzić węży i kolanek od filtra, czyli pozostały mi tylko 2 z 4. Bywa niechlujne klejenie dwa razy zbiorniki miałem z ubytkami silikonu ale generalnie nic z tym złego nigdy się nie działo. Tak że brakuje czasem rosądnego pomyślunku ale plusy ogólnie przeważają minusy.
Powrót do góry Go down
PauloOp23

PauloOp23


Male Liczba postów : 5
Dołączył : 31/05/2014
Skąd : Opole

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Producenci akwariów - Opolskie   Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 EmptySob 31 Maj 2014, 07:58

Witam.Ja ze swojej strony pragnę przestrzec przed sklepem Aquaboro z Opola ul.Sosnowskiego.
Kusząca cena akwariów kusi ale to tylko cena.

Zamówiłem akwarium i o dziwo po 3 dniach już zostało mi dostarczone.W momencie przekazania okazało się że jest za wąskie o 10 cm.Babka doradziła przycięcie blatu na którym awa. miało stać.
Poprosiłem o wymianę z czym podobno nie było problemu.Po tygodniu miało przyjechać nowe a stare miało zostać zabrane z mojego mieszkania.
Miną tydzień a informacji zero.Po moim telefonie otrzymałem info że akwarium jest gotowe i w sobotę będzie.
W sobotę okazało się że jakieś tam auto jest zepsute,zaproponowałem że sam przyjdę.Pani skutecznie odradzała tłumacząc że sklep jest zamknięty ze względu na wyjazd szefostwa.
Akwarium miało pojawić się we wtorek pod wieczór.

Nadszedł wtorek godzina 18 i akwarium się pojawiło.
Co w tym niezwykłego??
Słowa sprzedawcy: "Proszę jeszcze nie lać wody gdyż akwarium jest świeżo sklejone"
Sylikon miękki i świeży (jeszcze lepki). Szyby docięte krzywo i tak samo posklejane.W niektórych miejscach można przełożyć kartkę przez szczeliny a warstwa sylikonu pomiędzy krawędziami ma nawet 2mm co mnie szokuje. Krawędzie nie oszlifowane.Jednym słowem tragedia.


Powrót do góry Go down
rudeboy91




Liczba postów : 14
Dołączył : 27/05/2014

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Producenci akwariów - Opolskie   Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 EmptySro 04 Cze 2014, 18:19

Odebrałem akwarium 300 litrów jestem bardzo zadowolony można polecić w Niemodlinie Aquaboro. Wracałem 30 KM/H he he a Jak wkładałem pokrywę już w domu to mocniej uderzyła aluminiowa pokrywa i maluteńki kawałeczek odpadł z rożka u góry . Jak nie urok to sraczka ;-)
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Producenci akwariów - Opolskie   Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 EmptyNie 08 Cze 2014, 11:23

PauloOp23: Akwa robione na chybcika na ostatnią chwilę, bo ktoś w sklepie zaspał i masz efekty: krzywo, brak szlifu itd. Dodatkowo jak się wozi świeżo sklejone akwarium to nie dziwota że coś się może przesunąć.
Sklep Aquaboro w Opolu zbyt wiele wspólnego z Aquaboro w Niemodlinie nie ma i dlatego rudeboy91 jest zadowolony a PauloOp23 nie.
Powrót do góry Go down
rudeboy91




Liczba postów : 14
Dołączył : 27/05/2014

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Producenci akwariów - Opolskie   Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 EmptyNie 08 Cze 2014, 19:12

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 4j042d
Powrót do góry Go down
rudeboy91




Liczba postów : 14
Dołączył : 27/05/2014

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Producenci akwariów - Opolskie   Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 EmptyNie 08 Cze 2014, 19:13

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 15z02gn
Powrót do góry Go down
rudeboy91




Liczba postów : 14
Dołączył : 27/05/2014

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Producenci akwariów - Opolskie   Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 EmptyNie 08 Cze 2014, 19:13

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Iopwki
Powrót do góry Go down
rudeboy91




Liczba postów : 14
Dołączył : 27/05/2014

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Producenci akwariów - Opolskie   Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 EmptyNie 08 Cze 2014, 19:14

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Sw3ips
Powrót do góry Go down
andego




Liczba postów : 1
Dołączył : 01/01/2015

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Producenci akwariów - Opolskie   Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 EmptyCzw 01 Sty 2015, 11:27

Witam,

Aktualnie przymierzam się do zakupu akwarium wraz z szafką i pokrywą. Stąd też moja prośba o linki do sprawdzonych producentów akwariów na zamówienie najlepiej w województwie opolskim? Z tego co wyczytałem i widzę że jedyne sprawdzona dobra wydaję się być firma Aquaboro w Niemodlinie. Może coś jeszcze?

pozdrawiam,

Łukasz
Powrót do góry Go down
Michael De Santa

Michael De Santa


Male Liczba postów : 111
Dołączył : 18/12/2013
Skąd : Ok. Opola

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Producenci akwariów - Opolskie   Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 EmptyPon 05 Sty 2015, 21:23

Aquaboro, czemu nie, robili mi tam 2 akwaria i terraria... Jak chcesz coś taniej (nw co chcesz zamówić) jak coś większego to na pw ci wyślę nr do firmy która zajmuje się też tym.. współpracują z aquaboro...


Pozdrawiam
Mateusz.
Powrót do góry Go down
walher




Liczba postów : 61
Dołączył : 23/05/2012
Skąd : Kędzierzyn - Koźle

Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Producenci akwariów - Opolskie   Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 EmptyCzw 08 Gru 2016, 08:43

Ja miesiąc temu zamawiałem w Aqua boro akwarium 500 litrów - cena świetna - 615 zł, pracownicy OK nawet dowieziono mi zbiorniczek do Kędzierzyna - Koźla (oczywiście za dopłatą). Dają gwarancje na połączenia 5 lat.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Producenci akwariów - Opolskie   Producenci akwariów - Opolskie - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Producenci akwariów - Opolskie
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Opolskie sklepy akwarystyczne
» Opolskie forum akwarystyczne na spotkaniu GSA
» [Strzelce Opolskie] Oddam akwarium z pokrywa 54l
» zakładanie dużych akwariów
» Wystawa Krewetek i Akwariów - Szczecin

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Akwarystyka w województwie opolskim-
Skocz do: