Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 przyjmę / kupię - gupiki

Go down 
+5
Topielec
miro1983
mgrinch
perez_
dzejson90
9 posters
AutorWiadomość
dzejson90




Liczba postów : 158
Dołączył : 12/01/2012

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptySob 14 Sty 2012, 14:26

Witam jak w temacie jestem zainteresowany gupikami, wiem ze duzo ludzi je hoduje sobie, tez mam taki plan bo akwa roslinne stoi puste (30L) a jak byłem ogladć w zeologicznych w opolu to 4.50 chca ;/ mysle ze ktos z tego forum sprzedałby taniej Smile
Powrót do góry Go down
perez_

perez_


Male Liczba postów : 101
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : OP

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyNie 15 Sty 2012, 12:51

to zapraszam na malinkę w Opolu oddam z szt za 0.66 Heńka Very Happy
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptySob 11 Lut 2012, 19:36

Witam,
szukam w opolu tych gupików

- Gupik Endlera http://istotyzywe.pl/ryby/gupik-endlera

lub innych ciekawych odmian tej ryby, gdyż w opolskich sklepach można znaleźć tylko jeden gatunek
Powrót do góry Go down
perez_

perez_


Male Liczba postów : 101
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : OP

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyNie 12 Lut 2012, 09:10

na reymonta widziałem ostatnio Endler'y
Powrót do góry Go down
miro1983

miro1983


Male Liczba postów : 56
Dołączył : 23/02/2012
Skąd : Gogolin

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 24 Lut 2012, 08:48

kupię młode,małe, gupiki z własnej hodowli. Bo to co jest w sklepach akwa,to masakra.Wszystko wyrośnięte,wyeksploatowane na maxa samice,samce kosmos kolor,import,sztuczna chemiczna hodowla.A kiedyś była to najzdrowsza i najprostsza w hodowli rybka akwariowa.Teraz jest jedną z trudniejszych... tel.607850721 miroslaw.naczelnik@interia.pl
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 24 Lut 2012, 08:58

Aż tak źle jest? Przyznam się, że dawno nie interesowałem się tematem gupików...
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 24 Lut 2012, 09:03

Miro ile tego chcesz bo czekam aż samiczka urodzi Smile ale na ten moment mogę ci oddać 3szt młodych urodzonych u mnie (mają około 5tyg) W poniedziałek jestem w Opolu na Waryńskiego
Powrót do góry Go down
miro1983

miro1983


Male Liczba postów : 56
Dołączył : 23/02/2012
Skąd : Gogolin

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 24 Lut 2012, 09:31

dzięki mgrinch!!! aż tak mi się nie pali;) ale na serio dzięki!!! poczekam aż będziesz miał więcej,ok10-12sztuk. Mam jedną parkę od kumpla.Samica jest w wykotniku,ma brzuszek i czekam na poród. Możemy się później wymiecić np samcami,żeby wymieszać geny i żeby zapobiec kazirodztwu.już razmiałem młode od nich,ale inne ryby zjadły potomstwo. u mnie mają extra warunki,więc o ich los nie musisz się martwić na przyszłość. dziennie porcja żywego mrożonego pokarmu TROPICAL,oraz płatkowanego wieczorem. Do pływania jest baniak
200l z fluval205,aquael FAN3 z deszczownią,dużo roślin,kryjówek.oświetlenie osram DAY LIGHT COOL WHITE 30W oraz OSRAM FLORA 30W. 20 lat doświadczenia w branży.
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 24 Lut 2012, 09:37

To doświadczenie masz spore:) ja dopiero zaczynam, a co do wymiany samców to jak najbardziej Smile w obecnym miocie mam 2 samce na bank, wiedz teraz tylko czekać aż nam się samice okocą
Powrót do góry Go down
miro1983

miro1983


Male Liczba postów : 56
Dołączył : 23/02/2012
Skąd : Gogolin

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 24 Lut 2012, 09:43

TOPIELEC,wejdź przy okazji do pierwszego lepszego sklepu zoo i lookni na gupiki. W kazdym baniaku mają jakieś chore,krzywe albo co gorsza,martwe sztuki. A jak już jeden jest chory to tylko kwestia czasu,aż przejdzie infekcja na resztę ryb.Tak na marginesie- Najgorsza obsługa jest w realu na sosnkowskiego. Strasznie opryskliwi Ci młodzi sprzedający,jeżeli widzą przy zakupach że ktoś ma pojęcie o akwarystyce. A że ja jestem stary wyga w akwa,to im kiedyś nie przypasowałęm.I dlatego tam nic już nie kupuję. Nawet pokarmu!!!!!!!!!!!!! U mnie przegięli. Naiwniaków mogą szukać w swoim gronie!!!! A za te dziesiątki bojowników w kubkach,to by musieli ich ukarać. Powinien być zakaz trzymania ryb w kubkach i kulach!!!! Niektóre sklepy zoo,zaczynają już o to dbać Very Happy
Powrót do góry Go down
miro1983

miro1983


Male Liczba postów : 56
Dołączył : 23/02/2012
Skąd : Gogolin

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 24 Lut 2012, 09:46

to poczekamy. będziemy w kontakcie Smile . skoro nie masz doświadczenia,to uważaj na sklepy zoo!!! ostatnio jest tendencja wciskania ryb chorych i słąbych!!! wiadomo,że jeżeli uda im się je sprzedać nie mają strat!!!
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 24 Lut 2012, 09:48

miro1983 napisał:
to poczekamy. będziemy w kontakcie Smile . skoro nie masz doświadczenia,to uważaj na sklepy zoo!!! ostatnio jest tendencja wciskania ryb chorych i słąbych!!! wiadomo,że jeżeli uda im się je sprzedać nie mają strat!!!

To się zgadza
Nie planuję kupować niczego nowego, gupiki się szybko rozmnażają i zawsze można się z kimś wymienić Smile
Powrót do góry Go down
miro1983

miro1983


Male Liczba postów : 56
Dołączył : 23/02/2012
Skąd : Gogolin

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 24 Lut 2012, 09:48

jedynym uczciwym sklepem w opolu,sklepem z tradycją i dbającym o klienta jest TROPICAL na Reymonta. POLECAM. Exclamation
Powrót do góry Go down
miro1983

miro1983


Male Liczba postów : 56
Dołączył : 23/02/2012
Skąd : Gogolin

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 24 Lut 2012, 09:50


To się zgadza
Nie planuję kupować niczego nowego, gupiki się szybko rozmnażają i zawsze można się z kimś wymienić

i very very good Very Happy
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 24 Lut 2012, 09:51

miro1983 napisał:
jedynym uczciwym sklepem w opolu,sklepem z tradycją i dbającym o klienta jest TROPICAL na Reymonta.
POLECAM. Exclamation

Nie do końca się zgodzę z tą opinią, raczej dbają o swoją kieszeń, ostatnio jak byliśmy tam to pływało kilka zdechłych ryb w akwariach i zero reakcji ze strony pracowników:( "ale fakt to najstarszy sklep w opolu"
Powrót do góry Go down
miro1983

miro1983


Male Liczba postów : 56
Dołączył : 23/02/2012
Skąd : Gogolin

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 24 Lut 2012, 10:04

mgrinch napisał:
miro1983 napisał:
jedynym uczciwym sklepem w opolu,sklepem z tradycją i dbającym o klienta jest TROPICAL na Reymonta.
POLECAM. Exclamation

Nie do końca się zgodzę z tą opinią, raczej dbają o swoją kieszeń, ostatnio jak byliśmy tam to pływało kilka zdechłych ryb w akwariach i zero reakcji ze strony pracowników:( "ale fakt to najstarszy sklep w opolu"



o kur..!!! to już nie ma normalnego sklepu w opolu. koniec,the end!!! zeszli na psy!!!! ja już tam nie byłem od pól roku,ale kiedyś wszystko było ok. Brali rybki od hodowców,a nie z giełdy.Rośliny także. Było wszystko super ok. A teraz po tym co mi napisłeś, to dupa dupa dupa. Moja noga tam już też nie stanie,skoro patrzą na kieszeń,a nie na dobro klienta to niech się bujają!!!
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 24 Lut 2012, 10:09

Wiesz rozumiem że nie zauważy ktoś zdechłego neonka ale zdechłego welonka nie zauważyć to już nie wiem Sad

Właśnie odławiamy samicę do kotnika Smile
Powrót do góry Go down
perez_

perez_


Male Liczba postów : 101
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : OP

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 24 Lut 2012, 19:14

jeżeli chodzi o samce to mam pare młodych podlotków, jakby kto chciał podmiankę zrobić zapraszam
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 24 Lut 2012, 23:26



Nie do końca się zgodzę z tą opinią, raczej dbają o swoją kieszeń, ostatnio jak byliśmy tam to pływało kilka zdechłych ryb w akwariach i zero reakcji ze strony pracowników:( "ale fakt to najstarszy sklep w opolu"[/quote]

Tyle, że niegdyś prowadził go kto inny, a mianowicie właściciel sklepu, który obecnie jest w REALU :-)
Powrót do góry Go down
MrKobusek

MrKobusek


Male Liczba postów : 86
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyWto 06 Mar 2012, 16:25

Zgadzam się że najlepszy sklep jest w realu, ale wg mnie najgorszy sklep jest w Karolince.
Ma ktoś na sprzedaż samice do gupików endlera? Jak tak to proszę o kontakt (np. gg 36619215)
Powrót do góry Go down
Maniek




Male Liczba postów : 59
Dołączył : 04/02/2012
Skąd : Opole

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyWto 06 Mar 2012, 20:58

MrKobusek napisał:
Zgadzam się że najlepszy sklep jest w realu, ale wg mnie najgorszy sklep jest w Karolince.
Ma ktoś na sprzedaż samice do gupików endlera? Jak tak to proszę o kontakt (np. gg 36619215)

Był i go nie ma.
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptySro 07 Mar 2012, 07:09

Tak, sklep a Karolince na szczęście już zamknięty.
Powrót do góry Go down
MrKobusek

MrKobusek


Male Liczba postów : 86
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptySro 07 Mar 2012, 07:20

Tego nie wiedziałem (rzadko odwiedzam galerie handlowe)
ale bardzo mnie to cieszy. Sklep był w takim stanie że nawet pokarm bałem się tam kupić, nie mówiąc zwierzętach czy roślinach.
Powrót do góry Go down
Sparrow83




Liczba postów : 18
Dołączył : 09/03/2012
Skąd : Gogolin

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 09 Mar 2012, 11:46



mgrinch , perez_ jak tam idzie romznarzanie endlerków... dajcie znać to bym kilka zarezerwował
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  EmptyPią 09 Mar 2012, 17:16

Chętnie sam bym jakieś przygarnął, bo na ten moment mam tylko pawie oczko.
Jak sam zauważyłeś to ciężka sprawa w opolu z endlerkami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





przyjmę / kupię - gupiki  Empty
PisanieTemat: Re: przyjmę / kupię - gupiki    przyjmę / kupię - gupiki  Empty

Powrót do góry Go down
 
przyjmę / kupię - gupiki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kupie Gupiki ,rozbory
» KUPIE DOROSŁE GLONOJADY KIRYSY MIECZYKI MOLINEZJE GUPIKI!!!
» Krewetki przyjmę lub kupię
» [PRZYJMĘ/KUPIĘ] Krewetki RC
» rośliny,przyjmę lub kupię

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Kupię-
Skocz do: