Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 rośliny,przyjmę lub kupię

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
kroni

kroni


Liczba postów : 191
Dołączył : 28/05/2012
Skąd : węgry

rośliny,przyjmę lub kupię Empty
PisanieTemat: rośliny,przyjmę lub kupię   rośliny,przyjmę lub kupię EmptySro 06 Cze 2012, 11:41

jak w temacie,przyjmę lub kupie rośliny które dadzą rade przy oswietleniu 1x38W.nurzańce,microsorium,anubiasy i podobne.tylko z rejonu opola.w miarę pilne.
Powrót do góry Go down
dzejson90




Liczba postów : 158
Dołączył : 12/01/2012

rośliny,przyjmę lub kupię Empty
PisanieTemat: Re: rośliny,przyjmę lub kupię   rośliny,przyjmę lub kupię EmptySro 06 Cze 2012, 16:46

ja mam do sprzedania dużo mojej roślinki Smile
jest ponad 150 sadzonek Smile Sprzedam ci to za 50zł w sklepie za koszyczek w którym jest 10 zadzonek dasz ponad 10 zł Jest to bardzo fajna roslina i łodygowa możesz ją przycinać i modelować jak chcesz i nie ma duzych wamagań a super wygląda Smile możesz odebrać w opolu albo Gogolinie, odezwij się czy cię interesuje propozycja Smile gratis mech dostaniesz (nie pospolity jawa) Smile
rośliny,przyjmę lub kupię 24_dzie_126
Powrót do góry Go down
kroni

kroni


Liczba postów : 191
Dołączył : 28/05/2012
Skąd : węgry

rośliny,przyjmę lub kupię Empty
PisanieTemat: Re: rośliny,przyjmę lub kupię   rośliny,przyjmę lub kupię EmptySro 06 Cze 2012, 17:52

heheheh.aż tyle to nie potrzebuje ale ze 20-30 może bym wziął i niestety mogę tylko w opolu lub okolicach odebrać.powiedz kiedy i za ile.dzięki.
Powrót do góry Go down
dzejson90




Liczba postów : 158
Dołączył : 12/01/2012

rośliny,przyjmę lub kupię Empty
PisanieTemat: Re: rośliny,przyjmę lub kupię   rośliny,przyjmę lub kupię EmptySro 06 Cze 2012, 19:19

dam ci wszystko za 35 zł, będziesz widział ze 30szt to jest mało na duże akwarium Smile
Ja jestem w opolu na prószkowskiej samochodem więc możemy się umówić po 12 jestem wolny Smile
odezwij sie jutro na gg 262348
Powrót do góry Go down
kroni

kroni


Liczba postów : 191
Dołączył : 28/05/2012
Skąd : węgry

rośliny,przyjmę lub kupię Empty
PisanieTemat: Re: rośliny,przyjmę lub kupię   rośliny,przyjmę lub kupię EmptySro 06 Cze 2012, 20:35

dobra ,odezwe się jutro bo chyba nawet będe w mieście.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





rośliny,przyjmę lub kupię Empty
PisanieTemat: Re: rośliny,przyjmę lub kupię   rośliny,przyjmę lub kupię Empty

Powrót do góry Go down
 
rośliny,przyjmę lub kupię
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [przyjmę/kupię] rośliny z gatunków łatwych w hodowli
» [rośliny] Przyjmę mało skomplikowane rośliny do Tanganiki lub zamienię na sprzęt akwarystyczny.
» Przyjmę rośliny
» Przyjme Rośliny
» Przyjmę Rośliny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Oddam/Przyjmę/Zamienię-
Skocz do: