Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!

Go down 
+57
przemo80
daar
maciolo
Adamos
ogorass
werkaa
monk1990
gettinhigh
RMAx
tadeoo2
HOLSON
janusz_sob
krzysiek1987
andy09
Lukasz-odkrywca01
Olafek
jonioslaw
manta2
Lizur97
Jelko
richelieu
Zuzanna
akwarysta77
MariannaKa
wkamil17
manach
kawa_piotr
jao
gerec
tores
marek_z_81
xxxKASIEKxxx
miro1983
Adriana111
PanKracy
sylwii73
sepher
Zimna Zośka
chlodnica
offtopic
aarset
trofek
mgrinch
kazioo3
kiszczak
Rafal97
dzejson90
lider71
Mateusz89
Jacek
knudson
perez_
poi876
mariusz1985
witek1250
kuba184
Topielec
61 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
miro1983

miro1983


Male Liczba postów : 56
Dołączył : 23/02/2012
Skąd : Gogolin

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyCzw 23 Lut 2012, 07:57

Witam na NASZYM PIERWSZYM OPOLSKIM FORUM!!! Very Happy
Jestem bardzo wdzięczny twórcom,że wpadli na genialny pomysł i je stworzyli. Jak to się mówi- Lepiej późno,niż wcale Wink Pozdrawiam z wdzięcznością-miro1983
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyCzw 23 Lut 2012, 08:13

Cześć,

podoba mi się taki entuzjazm Smile
Powrót do góry Go down
miro1983

miro1983


Male Liczba postów : 56
Dołączył : 23/02/2012
Skąd : Gogolin

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyPią 24 Lut 2012, 07:41

HEyKa:) Very Happy
musimy się ogłaszać i promować!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
xxxKASIEKxxx




Liczba postów : 3
Dołączył : 24/02/2012

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyPią 24 Lut 2012, 09:32

Witam, jestem Kaśka i mam to samo akwarium co mgrinch, więc te same pytania itp.
Pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyPią 24 Lut 2012, 09:34

Witamy Smile
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyPią 24 Lut 2012, 09:39

xxxKASIEKxxx napisał:
Witam, jestem Kaśka i mam to samo akwarium co mgrinch, więc te same pytania itp.
Pozdrawiam!

Kobieta wszędzie przyjdzie za tobą Smile
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyPią 24 Lut 2012, 09:41

Pytanie tylko, kto będzie Was ograniczał co do wielkości i ilości baniaków, jak już się rozkręcicie na dobre Very Happy Zobaczycie, że to wciąga jak narkotyk Wink
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyPią 24 Lut 2012, 09:49

Topielec napisał:
Pytanie tylko, kto będzie Was ograniczał co do wielkości i ilości baniaków, jak już się rozkręcicie na dobre Very Happy Zobaczycie, że to wciąga jak narkotyk Wink

Tatuaże także Smile
Powrót do góry Go down
marek_z_81

marek_z_81


Male Liczba postów : 195
Dołączył : 26/02/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyNie 26 Lut 2012, 18:35

Witam. Nazywam się Marek. Jestem z Kędzierzyna-Koźla. Informację o tym forum mam z forum Klubu Malawi. Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
trofek

trofek


Male Liczba postów : 60
Dołączył : 16/02/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyNie 26 Lut 2012, 19:35

Witaj Marku Very Happy
Powrót do góry Go down
Zimna Zośka

Zimna Zośka


Male Liczba postów : 49
Dołączył : 17/02/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle/Kettering

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyNie 26 Lut 2012, 22:23

Witaj Marku z kętaki Wink
Powrót do góry Go down
marek_z_81

marek_z_81


Male Liczba postów : 195
Dołączył : 26/02/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyPon 27 Lut 2012, 15:11

No proszę, myślałem że jestem jedyny z Kędzierzyna. Witaj
Powrót do góry Go down
tores

tores


Male Liczba postów : 7
Dołączył : 26/02/2012
Skąd : OPOLE

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyWto 28 Lut 2012, 16:36

Witam wszystkich maniaków , jestem Marcin , mieszkam w Opolu . Miło widzieć że się coś wreszcie ruszyło w tym mieście pod względem forum . Posiadam 375l z przeludnionym Malawi
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyWto 28 Lut 2012, 16:41

Witam Smile

To musisz odludnić Very Happy
Powrót do góry Go down
tores

tores


Male Liczba postów : 7
Dołączył : 26/02/2012
Skąd : OPOLE

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyWto 28 Lut 2012, 19:49

nie jestem typowym maniakiem żeby trzymać 30 ryb w dużym baniaku . Very Happy . troszeczkę przeludniłem i pozostawiam to naturalnej selekcji .
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptySro 29 Lut 2012, 07:37

Witaj na forum Marcin,

Kiedyś na forum Klubu Malawi kłóciłem się właśnie na temat terminu "naturalnej selekcji" w akwarium. Moim zdaniem nie jest to naturalny proces, bo w naturze słabsze ryby zwykle mają gdzie uciec, znaleźć sobie miejsce w stadzie, natomiast w akwarium zwykle kończy się to ich śmiercią, jeśli nie reagujemy. Dlatego słowo "naturalna" w tym haśle mi nie pasuje Wink
Powrót do góry Go down
gerec




Liczba postów : 30
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Nysa/Regulice

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyWto 06 Mar 2012, 12:32

witam mam na imie Rysiek mieszkam w Nysie posiadam zbiornik z tanganiką
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyWto 06 Mar 2012, 16:22

Witam
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyWto 06 Mar 2012, 17:25

Tanganika - moja stara miłość Smile Jeszcze kiedyś do niej wrócę. Witamy!
Powrót do góry Go down
jao

jao


Female Liczba postów : 25
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyWto 06 Mar 2012, 18:53

Ja się co prawda witałam osobno ale teraz przywitam się ogólnie jeszcze Smile

Jestem świeżą akwarystką, bo dopiero od niespełna 2 lat. i to przez przypadek Very Happy
u mnie krucho z roślinnością choć już kombinowaliśmy z żarówką(mamy taką różowo swiecącą), podłoże, takie tabletki pod roślinki itd. Smile ale dalej kiepsko,
moje akwa ma 129l.
jak zaczęłam czytac Wasze powitania to się wystraszyłam że żadnych dziewczyn tu nie ma :O! ale są Very Happy
z tego co policzyłam to sa ujawnione całe dwie więc będę trzecia Smile

no i żeby nie byc gołosłowną - WITAJCIE Very Happy


Ostatnio zmieniony przez jao dnia Czw 08 Mar 2012, 12:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyWto 06 Mar 2012, 18:59

Witaj.
Opisz nam swój problem w którymś z działów (pogaduchach albo problemach) to na pewno postaramy się pomóc.
Jeżeli chodzi o żarówki - świetlówki to zwykle najlepiej sprawdza się ta najwydajniejsza i z najbardziej naturalnym światłem np. Philips 865. A ich cena jest dużo niższa od tych "akwarystycznych".
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptySro 07 Mar 2012, 07:20

Witamy Smile
Na pewno coś da się zaradzić, ale potrzebny dokładniejszy opis akwarium - w odpowiednim miejscu Wink
Powrót do góry Go down
kawa_piotr




Liczba postów : 3
Dołączył : 08/03/2012

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyCzw 08 Mar 2012, 11:39

Witam wszystkich,
Tu Piotrek (w sumie login podpowiada Smile) z Opola. Brawa za fajny pomysł z regionalnym forum! Forma jego reklamy - też niezła Wink - informację o forum dostałem na maila podanego na aukcji Smile
Co posiadam: ogólne akwarium narożne 180l prowadzone z mniejszymi lub większymi problemami od około 1,5 roku.
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyCzw 08 Mar 2012, 11:49

Witamy Smile Każdy sposób dobry, jeśli skuteczny Wink

No to skoro są problemy, to na pewno pomożemy je rozwiązać - jeśli tylko będzie chęć współpracy Very Happy
Powrót do góry Go down
kawa_piotr




Liczba postów : 3
Dołączył : 08/03/2012

Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 EmptyCzw 08 Mar 2012, 12:15

Chęci do współpracy są i będą - aktualnie mam nadzieję kończę walkę z sinicami, ale tu chyba też potrzeba cierpliwości.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!   Przywitaj się i napisz parę słów o sobie! - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!
Powrót do góry 
Strona 5 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» O filtracji słów kilka.
» Pokarm Naturefood Supreme Doktor - kilka słów
» kupie parę skalarów
» ODDAM żwirek ok. 5kg i pare roślinek
» [OPOLE- Metalchem] oddam za pokarm dobraną parę pielęgnic Eliota

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Powitalnia-
Skocz do: