Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Giełda Zoologiczna Wrocław

Go down 
+2
hodowca
richelieu
6 posters
AutorWiadomość
richelieu

richelieu


Male Liczba postów : 71
Dołączył : 16/04/2012
Skąd : Dolnyśląsk

Giełda Zoologiczna Wrocław Empty
PisanieTemat: Giełda Zoologiczna Wrocław   Giełda Zoologiczna Wrocław EmptySro 13 Lut 2013, 15:00

Czy ktoś z Was był może na giełdzie przy ul. Karmelkowej tej czynnej w piątki od 9:00.
Czy warto sobie zawracać nią głowę? Jak z cenami rybek i ogólnie sprzętu oraz z zaopatrzeniem w pyszczaki, gdyż one mnie najbardziej interesują? I inne ogólne opinie które mogą byc przydatne Smile
Powrót do góry Go down
hodowca

hodowca


Liczba postów : 112
Dołączył : 09/03/2012

Giełda Zoologiczna Wrocław Empty
PisanieTemat: Re: Giełda Zoologiczna Wrocław   Giełda Zoologiczna Wrocław EmptySro 13 Lut 2013, 15:04

Byłem widziałem, według mnie ta giełda to jest, można ja nazwać bazarem w porównaniu do giełd w Czechach czy nawet niektóry w Polsce
Powrót do góry Go down
richelieu

richelieu


Male Liczba postów : 71
Dołączył : 16/04/2012
Skąd : Dolnyśląsk

Giełda Zoologiczna Wrocław Empty
PisanieTemat: Re: Giełda Zoologiczna Wrocław   Giełda Zoologiczna Wrocław EmptyPią 15 Lut 2013, 12:26

Dobra byłem tam chwilę to napiszę słów kilka.
Tak jak pisał hodowca bazar w kontenerach siedzą sprzedawcy, ryby tylko w ilościach hurtowych, oprócz zapewne bojowników tak na oko z 10 sprzedawców było, byłem ok. godz. 11 to już jakby się zwijali. Cen nie sprawdzałem ale na przykładzie moich Saulosi - 5 zł/ szt. więc przystępnie - patrząc że w przeciętnym zoologu chcą 12 zł za "mix" pyszczaka.
Rośliny też były,żabienice, anubiasy dokładnie się nie przyglądałem, ale można było dostrzec te bardziej doniczkowe niż akwariowe. Sprzęt... lepiej chyba na allegro.

Ogólnie to bazar z zaopatrzeniem raczej tych przeciętnych zoologicznych. Rarytasów nie ma. ot tak jakby ktoś chciał jak ja większe stadko jednego gatunku - wyjdzie taniej. Być może ta bieda wystawiennicza spowodowana była temperaturami na zewnątrz, ale kto wie..
Powrót do góry Go down
andy09




Male Liczba postów : 49
Dołączył : 29/08/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Giełda Zoologiczna Wrocław Empty
PisanieTemat: Re: Giełda Zoologiczna Wrocław   Giełda Zoologiczna Wrocław EmptyPią 15 Lut 2013, 17:58

Witam

Co do ilości sprzedających ryby to jest ich więcej, a byłoby jeszcze więcej , lecz właściciel terenu nie chce dostawić nowego kontenera. W porównaniu do poprzedniego miejsca to jest rewelacja. Tam stało się pod chmurką, deszcz, upał, mróz. Teraz jest ogrzewanie, klima. Jest wspaniale, a dla pesymistów proponuje skoczyć na giełdę w Katowicach. Brak porównania.

Co do wyboru to wystawiamy to co kupuje sklep, a sklep kupuje to co kupuje klient. Rozmawiałem nie raz z właścicielami sklepów i zawsze powtarzają to samo. Jak kupią coś nowego to mają tylko straty. Dlatego są tylko te chodliwe ryby. Niestety. Kólko zamyka się Smile To akwaryści decydują co jest na giełdzie. Osoby handlujące byłyby szczęśliwe gdyby sklep chciał nowe gatunki.

A do Czech proszę nie porównywać i narzekać,bo porównując do wschodnich sąsiadów to wypadamy bardzo dobrze. Ale polakowi zawsze nie dogodzisz, bo tylko narzeka.

Pozdrawiam

www.innesa.jasky.pl
.
.
..
.
Powrót do góry Go down
HOLSON

HOLSON


Male Liczba postów : 114
Dołączył : 07/03/2012
Skąd : Kluczbork

Giełda Zoologiczna Wrocław Empty
PisanieTemat: Re: Giełda Zoologiczna Wrocław   Giełda Zoologiczna Wrocław EmptySob 16 Lut 2013, 08:44

To jest giełda przeniesiona z dworca świebodzkiego czy może druga?
Powrót do góry Go down
andy09




Male Liczba postów : 49
Dołączył : 29/08/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Giełda Zoologiczna Wrocław Empty
PisanieTemat: Re: Giełda Zoologiczna Wrocław   Giełda Zoologiczna Wrocław EmptyNie 17 Lut 2013, 19:22

To ta druga , bardziej hurtowa , że się tak wyrażę Smile

www.innesa.jasky.pl
.
.
Powrót do góry Go down
RMAx




Liczba postów : 12
Dołączył : 25/02/2013
Skąd : Opole

Giełda Zoologiczna Wrocław Empty
PisanieTemat: Re: Giełda Zoologiczna Wrocław   Giełda Zoologiczna Wrocław EmptySob 02 Mar 2013, 14:27

a ja tam bym sie chetnie do wrocka wybrał
miałem jechac przy zakładaniu ale jakos sie nie złożylo
Powrót do góry Go down
richelieu

richelieu


Male Liczba postów : 71
Dołączył : 16/04/2012
Skąd : Dolnyśląsk

Giełda Zoologiczna Wrocław Empty
PisanieTemat: Re: Giełda Zoologiczna Wrocław   Giełda Zoologiczna Wrocław EmptySob 02 Mar 2013, 20:03

7 zł za wstęp od osoby Smile Polecam przybyć wcześniej niż np. 11:00 Może więcej będzie wystawców - no i chyba poczekać do cieplejszych temperatur.
Powrót do góry Go down
gerec




Liczba postów : 30
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Nysa/Regulice

Giełda Zoologiczna Wrocław Empty
PisanieTemat: Re: Giełda Zoologiczna Wrocław   Giełda Zoologiczna Wrocław EmptySob 09 Mar 2013, 21:51

Witam na Karmelkowej brak rybek z tanganiki ,błyem tydzień temu ale za to tanie roślinki
pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Giełda Zoologiczna Wrocław Empty
PisanieTemat: Re: Giełda Zoologiczna Wrocław   Giełda Zoologiczna Wrocław Empty

Powrót do góry Go down
 
Giełda Zoologiczna Wrocław
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Targi Łódź i Wrocław
» giełda
» Giełda w Pradze
» Giełda Częstochowa
» giełda akwarystyczna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Akwarystyczne pogaduchy-
Skocz do: