Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 giełda akwarystyczna

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Pasta872

Pasta872


Male Liczba postów : 224
Dołączył : 12/05/2012
Skąd : Dąbrówka Łubniańska

giełda akwarystyczna Empty
PisanieTemat: giełda akwarystyczna   giełda akwarystyczna EmptyWto 29 Sty 2013, 19:51

Witam,
panowie i panie mam takie pytanie hm dałoby się zorganizować giełdę akwarystyczną w opolu tak jak w innych wielkich miastach chociaż raz w roku, co wy na to?
Powrót do góry Go down
kroni

kroni


Liczba postów : 191
Dołączył : 28/05/2012
Skąd : węgry

giełda akwarystyczna Empty
PisanieTemat: Re: giełda akwarystyczna   giełda akwarystyczna EmptyWto 29 Sty 2013, 22:51

ale czy jest sens w tej pipiduwie?
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

giełda akwarystyczna Empty
PisanieTemat: Re: giełda akwarystyczna   giełda akwarystyczna EmptySro 30 Sty 2013, 07:31


Pewnie byłoby fajnie. Jaki cel widziałbyś w organizowaniu takiej giełdy? Moim zdaniem jesli juz chcielibyśmy sie porywac na organizację czegoś to mozna by było wystawić ze 2-3 fajne akwaria przy okazji jakiejś imprezy w Okrąglaku or something. Myślę, że organizacja pokazu, giełdy etc. mogłaby bardzo ożywić i zintegrować nasze forum. Póki co na spotkania forumowiczów przychodzi po 5-6 tych samych osób :-/

BTW: miło, że uważasz Opole za jedno z wielkich miast :-)
Powrót do góry Go down
Pasta872

Pasta872


Male Liczba postów : 224
Dołączył : 12/05/2012
Skąd : Dąbrówka Łubniańska

giełda akwarystyczna Empty
PisanieTemat: Re: giełda akwarystyczna   giełda akwarystyczna EmptySro 30 Sty 2013, 18:23

witam,
ja myślę że było by fajnie, cel tej giełgy hm można z zebranych środków finansowych komuś pomóc, dofinansować zoo opolskie, zorganizować spotkanie wszystkich forumowiczów, zorganizować wyjazd gdzieś ( np: ada design Smile hehehe lub coś podobnego dla organizatorów tej giełdy) może bardziej w Opolu by się coś ruszyło Razz odnośnie akwarystyki, dzięki temu sklepy akwarystyczne mogłyby się nieźle wypromować.
Można by zorganizować pokaz zakładania rośliniaków, malawi, tanganiki, morszczyzny pole do popisu jest przeogromne.

Jasne przy okazji jakiejś giełdy w Okręglaku możemy się też wystawić śmiało, nigdy nic nie było organizowane, a ja myślę że warto Very Happy

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

giełda akwarystyczna Empty
PisanieTemat: Re: giełda akwarystyczna   giełda akwarystyczna EmptySro 30 Sty 2013, 19:14


Wystartować można z jakąś prezentacją przy okazji imprez organizowanych przez którąś z organizacji kulturalnych jak MCK lub MDK, Biblioteka Miejska i przekonać jaki jest nasz potencjał twórczy, merytoryczny i organizacyjny. Temat jest do dyskusji, wpadnij na spotkanie forumowiczów to podebatujemy.
Powrót do góry Go down
richelieu

richelieu


Male Liczba postów : 71
Dołączył : 16/04/2012
Skąd : Dolnyśląsk

giełda akwarystyczna Empty
PisanieTemat: Re: giełda akwarystyczna   giełda akwarystyczna EmptySro 30 Sty 2013, 20:36

Dobry pomysł, ale jak się ma wolny zbiornik to można się wystawić Smile ja jedyny jaki mam wolny to 12l, więc chyba bojownik tylko wchodzi w grę albo krewetki?
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

giełda akwarystyczna Empty
PisanieTemat: Re: giełda akwarystyczna   giełda akwarystyczna EmptyCzw 31 Sty 2013, 08:23

Żeby pokazać coś ciekawego a nie odstraszającego, to trzeba się naprawdę postarać, bo takie rzeczy trzeba robić porządnie albo wcale, ale cieszę się, że macie ochotę na takie działania - warto o tym podyskutować przy najbliższej okazji Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





giełda akwarystyczna Empty
PisanieTemat: Re: giełda akwarystyczna   giełda akwarystyczna Empty

Powrót do góry Go down
 
giełda akwarystyczna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wystawa akwarystyczna w Częstochowie
» Giełda w Pradze
» Giełda Częstochowa
» Giełda Zoologiczna Wrocław
» IV Opolska Akwarystyczna Integracja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Akwarystyczne pogaduchy-
Skocz do: