Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 [Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

[Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: [Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia] EmptySob 13 Paź 2012, 18:46

Witajcie ma może ktoś na zbyciu lub do pożyczenia akwarium albo nawet kupię(w rozsądnej cenie)
bo planuję przeprowadzke i nie mam w co wsadzić rybek na czas dojrzewania akwarium po przeprowadzce

pozdrawiam Emil_XXL


Ostatnio zmieniony przez Emil_XXL dnia Sro 31 Paź 2012, 19:08, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Soulhunter




Male Liczba postów : 52
Dołączył : 04/06/2012
Skąd : OP, ONY

[Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: Re: [Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia] EmptyPią 26 Paź 2012, 10:09

proponuje 5 miesięczne akwarium boyu MT50
Powrót do góry Go down
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

[Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: Re: [Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia] EmptyPią 26 Paź 2012, 16:20

Soulhunter może jakies fotki i więcej konkretów wiesz cena jeżeli chodzi o kupno lub jakiej warunki wypożyczenia
zalezy mi na czasie bo przeprowadziłem się i ryby siedzą jeszcze na innym mieszkaniiu bo nie mam w co je przełożyć
Powrót do góry Go down
Soulhunter




Male Liczba postów : 52
Dołączył : 04/06/2012
Skąd : OP, ONY

[Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: Re: [Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia] EmptyPią 26 Paź 2012, 22:33

wpisz boyu MT50 w google lub youtube, chce je sprzedać cena 350
Powrót do góry Go down
Soulhunter




Male Liczba postów : 52
Dołączył : 04/06/2012
Skąd : OP, ONY

[Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: Re: [Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia] EmptyWto 30 Paź 2012, 20:51

nie jesteś zainteresowany cz cena Ci nie odpowiada?
Powrót do góry Go down
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

[Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: Re: [Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia] EmptySro 31 Paź 2012, 19:03

nie potrzebuję kupić akwarium w takiej cenie skoro potrzebowałem je tylko na czas przeprowadzki, i do tego czasu az akwarium dojrzeje
Temat do zamknięcia bo akwarium pożyczyłem od znajomego akwarysty
i powiedział że jeśli chce to przy oddawaniu mogę dać piwko

Soulhunter ale mimo wszystko dzięki za propozycje
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: Re: [Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia] Empty

Powrót do góry Go down
 
[Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rośliny Kędzierzyn-Kozle
» [Kędzierzyn-Koźle] Oddam Welonki [do zamknięcia]
» [Kędzierzyn-Koźle] Oddam rzęse wodną [do zamknięcia]
» [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia]
» [Kędzierzyn-Koźle] Oddam/Zamienie nadwyżki pistii [Oddano do zamknięcia]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Oddam/Przyjmę/Zamienię-
Skocz do: