Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

[Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] EmptyPią 26 Paź 2012, 16:28

jak wyżej napisałem posiadam znaczne ilości w.w. roślinki i rozrosła mi się że zasłania mi prawie całe światło w akwarium

Oddam lub zamienię na rybki, roślinki lub krewetki


Ostatnio zmieniony przez Emil_XXL dnia Sro 31 Paź 2012, 19:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Dorotka160807




Liczba postów : 26
Dołączył : 31/07/2012

[Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: Re: [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] EmptyPią 26 Paź 2012, 16:33

jakie chcesz rybki za te roslinki
Powrót do góry Go down
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

[Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: Re: [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] EmptyPią 26 Paź 2012, 16:40

rybki nie są koniecznością abym oddał roślinki, części tych roślinek muszę się i tak pozbyć aby swiatło docierało do reszty akwarium
napisz mi może co masz do zaoferowania a ja ci napiszę ci czy mnie interesuje coś bo co do roślinek to napewno dogadamy się
Powrót do góry Go down
Dorotka160807




Liczba postów : 26
Dołączył : 31/07/2012

[Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: Re: [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] EmptyPią 26 Paź 2012, 16:56

podaj numer telefonu jutro bede w okolicy to podjade
Powrót do góry Go down
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

[Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: Re: [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] EmptyPią 26 Paź 2012, 20:14

numer telefonu poszedł na PW
Powrót do góry Go down
Dorotka160807




Liczba postów : 26
Dołączył : 31/07/2012

[Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: Re: [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] EmptyPią 26 Paź 2012, 20:37

dzieki
Powrót do góry Go down
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

[Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: Re: [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] EmptySob 27 Paź 2012, 18:23

Dorota a skąd jestes ?
Powrót do góry Go down
Dorotka160807




Liczba postów : 26
Dołączył : 31/07/2012

[Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: Re: [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] EmptySob 27 Paź 2012, 18:26

z kietlic koło głubczyc
Powrót do góry Go down
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

[Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: Re: [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] EmptySro 31 Paź 2012, 19:05

sorki że nie miałem czasu aby ci przekazać roślinki ale przez przeprowadzke byłem zmuszony wyrzucić moje nadwyżki ale przy następnej okazji chętnie się podziele
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] Empty
PisanieTemat: Re: [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia]   [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia] Empty

Powrót do góry Go down
 
[Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Kędzierzyn-Koźle] Oddam/Zamienie nadwyżki pistii [Oddano do zamknięcia]
» [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyzki pistii
» [Kędzierzyn-Koźle] Oddam Welonki [do zamknięcia]
» [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki Limnophila sessiliflora
» [Kędzierzyn-Koźle] Oddam rzęse wodną [do zamknięcia]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Oddam/Przyjmę/Zamienię-
Skocz do: