Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Sprzedam chemię i wkłady do filtrów

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Sprzedam chemię i wkłady do filtrów  Empty
PisanieTemat: Sprzedam chemię i wkłady do filtrów    Sprzedam chemię i wkłady do filtrów  EmptySob 11 Maj 2013, 18:41

Jak w temacie sprzedam chemię do akwarium szczególnie nawozy roślinne i "polepszacze wody" oraz wkłady do filtrów z renomowanej firmy, wszystko oryginalnie zapakowane i z ponad rocznym terminem przydatności. Zalega mi to w szafce dlatego ceny często 1/2 z ceny allegro. Zainteresowani na priv - podeślę listę co mam. Wysyłka pocztą ewentualnie kurierem jak kto chce. Do Opola mogę podrzucić czasem w sobotę.
Powrót do góry Go down
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Sprzedam chemię i wkłady do filtrów  Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam chemię i wkłady do filtrów    Sprzedam chemię i wkłady do filtrów  EmptyWto 14 Maj 2013, 08:16

Mam na sprzedaż wkład do filtra renomowanej firmy OAL NITRA-GUARD BIO-CUBES 250ml, starcza na 250 litrów, porowate kostki na bazie polimerów z odzywką dla bakterii które w ekspresowaym tempie osadzają się na złożu. Służy do zbiecia azotanów i fosforanów, można poczytać na allegro i w necie. Zalega u mnie więc wiele taniej sprzedam.
Powrót do góry Go down
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Sprzedam chemię i wkłady do filtrów  Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam chemię i wkłady do filtrów    Sprzedam chemię i wkłady do filtrów  EmptyCzw 16 Maj 2013, 14:06

można liste i ceny ?
emil_17-18@notowany.pl
Powrót do góry Go down
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Sprzedam chemię i wkłady do filtrów  Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam chemię i wkłady do filtrów    Sprzedam chemię i wkłady do filtrów  EmptySro 22 Maj 2013, 16:52

Nieaktualne.
Powrót do góry Go down
andy09




Male Liczba postów : 49
Dołączył : 29/08/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Sprzedam chemię i wkłady do filtrów  Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam chemię i wkłady do filtrów    Sprzedam chemię i wkłady do filtrów  EmptySro 30 Paź 2013, 21:21

Chemię ? Zawsze zastanawia mnie , po co tyle chemii ludzie leją do swoich zbiorników ?

Pozdrawiam

www.innesa.jasky.pl
Powrót do góry Go down
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Sprzedam chemię i wkłady do filtrów  Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam chemię i wkłady do filtrów    Sprzedam chemię i wkłady do filtrów  EmptyPią 01 Lis 2013, 13:08

Ale to nie jest temat żeby się zastanawiać. Do zamknięcia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sprzedam chemię i wkłady do filtrów  Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam chemię i wkłady do filtrów    Sprzedam chemię i wkłady do filtrów  Empty

Powrót do góry Go down
 
Sprzedam chemię i wkłady do filtrów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» sprzedam pyszczaki
» sprzedam korzenie
» sprzedam
» sprzedam
» Sprzedam krewetki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Sprzedam-
Skocz do: