Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Kupię skalary sp. Peru F1,F0

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Kupię skalary sp. Peru F1,F0 Empty
PisanieTemat: Kupię skalary sp. Peru F1,F0   Kupię skalary sp. Peru F1,F0 EmptyWto 30 Kwi 2013, 11:03

Witam, kupię pterophyllum scalare sp. Peru (rio momon red spot) pokolenie F1 lub F0, duże,dorosłe,1-2 pary lub ryby nie sparowane. Widomości -priv.
Powrót do góry Go down
dzejson90




Liczba postów : 158
Dołączył : 12/01/2012

Kupię skalary sp. Peru F1,F0 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię skalary sp. Peru F1,F0   Kupię skalary sp. Peru F1,F0 EmptyWto 30 Kwi 2013, 13:13

Jeżeli interesują cię inne skalary to mam do sprzedania tanio 5 sztuk, zjadają mi krewetki a chciałbym aby mi się kolonia krewetek rozrosła więc chcę sprzedać. Poniżej daję zdjęcie są to skalary młode weloniaste, dobierałem kolorystycznie żeby pasowały do siebie.

Kupię skalary sp. Peru F1,F0 033ba689bf6ad492gen

Jak by kolega był zainteresowany mogę wysłać więcej zdjęć , skalarki zdrowe bardzo energiczne Smile chciałbym za nie 25 zł / 5szt.
Powrót do góry Go down
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Kupię skalary sp. Peru F1,F0 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię skalary sp. Peru F1,F0   Kupię skalary sp. Peru F1,F0 EmptyWto 30 Kwi 2013, 20:28

nie no dzięki Smile) Pterophyllum scalare sp rio momon red spot to forma dzikich skalarów i tylko takie mnie interesują. Takie to 25 lat temu hodowałem;)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kupię skalary sp. Peru F1,F0 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię skalary sp. Peru F1,F0   Kupię skalary sp. Peru F1,F0 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kupię skalary sp. Peru F1,F0
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 4szt skalary sp. Peru F1
» Sprzedam Fluval 305 oraz skalary sp. Peru z możliwością zamiany
» sprzedam pterophyllum scalare sp. peru
» [Prudnik]Altum peru - import
» kupię lignit

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Kupię-
Skocz do: