Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Pobieraczek problem!

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Lukasz-odkrywca01




Liczba postów : 67
Dołączył : 08/09/2012
Skąd : Kedzierzyn Koźle

Pobieraczek problem! Empty
PisanieTemat: Pobieraczek problem!   Pobieraczek problem! EmptyWto 12 Mar 2013, 15:02

Witam wysyłają mi wiadomości do zapłaty chociaż rejestrowałem się ok. 1 roku temu. Co jest grane ? Teraz zaczyna pisać jakieś biuro windykacji prawnej co robić ?? Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
hodowca

hodowca


Liczba postów : 112
Dołączył : 09/03/2012

Pobieraczek problem! Empty
PisanieTemat: Re: Pobieraczek problem!   Pobieraczek problem! EmptyWto 12 Mar 2013, 16:06

Spokojnie. poczytaj na necie na ich temat sa to oszuści którzy zarabiają na ludziach którzy wystrasza sie i płaca 100zł, miałem to samo dostałem już nawet takei ala wezwanie do zapłaty z niby biura windykacyjnego a na dodatek w nim pełno błędów ortograficznych Very Happy
Powrót do góry Go down
Lukasz-odkrywca01




Liczba postów : 67
Dołączył : 08/09/2012
Skąd : Kedzierzyn Koźle

Pobieraczek problem! Empty
PisanieTemat: Re: Pobieraczek problem!   Pobieraczek problem! EmptyWto 12 Mar 2013, 16:22

Jednak ,nie wiadomo czy nie mówią czegoś na serio co by było wtedy?
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Pobieraczek problem! Empty
PisanieTemat: Re: Pobieraczek problem!   Pobieraczek problem! EmptyWto 12 Mar 2013, 16:41

Sprawdź co to w ogóle za biuro, poczytaj w necie co za jedni bo na pewno takich jak ty jest więcej. Nie bój się i nie działaj pochopnie. Wszyscy cwaniacy żerują właśnie na tym, że ludzie panikują i przestają myśleć.
Powrót do góry Go down
hodowca

hodowca


Liczba postów : 112
Dołączył : 09/03/2012

Pobieraczek problem! Empty
PisanieTemat: Re: Pobieraczek problem!   Pobieraczek problem! EmptyWto 12 Mar 2013, 21:42

Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Pobieraczek problem! Empty
PisanieTemat: Re: Pobieraczek problem!   Pobieraczek problem! EmptyWto 12 Mar 2013, 22:20


Nie olewaj, bo w UK jeden chciał naszczać na tory i go zabiło, bo to były tory metra. Poza tym w naszym pięknym kraju nie takie wałki się robi legalnie. Czasem przestępca ma większe prawa niż ofiara. Lepiej się upewnić co jest grane.
Jesteś pełnoletni? Jeśli nie to lej śmiało. Jeśli tak - skorzystaj z porady prawnej żeby spać spokojnie. Możesz to zrobic bezpłatnie: http://www.opole.so.gov.pl/pl/dokumenty/pomoc_prawna
Tą firmę wysyłającą wezwania lepiej też prześwietlić, choćby w KRS.
Powodzenia!
Powrót do góry Go down
richelieu

richelieu


Male Liczba postów : 71
Dołączył : 16/04/2012
Skąd : Dolnyśląsk

Pobieraczek problem! Empty
PisanieTemat: Re: Pobieraczek problem!   Pobieraczek problem! EmptyWto 12 Mar 2013, 22:46

Że tak się wtrącę, przeczytaj dokładnie regulamin w dzisiejszych czasach to podstawa. Ponadto te wezwania do zapłaty wysyłane przez biura windykacyjne to takie wstępne straszaki, zawsze coś z poważną pieczęcią wzbudza strach. Tak jak mówi "hodowca" poczytaj trochę i poszukaj w jaki sposób inni poradzili sobie w takich przypadkach. Być może są jakieś przepisy na Twoją korzyść, nie wiem dokładnie - nie chce mi się szukać Razz ale skoro problem jest ogólnopolski to i rozwiązania pewnie są przygotowane np. jakieś gotowe formularze, przykładowe pisma.

Ja jeszcze zareklamuje studencką poradnie prawną przy UO, na wydziale Prawa i Administracji.

http://www.klinikaprawa.uni.opole.pl/show.php?id=13&lang=pl

Dobra chciało mi się poszukać, powiedzmy,że ciekawość "zawodowa" Razz
Jak nie możesz zobaczyć, to się zarejestruj ( nic się za to nie płaci Very Happy )

http://forumprawne.org/prawo-cywilne/306752-problemy-z-pobieraczkiem-cz-2-a.html
W bodajże pierwszym poście są zawarte linki do działań związanych z pobieraczkiem. Także usiądź przeanalizuj swoją sytuację i porównaj z tym co tam piszą. Możesz również skontaktować się z UOKiK-em oni chyba znają b.dobrze tą sprawę i doradzą Ci.
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Pobieraczek problem! Empty
PisanieTemat: Re: Pobieraczek problem!   Pobieraczek problem! EmptySro 13 Mar 2013, 16:21

W przypadku tych przekręciarzy regulamin _na pewno_ jest tak pokrętnie napisany, że pełno w nim furteczek i kruczków. Przypuszczam, że akurat na tym nie oszczędzali i wzięli dobrego prawnika, bo to w końcu podstawa ich spodziewanych zarobków. Podobno to dzieło ma ponad 5000 znaków i zwykły człowieczek tego nie rozgryzie :-)
Powrót do góry Go down
Pasta872

Pasta872


Male Liczba postów : 224
Dołączył : 12/05/2012
Skąd : Dąbrówka Łubniańska

Pobieraczek problem! Empty
PisanieTemat: Re: Pobieraczek problem!   Pobieraczek problem! EmptyCzw 14 Mar 2013, 17:39

Witam przyjacielu, jak potrzebujesz porady prawnika to mam kumpla który zajmuje się takimi sprawami - mi pomógł Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pobieraczek problem! Empty
PisanieTemat: Re: Pobieraczek problem!   Pobieraczek problem! Empty

Powrót do góry Go down
 
Pobieraczek problem!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» problem z akwarium
» Problem z roslinami
» Problem z nurzańcem
» Problem z niski ph 3,5
» problem z żabienica ?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Pozaakwarystycznie-
Skocz do: