Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 [Opole] nadwyżki pistii

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

[Opole] nadwyżki pistii Empty
PisanieTemat: [Opole] nadwyżki pistii   [Opole] nadwyżki pistii EmptySob 16 Lut 2013, 15:59


Oddam nadwyżki pistii lub zamienię na jakies roślinki pierwszego planu. Uprzedzam - na pistii są ślimaki, konkretnie rozdętki. (Nie zwalczam, bo moje alluaudi są ślimakożerne i wymagają ślimaków w diecie, więc mam żródełko papu dla nich).
Powrót do góry Go down
mbuczo

mbuczo


Male Liczba postów : 38
Dołączył : 10/10/2012
Skąd : Wołczyn

[Opole] nadwyżki pistii Empty
PisanieTemat: Re: [Opole] nadwyżki pistii   [Opole] nadwyżki pistii EmptyPią 08 Mar 2013, 11:12

Witam. A tej pistii ma pan jeszcze?
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

[Opole] nadwyżki pistii Empty
PisanieTemat: Re: [Opole] nadwyżki pistii   [Opole] nadwyżki pistii EmptyPią 08 Mar 2013, 14:33


Mam, cały czas wyrzucam po trochę.
Powrót do góry Go down
apri cort




Liczba postów : 210
Dołączył : 20/02/2013

[Opole] nadwyżki pistii Empty
PisanieTemat: Re: [Opole] nadwyżki pistii   [Opole] nadwyżki pistii EmptyPią 08 Mar 2013, 19:19

No, ja dostałam od Knudsona i też niedługo będę rozdawać Wink Rośnie toto jak głupie Wink
Powrót do góry Go down
firafix




Male Liczba postów : 58
Dołączył : 18/11/2012
Skąd : Dobra

[Opole] nadwyżki pistii Empty
PisanieTemat: Re: [Opole] nadwyżki pistii   [Opole] nadwyżki pistii EmptyPon 22 Kwi 2013, 14:47

Podziękowania dla Knudsona,zielsko posadzone i pływające Very Happy
Powrót do góry Go down
mbuczo

mbuczo


Male Liczba postów : 38
Dołączył : 10/10/2012
Skąd : Wołczyn

[Opole] nadwyżki pistii Empty
PisanieTemat: Re: [Opole] nadwyżki pistii   [Opole] nadwyżki pistii EmptyPon 22 Kwi 2013, 21:12

Obydwom widzę oprócz krewetek i roślinki. Potrzebowałbym 10 red cherry i ta pistie jak masz jeszcze. Pozdrawiam. Ps. Pracuje w Opolu od 7.00 do 15.00 rano i około 14 mogę podjechać gdzie trzeba. Napisz proszę ile to bessie kosztować gdzie mam podjechać i kiedy
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

[Opole] nadwyżki pistii Empty
PisanieTemat: Re: [Opole] nadwyżki pistii   [Opole] nadwyżki pistii EmptyPon 22 Kwi 2013, 22:25

Ja z okazji masowej wymiany opon przez naszych kochanych klientów (i ich klientów) pracuję od 8.00 do circa 20.00. Krewetek do pracy nie zabiorę, bo nie będę męczył stworzonek. Odbiór czegokollwiek aktualnie jedynie w weekend, ewentualnie z pracy ale tylko w godzinach porannych - do 10, no max 11. To sie pewnie nie zmieni przed 1 maja.
Powrót do góry Go down
Soulhunter




Male Liczba postów : 52
Dołączył : 04/06/2012
Skąd : OP, ONY

[Opole] nadwyżki pistii Empty
PisanieTemat: Re: [Opole] nadwyżki pistii   [Opole] nadwyżki pistii EmptyPon 02 Wrz 2013, 11:30

Cześć, temat aktualny jeśli tak chętnie się zgłoszę
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

[Opole] nadwyżki pistii Empty
PisanieTemat: Re: [Opole] nadwyżki pistii   [Opole] nadwyżki pistii EmptyPon 02 Wrz 2013, 18:10

Taak, coś tam jeszcze pływa, ale niewiele. Kilka sztuk się znajdzie, nie ma problemu.
Powrót do góry Go down
Soulhunter




Male Liczba postów : 52
Dołączył : 04/06/2012
Skąd : OP, ONY

[Opole] nadwyżki pistii Empty
PisanieTemat: Re: [Opole] nadwyżki pistii   [Opole] nadwyżki pistii EmptyPon 02 Wrz 2013, 21:37

jutro we wtorek mogę po nie podjechać, o której Ci pasuje? podaj proszę nr tel i godz. o której możemy się zdzwonić
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

[Opole] nadwyżki pistii Empty
PisanieTemat: Re: [Opole] nadwyżki pistii   [Opole] nadwyżki pistii EmptyPon 02 Wrz 2013, 23:10

Poszło na priv.
Pistii na razie więcej nie mam i nie wiem czy będę jeszcze miał, więc temat do odwołania nieaktualny. Na razie zamykam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Opole] nadwyżki pistii Empty
PisanieTemat: Re: [Opole] nadwyżki pistii   [Opole] nadwyżki pistii Empty

Powrót do góry Go down
 
[Opole] nadwyżki pistii
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyzki pistii
» [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki pistii [do zamknięcia]
» [Kędzierzyn-Koźle] Oddam/Zamienie nadwyżki pistii [Oddano do zamknięcia]
» przyjmę nadwyżki roślinek - okolice Nysy
» [Kędzierzyn-Koźle] Oddam nadwyżki Limnophila sessiliflora

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Oddam/Przyjmę/Zamienię-
Skocz do: