Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 jak dotrzeć do większej grupy ludzi

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

jak dotrzeć do większej grupy ludzi Empty
PisanieTemat: jak dotrzeć do większej grupy ludzi   jak dotrzeć do większej grupy ludzi EmptySro 15 Lut 2012, 07:30

Topielec a może założył byś grupę naszego forum na NK lub Fejsie z odsyłaczem do forum???
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

jak dotrzeć do większej grupy ludzi Empty
PisanieTemat: Re: jak dotrzeć do większej grupy ludzi   jak dotrzeć do większej grupy ludzi EmptySro 15 Lut 2012, 07:46

Napisałem PW do przynajmniej kilkunastu osób na forum RA z tego Tutaj przyszło kilka. Myślę ,że potrzeba czasu. Sam będę się starał dostarczać tutaj więcej treści niż na RA. Za kilka tygodni startuję z akwarium, postaram się zrobić dokładny tutorial.
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

jak dotrzeć do większej grupy ludzi Empty
PisanieTemat: Re: jak dotrzeć do większej grupy ludzi   jak dotrzeć do większej grupy ludzi EmptySro 15 Lut 2012, 07:49

Ja znalazłem to forum u wujka google Smile ale po tym jak się tu zarejestrowałem to dodałem link do tej strony w NKtalku. ja niestety nie mam nikogo znajomego kto posiada chociaż by jedną rybkę Sad
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

jak dotrzeć do większej grupy ludzi Empty
PisanieTemat: Re: jak dotrzeć do większej grupy ludzi   jak dotrzeć do większej grupy ludzi EmptySro 15 Lut 2012, 11:16

Super Mateusz, takiej treści właśnie potrzebujemy Smile
Ja nie bardzo znam się na tych portalach społecznościowych, ale mam zamiar szerzej nas zareklamować w świecie akwarystycznym, tylko czekałem, aż zbierze się tu już parę osób, żeby nie odstraszać ludzi pustkami Wink
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

jak dotrzeć do większej grupy ludzi Empty
PisanieTemat: Re: jak dotrzeć do większej grupy ludzi   jak dotrzeć do większej grupy ludzi EmptySro 15 Lut 2012, 14:22

topielec napisał:
Super Mateusz, takiej treści właśnie potrzebujemy Smile
Ja nie bardzo znam się na tych portalach społecznościowych, ale mam zamiar szerzej nas zareklamować w świecie akwarystycznym, tylko czekałem, aż zbierze się tu już parę osób, żeby nie odstraszać ludzi pustkami Wink




Spoko Smile zmien tylko moje imie na Marcin Very Happy
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

jak dotrzeć do większej grupy ludzi Empty
PisanieTemat: Re: jak dotrzeć do większej grupy ludzi   jak dotrzeć do większej grupy ludzi EmptySro 15 Lut 2012, 16:11

Miało być super Mateusz i super Marcin Wink
Powrót do góry Go down
trofek

trofek


Male Liczba postów : 60
Dołączył : 16/02/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

jak dotrzeć do większej grupy ludzi Empty
PisanieTemat: Re: jak dotrzeć do większej grupy ludzi   jak dotrzeć do większej grupy ludzi EmptyCzw 16 Lut 2012, 12:30

Wrzuciłem link do swojego podpisu na Pleco, Adam jak będzie banerek to też się wymienimy.
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

jak dotrzeć do większej grupy ludzi Empty
PisanieTemat: Re: jak dotrzeć do większej grupy ludzi   jak dotrzeć do większej grupy ludzi EmptyCzw 16 Lut 2012, 12:38

OK Smile
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

jak dotrzeć do większej grupy ludzi Empty
PisanieTemat: Re: jak dotrzeć do większej grupy ludzi   jak dotrzeć do większej grupy ludzi EmptySro 22 Lut 2012, 15:04

Topielec widziałem twoje ogłoszenie na 24.opole.pl , bardzo fajny pomysł Smile
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

jak dotrzeć do większej grupy ludzi Empty
PisanieTemat: Re: jak dotrzeć do większej grupy ludzi   jak dotrzeć do większej grupy ludzi EmptySro 22 Lut 2012, 20:27

Jak widać kilka osób chyba na nie trafiło Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





jak dotrzeć do większej grupy ludzi Empty
PisanieTemat: Re: jak dotrzeć do większej grupy ludzi   jak dotrzeć do większej grupy ludzi Empty

Powrót do góry Go down
 
jak dotrzeć do większej grupy ludzi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowy pokarm Naturefood z grupy Supreme

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Sprawy techniczne forum-
Skocz do: