Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Sprzedam neona czerwonego

Go down 
+3
Emil_XXL
mariusz1985
andy09
7 posters
AutorWiadomość
andy09




Male Liczba postów : 49
Dołączył : 29/08/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Sprzedam neona czerwonego Empty
PisanieTemat: Sprzedam neona czerwonego   Sprzedam neona czerwonego EmptyCzw 06 Gru 2012, 17:26

neon czerwony po 2,50 zł./szt.
Przy większej ilości nawet 1,50 zł./szt.

Sprzedam również neona innesa , razborę klinową , brzankę mszystą i sumatrzańską. Cena neona innesa wielkości 1,5 cm :

50 szt. - 40 zł
100 szt. - 70 zł
200 szt. - 120 zł
300 szt. - 150 zł

Kontakt :

hodowlaryb@wp.eu

504 147 118

Zdjęcia z hodowli można obejrzeć na mojej stronie: www.innesa.jasky.pl
Powrót do góry Go down
mariusz1985




Male Liczba postów : 94
Dołączył : 16/12/2011
Skąd : Opole

Sprzedam neona czerwonego Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam neona czerwonego   Sprzedam neona czerwonego EmptyCzw 06 Gru 2012, 18:56

w jakiej cenie rozbory?
i czy możliwy odbiór w opolu?
Powrót do góry Go down
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Sprzedam neona czerwonego Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam neona czerwonego   Sprzedam neona czerwonego EmptyCzw 06 Gru 2012, 20:20

Andrzej jest ze Strzelec opolskich i naprawde polecam od niego rybki
Powrót do góry Go down
andy09




Male Liczba postów : 49
Dołączył : 29/08/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Sprzedam neona czerwonego Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam neona czerwonego   Sprzedam neona czerwonego EmptyNie 09 Gru 2012, 20:04

Witam

Razbora klinowa zależna od ilości.

200 szt. - 100 zł
1 szt. - 1,50 zł

Udało mi się rozmnożyć Galaxy i ciekaw jestem jak szybko rosną Smile

Pozdrawiam

www.innesa.jasky.pl
Powrót do góry Go down
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Sprzedam neona czerwonego Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam neona czerwonego   Sprzedam neona czerwonego EmptyPon 10 Gru 2012, 00:04

Andrzej kiedys widziałem w twojej ofercie Gupiki co się stało że juz nie ma ich ?
Powrót do góry Go down
Pasta872

Pasta872


Male Liczba postów : 224
Dołączył : 12/05/2012
Skąd : Dąbrówka Łubniańska

Sprzedam neona czerwonego Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam neona czerwonego   Sprzedam neona czerwonego EmptyPon 10 Gru 2012, 18:28

Witam wstaw na swojej stronce zdjęcia Galaxy - jak to wygląda
Powrót do góry Go down
stówa

stówa


Liczba postów : 85
Dołączył : 23/12/2012
Skąd : Krapkowice

Sprzedam neona czerwonego Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam neona czerwonego   Sprzedam neona czerwonego EmptyPon 31 Gru 2012, 14:54

Galaxy sam byłbym zainteresowany, a w jakiej cenie by były?
Powrót do góry Go down
mariusz1985




Male Liczba postów : 94
Dołączył : 16/12/2011
Skąd : Opole

Sprzedam neona czerwonego Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam neona czerwonego   Sprzedam neona czerwonego EmptyPon 31 Gru 2012, 15:31

ja też chętnie w kolejce się ustawie za galaxy:)
kupię 12-15 szt.
daj znać do kiedy trzeba czekać i ile by kosztowały?

Powrót do góry Go down
andy09




Male Liczba postów : 49
Dołączył : 29/08/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Sprzedam neona czerwonego Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam neona czerwonego   Sprzedam neona czerwonego EmptyNie 17 Lut 2013, 19:56

Witam

Udało mi się rozmnożyć Galaxy. Pierwsze tarła były grupowe, tak jak znalazłem w opisach w internecie. Odrzuciłem tą metodę ze względu na kiepską efektywność. W nowej metodzie tarło przeprowadziłem trzy razy. Te z tego pierwszego są już dość duże. Bardzo poważnie zastanawiam się nad rezygnacją z rozmnażania tej ryby. Już wiem dlaczego brak jej na rynku, a przeważa import. Możliwe , że gdzieś robię błąd i nie ma takich efektów które zachęciłyby do hodowli.

Co do ceny to jeszcze nie zastanawiałem się na tym. Może 5-6 złotych. Muszą ładnie wybarwić się, tak aby samiec był rozpoznawalny.

Pozdrawiam

www.innesa.jasky.pl
.
.
Powrót do góry Go down
andy09




Male Liczba postów : 49
Dołączył : 29/08/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Sprzedam neona czerwonego Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam neona czerwonego   Sprzedam neona czerwonego EmptyNie 17 Lut 2013, 19:59

Przepraszam, przeoczyłem pytanie o gupikach. Jestem sam na hodowli i zwyczajnie nie daję rady ogarnąć tyle gatunków. Muszę zająć się tym co pozwoli mi zarobić na opłaty i jakąś skromną wypłatę Smile
Powrót do góry Go down
gregotsw




Male Liczba postów : 48
Dołączył : 17/01/2013
Skąd : Opole

Sprzedam neona czerwonego Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam neona czerwonego   Sprzedam neona czerwonego EmptyPon 18 Lut 2013, 20:41

Andy, na stronie jest napisane, że ryby trzymaszw wodzie TwO 32. Czy w zbiornikach tarliskowych też? Jestem na 99% pewny, że nie ale chciałem się jeszcze upewnić. Niektórzy z innych forów do wody o twardości powyżej 15 już tylko muszlowce proponują.
Powrót do góry Go down
andy09




Male Liczba postów : 49
Dołączył : 29/08/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Sprzedam neona czerwonego Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam neona czerwonego   Sprzedam neona czerwonego EmptyWto 19 Lut 2013, 13:20

Hodowla ryb akwariowych wymaga znajomości parametrów wody dla określonego gatunku ryb. Nie znam hodowcy Galaxy i informację o parametrach wody wziąłem z netu. Z anglojęzycznych stron. Oczywiście, że nie pływają na twardej wodzie.
Ilość ikry to od 4 do 48 sztuk od pary. Niestety ilość ikry nie przekłada się na ilość narybku.
Ostatnio na ponad 300 ziaren ikry , tylko 70-80 młodych mam. Kiepski wynik.

Pozdrawiam Andrzej

www.innesa.jasky.pl
.
.
Powrót do góry Go down
tadeoo2

tadeoo2


Male Liczba postów : 10
Dołączył : 21/02/2013
Skąd : Rynarcice

Sprzedam neona czerwonego Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam neona czerwonego   Sprzedam neona czerwonego EmptyCzw 21 Lut 2013, 22:52

nielubią zbyt miękiej wody ph najlepiej kole 7 ja wylęgalność mam ok.70-80%woda niezaświeża bo ikra pleśnieje przerwałem rozmnażanie bo nie miałem zbytu teraz znowu rozmnażam
Powrót do góry Go down
tadeoo2

tadeoo2


Male Liczba postów : 10
Dołączył : 21/02/2013
Skąd : Rynarcice

Sprzedam neona czerwonego Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam neona czerwonego   Sprzedam neona czerwonego EmptyCzw 21 Lut 2013, 23:02

gregotsw napisał:
Andy, na stronie jest napisane, że ryby trzymaszw wodzie TwO 32. Czy w zbiornikach tarliskowych też? Jestem na 99% pewny, że nie ale chciałem się jeszcze upewnić. Niektórzy z innych forów do wody o twardości powyżej 15 już tylko muszlowce proponują.
bzdura na kołach na początku swojej akwarystycznej drogi trzymałem ruby w TWO 40 bo taka była w mojej studni i ryby normalnie się rozwijały
Powrót do góry Go down
andy09




Male Liczba postów : 49
Dołączył : 29/08/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Sprzedam neona czerwonego Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam neona czerwonego   Sprzedam neona czerwonego EmptySro 17 Gru 2014, 19:06

Śmiem stwierdzić, że ryby na tak twardej wodzie będą żyły, ale czy normalnie rozwijały ? Neon czerwony lubi wodę lekko kwaśną i 5-8 stopni twardości...

Zakwasić taką twardą wodę o TWO 40 nie jest łatwo , a po drugie neon będzie się męczył w tak twardej wodzie...

Pozdrawiam Andrzej

www.innesa.jasky.pl

...
..
.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sprzedam neona czerwonego Empty
PisanieTemat: Re: Sprzedam neona czerwonego   Sprzedam neona czerwonego Empty

Powrót do góry Go down
 
Sprzedam neona czerwonego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nanorafkę sprzedam
» Hodowla neona innesa od 50 gr.
» sprzedam
» sprzedam
» sprzedam pyszczaki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Sprzedam-
Skocz do: