Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 II Opolska Akwarystyczna Integracja :)

Go down 
+4
Topielec
Mateusz89
knudson
Tinker bell
8 posters
AutorWiadomość
Tinker bell

Tinker bell


Male Liczba postów : 188
Dołączył : 25/04/2012
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptySro 12 Wrz 2012, 12:24

Może już czas zwołać "II Opolską Akwarystyczna Integracja" Co wy na to?
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptySro 12 Wrz 2012, 20:38

Ja zawsze, wszędzie itp. itd. Wakacje minęły, ludzie się pozjeżdzali do swoich baniaków, można by się spiknąć...
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptySro 12 Wrz 2012, 23:25

Jeżeli chodzi o mnie i dwóch moich towarzyszy z poprzedniej integracji to jesteśmy do końca września poza zasięgiem.

Za to od początku października jesteśmy jak najbardziej za.
Powrót do góry Go down
Tinker bell

Tinker bell


Male Liczba postów : 188
Dołączył : 25/04/2012
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptyCzw 13 Wrz 2012, 07:38

może ktoś na ochotnika zaproponuje jakąś datę?
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptyCzw 13 Wrz 2012, 10:49

Może niedziela 07.10.12 ?
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptyWto 18 Wrz 2012, 21:36

Umawiajcie się, umawiajcie. Ja na tę chwilę nie mogę zdeklarować kiedy mi pasuje, bo na przełomie września/października będzie się u mnie sporo działo i mogę nie dać rady. Jak tylko będę wolny, to na pewno zawitam Smile
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptyWto 18 Wrz 2012, 21:39

Wydzieliłem nowy temat, żeby był porządek Wink
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptySro 19 Wrz 2012, 07:31

Niedziela będzie OK.
Powrót do góry Go down
FanMalTanWi




Male Liczba postów : 59
Dołączył : 06/05/2012
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptyPon 24 Wrz 2012, 19:39

Chętnie się spotkam , proponuje knajpkę Gama , niedaleko biblioteki WSI - cicha przytulna , dobre jedzenie , no i piwo na dzbanki w przystępnej cenie!!!
Powrót do góry Go down
Tinker bell

Tinker bell


Male Liczba postów : 188
Dołączył : 25/04/2012
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptyWto 25 Wrz 2012, 12:01

jestem za cheers
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptyWto 25 Wrz 2012, 15:20


Jeden z tych argumentów jest ma potężną moc :-) Jestem za!
Powrót do góry Go down
Adamtere

Adamtere


Male Liczba postów : 28
Dołączył : 07/05/2012
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptyNie 30 Wrz 2012, 20:03

Panie i Panowie,
Niedziela jest ok. może być 7 października tego roku, czyli za tydzień :-)
Ja jestem za, miejsce dowolne - knajpy Gama nie znam, ale jak dla mnie każde miejsce jest dobre, żeby pogadać o naszym hobby :-)
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptyNie 30 Wrz 2012, 20:09

Podajcie termin, godz i miejsce - jeżeli będę miał z kim zostawić dziecko to się pokażę Smile
Powrót do góry Go down
Tinker bell

Tinker bell


Male Liczba postów : 188
Dołączył : 25/04/2012
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptyPon 01 Paź 2012, 06:44

07-10-2012 knajpa Gama, Stokrotek 9 Opole
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptyPon 01 Paź 2012, 17:55

Godzina? Wczesne popołudnie, ok. 14 - 15 chyba będzie ok. Proponuję, żeby zamiejscowi się wypowiedzieli. Wiadomo, że nie każdy jest zmotoryzowany, a w niedzielę transport publiczny jeździ rzadziej i krócej niż w tygodniu.

EDIT: Na zachętę - piosenka poniekąd akwarystyczna: https://www.youtube.com/watch?v=dQBoLGIV67M
Powrót do góry Go down
hodowca

hodowca


Liczba postów : 112
Dołączył : 09/03/2012

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptyPon 01 Paź 2012, 20:25

Witam, jest może ktoś chętny z Prudnika okolic na to spotkanie;d Question
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptyWto 02 Paź 2012, 19:31

Właśnie późne popołudnie wydaje mi się lepsze. Może 17 albo 18?
Powrót do góry Go down
Tinker bell

Tinker bell


Male Liczba postów : 188
Dołączył : 25/04/2012
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptySro 03 Paź 2012, 11:36

a co byście powiedzieli na przeniesienie spotkania na sobotę? Zawsze zostaje niedziela na podleczenie kaca Very Happy
Powrót do góry Go down
FanMalTanWi




Male Liczba postów : 59
Dołączył : 06/05/2012
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptySob 06 Paź 2012, 07:06

No to jak Panie i Panowie ??? Może czas się określić - proponuje zostać przy Niedzieli tj. 07.10.12 - godz 16.30 - dajcie znać kto będzie , bo czas zarezerwować stolik!!!
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptySob 06 Paź 2012, 09:25

Z Gogolina przyjedzie nas dwóch z trzech którzy byli ostatnim razem, Paweł nie da rady.
Powrót do góry Go down
FanMalTanWi




Male Liczba postów : 59
Dołączył : 06/05/2012
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptySob 06 Paź 2012, 14:46

Stolik w Gamie już zamówiony, będziemy z Tinkerbellem i Knudsonem na pewno - czekamy na resztę chętnych!!
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptyPon 08 Paź 2012, 08:44

I jak udało się spotkać? Ja nie dałem rady, niestety weekendy u mnie to loteria, jeśli chodzi o czas.
Powrót do góry Go down
Tinker bell

Tinker bell


Male Liczba postów : 188
Dołączył : 25/04/2012
Skąd : Opole

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptyPon 08 Paź 2012, 12:36

Spotkanie się odbyło w bardzo przyjemniej atmosferze. Wielki szacun należy się chłopakom z Gogolina, którzy nie zawiedli i w okrojonym składzie stawili się na spotkanie.
Przykry jest fakt, że tak mało chętnych przychodzi, z takim podejściem w opolskim światku akwarystycznym nic się nie zmieni Sad
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) EmptyPon 08 Paź 2012, 14:06

Jak dla mnie spotkanie udało się. Miło jest oderwać się na jakiś czas z bardziej roślinnego światka i posłuchać bardziej rybnej strony mocy :p.
Jeżeli chodzi o opolską akwarystykę to jest jak jest, jak widzimy coś zaczyna się poprawiać rozkręca się już sklep gdzie nie kupi się pyszczaka mix. Jeszcze niech powstanie jakiś wyspecjalizowany w akwarystyce roślinnej (które ma kilka polskich znanych mi miast) a będzie bajka (chociaż jak dla mnie nawet powstawać nie musi jestem przyzwyczajony do kupowania prawie wszystkiego przez sieć).
Kameralność tego spotkania miała też plusy, łatwiej się rozmawia w pięć osób niż w czterdzieści.

Pozdrawiam i do następnego "świąteczno-noworocznego spotkania" Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty
PisanieTemat: Re: II Opolska Akwarystyczna Integracja :)   II Opolska Akwarystyczna Integracja :) Empty

Powrót do góry Go down
 
II Opolska Akwarystyczna Integracja :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» I Opolska Akwarystyczna Integracja :)
» V Opolska Akwarystyczna Integracja
» III Opolska Akwarystyczna Integracja
» IV Opolska Akwarystyczna Integracja
» X Jublieuszowa Opolska Integracja Akwarystyczna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Akwarystyka w województwie opolskim-
Skocz do: