Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 pielęgnice plamookie

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
kroni

kroni


Liczba postów : 191
Dołączył : 28/05/2012
Skąd : węgry

pielęgnice plamookie Empty
PisanieTemat: pielęgnice plamookie   pielęgnice plamookie EmptyPon 28 Maj 2012, 08:34

sztuk 4ry,raczej samice,spore,wielkości prawie dłoni,zdrowe dobrze żywione.nie mieszczą mi się już w moim akwa.sprzedam za rozsądne pieniądze chyba że propozycja zamiany bedzie rozsądna .taka opcję też biorę pod uwagę.
Powrót do góry Go down
kroni

kroni


Liczba postów : 191
Dołączył : 28/05/2012
Skąd : węgry

pielęgnice plamookie Empty
PisanieTemat: Re: pielęgnice plamookie   pielęgnice plamookie EmptyPon 18 Cze 2012, 07:45

ponawiam propozycje.50 zeta za 4 ry sztuki albo nie będe miał wyboru i w niedziele wypuszczam je do jeziora.trudno.nic nie poradze.
Powrót do góry Go down
kroni

kroni


Liczba postów : 191
Dołączył : 28/05/2012
Skąd : węgry

pielęgnice plamookie Empty
PisanieTemat: Re: pielęgnice plamookie   pielęgnice plamookie EmptyPią 22 Cze 2012, 11:28

nieaktualne.do usunięcia.
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

pielęgnice plamookie Empty
PisanieTemat: Re: pielęgnice plamookie   pielęgnice plamookie EmptyPią 22 Cze 2012, 16:51

Za to "do jeziora" powinieneś dostać po uszach. Przypomniało mi to pewną dyskusję na znanym forum o pielęgnicach o połowach (surprise!) pielęgnic w polskich rzekach. O ile pamiętam było gdzieś w okolicach Rybnika przy elektrociepłowni. Goczałkowice prawdopodobnie.
Powrót do góry Go down
kroni

kroni


Liczba postów : 191
Dołączył : 28/05/2012
Skąd : węgry

pielęgnice plamookie Empty
PisanieTemat: Re: pielęgnice plamookie   pielęgnice plamookie EmptyPią 22 Cze 2012, 20:42

nie miałem wyjścia.nigdzie nie mogłem ich oddać,nikt ich nie chciał.desperacja.byłem z nimi związany emocjonalnie od ponad roku więc nie jedź mi bo też miałem rebus.na szczęście się dobrze stało,,znalazł się biorca i szacunek dla niego.oczywiście że bym ich nie wypuścił ale miałem poważny zgryz.ale to już przeszłość.
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

pielęgnice plamookie Empty
PisanieTemat: Re: pielęgnice plamookie   pielęgnice plamookie EmptyPią 22 Cze 2012, 22:34

Jeszcze nawet nie przymierzyłem do "jechania". Dobrze, że się znalazł ktoś kto przyjął te ryby, a Ty masz nauczkę - ryby rosną. Swoją drogą to jest świetna wymówka, żeby kupić większe akwarium, hihi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





pielęgnice plamookie Empty
PisanieTemat: Re: pielęgnice plamookie   pielęgnice plamookie Empty

Powrót do góry Go down
 
pielęgnice plamookie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» pielegnice
» ODDAM PIELĘGNICE
» Sprzedam pielęgnice z jez . Malawi i Tanganika.
» Pielęgnice Severum
» pielęgnice zebry

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Sprzedam-
Skocz do: