Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Sklepy akwarystyczne w sieci.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Tinker bell

Tinker bell


Male Liczba postów : 188
Dołączył : 25/04/2012
Skąd : Opole

Sklepy akwarystyczne w sieci. Empty
PisanieTemat: Sklepy akwarystyczne w sieci.   Sklepy akwarystyczne w sieci. EmptyNie 29 Kwi 2012, 19:35

Jakie sa wasze ulubione sklepy akwarystyczne w sieci, do ktorych chetnie wracacie, a jakie omijacie szerokim lukiem.
Powrót do góry Go down
dzejson90




Liczba postów : 158
Dołączył : 12/01/2012

Sklepy akwarystyczne w sieci. Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy akwarystyczne w sieci.   Sklepy akwarystyczne w sieci. EmptyNie 29 Kwi 2012, 20:03

Plantica (keszeri na allegro) , sklep jest we Wrocławiu. Byłem osobiście , świetny wybór korzeni maja oraz kamieni, lampy zbiorniki zwykłe i OW maja w bardzo dobrych cenach.

Akwarystyczny24.pl - też bardzo fajny sklep gdzie wszystko można znaleźć w super niskich cenach Smile
Powrót do góry Go down
Tinker bell

Tinker bell


Male Liczba postów : 188
Dołączył : 25/04/2012
Skąd : Opole

Sklepy akwarystyczne w sieci. Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy akwarystyczne w sieci.   Sklepy akwarystyczne w sieci. EmptyPon 30 Kwi 2012, 06:46

a sklep, ktory niepolecasz?
Powrót do góry Go down
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Sklepy akwarystyczne w sieci. Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy akwarystyczne w sieci.   Sklepy akwarystyczne w sieci. EmptySro 09 Maj 2012, 07:59

Sklep który polecam to sklep z oświetleniem http://www.aqva-light.pl, bardzo dobry wybór, szybka realizacja, bardzo dobry kontakt, dorzucą czasem gratisy do paczki.
Akwarystyczny24.pl też ok - duży wybór, nowe firmy, ceny nie zwalają z nóg.

Nie polecam Aqua-tech.pl, kontakt że można nerwy stracić, ryby dostałem bez kwarantanny, wychudzone i w złej kondycji, wielki rozgardiasz w kontakcie i organizacji.
Na minus też sklepmalawi.pl bardzo zły kontakt, nie odpowiadają na pytania, ryby w miarę ok czasem wiele mniejsze niż piszą.
w-2
Powrót do góry Go down
Tomasz79




Male Liczba postów : 3
Dołączył : 03/11/2012
Skąd : Głuchołazy

Sklepy akwarystyczne w sieci. Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy akwarystyczne w sieci.   Sklepy akwarystyczne w sieci. EmptyNie 04 Lis 2012, 11:06

Ja Polecam Krakowski sklep http://sklep.roslinyakwariowe.pl/ . Kupuję tam często rośliny oraz zakupiłem u nich mój 128l zbiornik Opti wraz z wyposażeniem . Ceny może są wyższe niż u konkurencji i na Allegro ale sklep ma bardzo profesjonalne podejście do klienta , gwarancję i porady przy zakupach
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sklepy akwarystyczne w sieci. Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy akwarystyczne w sieci.   Sklepy akwarystyczne w sieci. Empty

Powrót do góry Go down
 
Sklepy akwarystyczne w sieci.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Warsztaty akwarystyczne w peHa:68
» IV Sympozjum Akwarystyczne w Żychlinie
» Kanały akwarystyczne :)
» II Sympozjum Akwarystyczne w Żychlinie
» III Sympozjum Akwarystyczne w Żychlinie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Akwarystyczne pogaduchy-
Skocz do: