Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Skały, kamienie, żwir, piach

Go down 
+2
Mateusz89
Topielec
6 posters
AutorWiadomość
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Skały, kamienie, żwir, piach Empty
PisanieTemat: Skały, kamienie, żwir, piach   Skały, kamienie, żwir, piach EmptyPią 13 Sty 2012, 09:36

Napiszcie gdzie poszukujecie takich nieożywionych elementów dekoracji Smile Nie zawsze warto płacić za coś, co można znaleźć samemu.
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

Skały, kamienie, żwir, piach Empty
PisanieTemat: Re: Skały, kamienie, żwir, piach   Skały, kamienie, żwir, piach EmptyPią 13 Sty 2012, 10:39

Żwir i piasek w żwirowniach. Ja dawniej brałem z żwirowni w Przyworach Opolskich.
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Skały, kamienie, żwir, piach Empty
PisanieTemat: Re: Skały, kamienie, żwir, piach   Skały, kamienie, żwir, piach EmptyPią 13 Sty 2012, 11:01

Ja swój piach do tej pory kupowałem w Castoramie, choć to zwykle trochę loteria, bo opakowania są nieprzezroczyste, a piasek bywa w różnym w odcieniu.

Kamienie do Tanganiki kupowałem w centrum ogrodniczym na ulicy Częstochowskiej w Opolu, ale nie wyszło to jakoś super tanio Smile
Powrót do góry Go down
poi876

poi876


Liczba postów : 68
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : Niemodlin

Skały, kamienie, żwir, piach Empty
PisanieTemat: Re: Skały, kamienie, żwir, piach   Skały, kamienie, żwir, piach EmptyPią 13 Sty 2012, 11:13

Ja piasek do akwa zawsze brałem ze żwirowni w zawadzie dość jasny jednej frakcji z minimalna ilością innej frakcji ale nadawał się idealnie ; ) Ale nie znalazłem na naszych żwirowniach kwarcu białego takiego jak można zamówić na allegro ;p
Powrót do góry Go down
stówa

stówa


Liczba postów : 85
Dołączył : 23/12/2012
Skąd : Krapkowice

Skały, kamienie, żwir, piach Empty
PisanieTemat: Re: Skały, kamienie, żwir, piach   Skały, kamienie, żwir, piach EmptyNie 23 Gru 2012, 14:45

Ładny żwirek też można znaleść na żwirowisku w Dębinie przed Łącznikiem, aktualnie posiadam z tego miejsca, są różne granulacje.
Powrót do góry Go down
qba_doe




Liczba postów : 19
Dołączył : 26/08/2013

Skały, kamienie, żwir, piach Empty
PisanieTemat: Re: Skały, kamienie, żwir, piach   Skały, kamienie, żwir, piach EmptyPon 26 Sie 2013, 18:58

gdyby nie to, ze watek jest z grudnia 2012 roku...
j akupowalem kamienie w kolonowskim w purmo, jakies 80 gr za sztuke, waga okolo 2 kg...
w kazdym razie za tone jest 330 zl:)
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Skały, kamienie, żwir, piach Empty
PisanieTemat: Re: Skały, kamienie, żwir, piach   Skały, kamienie, żwir, piach EmptyPon 26 Sie 2013, 19:11

Dzięki za kolejny namiar, to się nie przeterminowuje :-)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skały, kamienie, żwir, piach Empty
PisanieTemat: Re: Skały, kamienie, żwir, piach   Skały, kamienie, żwir, piach Empty

Powrót do góry Go down
 
Skały, kamienie, żwir, piach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» skały
» żwir
» Żwir 3-5mm
» żwir
» 112l - Szare skały

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Akwarystyka w województwie opolskim-
Skocz do: