Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Preparowanie Korzeni ???

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
akwarysta77

akwarysta77


Male Liczba postów : 154
Dołączył : 13/03/2012
Skąd : KĘDZIERZYN-KOŹLE

Preparowanie Korzeni ??? Empty
PisanieTemat: Preparowanie Korzeni ???   Preparowanie Korzeni ??? EmptySob 31 Mar 2012, 19:06

Witam wszystkich Very Happy

Mam pytanko gdyż pierwszy raz będę preparował korzeń Wink nie jestem wstanie określić gatunku drzewa bo dostałem ten korzeń, na pewno nie jest z iglaka Smile bo nie pachnie żywicą Wink został przeze mnie wysuszony na wiór gotowany w soli kamiennej przez 3x 5godzin później znów wysuszony na wiór teraz go zaczynam moczyć rabbit

Teraz pytanie czy dobrze zrobiłem ??? i czy po namoczeniu mogę go wpakować do akwa??? rabbit
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Preparowanie Korzeni ??? Empty
PisanieTemat: Re: Preparowanie Korzeni ???   Preparowanie Korzeni ??? EmptySob 31 Mar 2012, 19:34

Ja mój korzeń gotowałem kilka godzin później moczyłem go kilka dni "codziennie podmieniając wodę na świeżą" teraz jest w akwarium, na początku zabarwił mi delikatnie wodę ale po kilku dniach było już ok. A korzeń mam z Jesiona Smile
Powrót do góry Go down
akwarysta77

akwarysta77


Male Liczba postów : 154
Dołączył : 13/03/2012
Skąd : KĘDZIERZYN-KOŹLE

Preparowanie Korzeni ??? Empty
PisanieTemat: Re: Preparowanie Korzeni ???   Preparowanie Korzeni ??? EmptySob 31 Mar 2012, 20:40

Dziex rabbit
Powrót do góry Go down
akwarysta77

akwarysta77


Male Liczba postów : 154
Dołączył : 13/03/2012
Skąd : KĘDZIERZYN-KOŹLE

Preparowanie Korzeni ??? Empty
PisanieTemat: Re: Preparowanie Korzeni ???   Preparowanie Korzeni ??? EmptyCzw 12 Kwi 2012, 18:02

Korzonek właśnie jest już w akwa obsadzony mchami Smile

Dziex jeszcze raz rabbit


Ostatnio zmieniony przez akwarysta77 dnia Czw 12 Kwi 2012, 19:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Preparowanie Korzeni ??? Empty
PisanieTemat: Re: Preparowanie Korzeni ???   Preparowanie Korzeni ??? EmptyCzw 12 Kwi 2012, 18:05

akwarysta77 napisał:
Korzonek właśnie jest już w akwa opsadzony mchami Smile

Dziex jeszcze raz rabbit


No to extra:)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Preparowanie Korzeni ??? Empty
PisanieTemat: Re: Preparowanie Korzeni ???   Preparowanie Korzeni ??? Empty

Powrót do góry Go down
 
Preparowanie Korzeni ???
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Rośliny w akwarium - nawożenie, substraty, glony, itd.-
Skocz do: