Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie

Go down 
+9
aarset
marek_z_81
MrKobusek
Topielec
rednex
akwarysta77
trofek
Sparrow83
offtopic
13 posters

Wybierz najlepsze sklepy akwarystyczne na opolszczyźnie.
Aqua-Boro (Opole)
Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_lcap8%Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_rcap
 8% [ 3 ]
Euro-zoo (Real)
Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_lcap25%Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_rcap
 25% [ 9 ]
Tropical (Opole)
Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_lcap11%Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_rcap
 11% [ 4 ]
YORK w Nysie
Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_lcap0%Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Lewin Brzeski
Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_lcap0%Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Centrum Ogrodnicze w Schodnia (Pracus)
Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_lcap19%Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_rcap
 19% [ 7 ]
Krapkowice (Galeria)
Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_lcap3%Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Strzelce (PKS)
Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_lcap3%Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Kędzierzyn Koźle (Kędzierzyn - obok targowiska)
Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_lcap6%Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Kędzierzyn Koźle (Koźle - obok targowiska)
Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_lcap3%Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Nie ma dobrych sklepów w woj. opolskim
Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_lcap22%Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Vote_rcap
 22% [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 36
 

AutorWiadomość
offtopic

offtopic


Male Liczba postów : 100
Dołączył : 16/02/2012
Skąd : Bardowick

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyWto 27 Mar 2012, 12:51

Sonda które sklepy są lepsze, można oddać tylko trzy głosy (można je zmienić jeśli zmienicie opinię o sklepie).
Niestety można tylko 10 sklepów podac (ograniczenia forum).
Powrót do góry Go down
Sparrow83




Liczba postów : 18
Dołączył : 09/03/2012
Skąd : Gogolin

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyWto 27 Mar 2012, 18:13

Krapkowice - Galeria - na rynku jest wętkarski już tylko
Powrót do góry Go down
trofek

trofek


Male Liczba postów : 60
Dołączył : 16/02/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyWto 27 Mar 2012, 18:41

W Strzelcach lepiej zaopatrzony jest zoologiczny na ul. Krakowskiej, na PKS-ie za to mają w sprzedaży mrożonki Ichthyo Trophic.
Powrót do góry Go down
akwarysta77

akwarysta77


Male Liczba postów : 154
Dołączył : 13/03/2012
Skąd : KĘDZIERZYN-KOŹLE

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyWto 27 Mar 2012, 20:55

Nie wiem czemu ale w Opolu byłem ostatnio pospisywałem adresy sklepów i nici znalazłem na swoim miejscu tyko SKALARA,Aqua-Boro po przeniesieniu i w realu reszta jakoś poznikała ??? Sad
Powrót do góry Go down
rednex




Liczba postów : 8
Dołączył : 10/03/2012

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyWto 27 Mar 2012, 21:04

.


Ostatnio zmieniony przez rednex dnia Sro 13 Mar 2013, 21:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyPią 30 Mar 2012, 06:52

Ankieta uaktualniona.
Powrót do góry Go down
MrKobusek

MrKobusek


Male Liczba postów : 86
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyPią 30 Mar 2012, 08:41

To centrum ogrodnicze polecam, ja tam kupuję wszystko co potrzebuję. Ceny w miarę, w porównaniu ze sklepem w Opolu. Wybór rybek też w miarę duży, tylko coraz więcej akwariów u nich to ekspozycje. Ich zaletą jest to że mają duży obrót więc wszystko jest w miarę świeże.
Powrót do góry Go down
marek_z_81

marek_z_81


Male Liczba postów : 195
Dołączył : 26/02/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyPią 30 Mar 2012, 10:45

Ja mam pytanie. O który sklep chodzi w Kędzierzynie-Koźlu obok targowiska bo tak się składa że są dwa targowiska i przy każdym jest zoologiczny?
Jeżeli chodzi o sklep w Kędzierzynie to jak najbardziej polecam, ale jeżeli chodzi o sklep w Koźlu to zdecydowanie odradzam, tam zawsze gość jeżeli czegoś nie ma na sklepie to twierdzi "a po co to panu, przy hodowli tych ryb (pyszczaki z Malawi) nie potrzebne panu testy" , "jeżeli coś się dzieje proszę wlać uzdatniacz" itp.
Powrót do góry Go down
offtopic

offtopic


Male Liczba postów : 100
Dołączył : 16/02/2012
Skąd : Bardowick

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyPią 30 Mar 2012, 10:54

To trzeba znowu Topielca poprosic o edycje ankiety, bo tylko on ma do tego uprawnienia.
Niestety nie mozna rozszerzyc ankiety na wiecej sklepow, bo forum przewiduje tylko 10 pytan.
Powrót do góry Go down
marek_z_81

marek_z_81


Male Liczba postów : 195
Dołączył : 26/02/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyPią 30 Mar 2012, 11:00

Nic się nie dzieje z tym że nie mogę postawić na żaden sklep nie wiedząc o który chodzi. Question
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyPią 30 Mar 2012, 11:16

Ok są teraz dwa sklepy z KK. Muszę dowiedzieć się, czy można rozszerzyć liczbę opcji w ankietach.
Powrót do góry Go down
marek_z_81

marek_z_81


Male Liczba postów : 195
Dołączył : 26/02/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyPią 30 Mar 2012, 11:29

Podziękował, zagłosował. Very Happy
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyPią 30 Mar 2012, 11:29

Limit w ankietach już zwiększony Smile
Powrót do góry Go down
offtopic

offtopic


Male Liczba postów : 100
Dołączył : 16/02/2012
Skąd : Bardowick

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyPią 30 Mar 2012, 11:52

No to teraz mozemy zaszalec Very Happy
Ja kiedys widzialem jeden sklep w Olesnie obok fontanny, ale nie bylem w srodku takze nie wiem jak i co, bede na urlopie to zajrze
Powrót do góry Go down
MrKobusek

MrKobusek


Male Liczba postów : 86
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyPią 30 Mar 2012, 13:16

W Oleśnie obok fontanny są dwa sklepy tworzące całość, jedne jest pod kątem psów i kotów a drugi ma resztę. Ryby są dosyć fajne, chyba najtańsze w rejonie, szkoda że sprzedawca nie wie co sprzedaje ( myli gatunki ryb, tworzy jakieś dziwne teorie, np. wiedzieliście że gupiki endlera są obojniakami?). Poza tym roślinki to jakieś mizeroty przez brak światła.

Jak już wymieniamy sklepy na Opolszczyźnie to jest jeszcze w Dobrodzieniu, niedaleko komendy Policji. Jeśli chodzi o akwarystykę to trochę tam biednie, czasami tylko w paru akwariach coś pływa. I w ogóle nie ma roślinek do akwarium.
Powrót do góry Go down
aarset

aarset


Male Liczba postów : 57
Dołączył : 16/02/2012
Skąd : Opole

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyPią 30 Mar 2012, 13:49

Tak czytam ten wątek i pomimo tego, że chciałbym się jakoś do niego odnieść, to tak naprawdę nie wiem jak. Nie wiem czy wybieramy najmniejsze zło, czy sklepy do których lepiej nie wchodzić? Byłem w kilku sklepach wymienionych w sondzie, ale zakupów raczej w nich nie robię. Dlaczego? Z prostego powodu, nie ma tam produktów których potrzebuję. Nie kupię wkładów do filtra RO, żywicy do DI, testów których używam, nie mówiąc już o solach mineralnych do preparowania wody. Jedyne co, to czasami kupuję watę akwarystyczną i jakiś antychlor do regeneracji Purigenu. Tak więc dla każdego ten sklep będzie lepszy, w którym kupi to czego oczekuje. O zakupie ryb się nie wypowiem. Dodatkowo wiedza i kompetencje sprzedających są często na bardzo niskim poziomie.
Wyróżnię sklep Aquaboro ze względu na to, że kupiłem tam już kilka zbiorników i nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń.
Dla mnie dobry sklep akwarystyczny to taki, do którego jedziemy nie tylko coś kupić, ale również a może przede wszystkim porozmawiać, wymienić poglądy, doświadczenia z ludźmi, dla których jest to pasja a nie tylko biznes.
......Dlatego często jeżdżę do eRybki w Zabrzu.
Powrót do góry Go down
richelieu

richelieu


Male Liczba postów : 71
Dołączył : 16/04/2012
Skąd : Dolnyśląsk

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyWto 17 Kwi 2012, 09:24

Ja dodam swoją opinię o sklepach opolskich, które miałem okazję odwiedzić (skopiowane z innego forum, na które to dodawałem)


Cytat :
Na minus:
Zoolog na ul. Reymonta - podobno najstarszy w mieście. Ale ręce opadają jak sprzedawca zapewniał mnie jako niedoświadczonego jeszcze akwarystę że bojownik z dwoma prętnikami mogą być trzymane w 25L Smile I użył słynnych słów, które mój znajomy również usłyszał: "PANIE, TO JEDNA RZEKA nie powinno być problemu" Więc jeśli chodzi o pomoc to dużej nie uzyskamy jako żółtodzioby. Ceny w miarę przystępne, a asortyment klasyczny. Ale odradzam

Na plus:
-Podobno ten zoologiczny ma filię w REALU, jeśli tak to ta filia bije na głowę tamten sklep. Obsługa średnio-fachowa, ale kitu nie wciska, a asortyment wydaje mi się ciekawszy, ceny jednak wysokie.
-Aqua boro - mimo, że w ich akwariach zawsze widziałem ryby w złej kondycji, a rośliny średnio zadbane to asortyment sprzętu i akcesoriów mają bardzo ciekawy ( kamyczki korzenie filtry etc. i przede wszystkim tanie akwaria. Podobno się przenieśli na Sosnkowskiego niedawno, więc i może swój image zmienią na bardziej nowoczesny.

Neutral: (bo nie odwiedzam)
Zebra - typowy mały zoolog z rybkami tradycyjnymi, akwaria trochę zaniedbane, ale ceny "ludzkie"

Więcej nie znam, bo Opole nie jest raczej zagłębiem akwarystów, a szkoda...

Jak widać po ostatnim zdaniu pisałem przed znalezieniem tego forum Smile Jest więc iskierka nadziei
Powrót do góry Go down
Tinker bell

Tinker bell


Male Liczba postów : 188
Dołączył : 25/04/2012
Skąd : Opole

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyCzw 26 Kwi 2012, 07:09

W opolu nie mam sklepu akwarystycznego z prawdziwego zdarzenia.
Euro Zoo w Realu - poza podstawowymi produktami, nie oferuja nic po za tym. Nawet na rybach sie specjalnie nie znaja - pyszczaki nie opisane gatunkowo, tylko wrzucone do jedneko baniaka pt. pyszczak mix.
Aqua Boro - tu nalezy zdecydowanie rozdzielic na Aqua Boro - firme, ktora klei zbiorniki w Niemodlinie i Aqua Boro - sklep, ktory do niedawna byl prze Grota Roweckiego, a teraz przeniusl sie gdzie indziej. Sklep i jego obsluga to totalna porazka, na niczym sie nie zaja, nie wiedza co maja i czym handluja.
Jedynie co pozostaje to kupowanie w sieci, chyba ze cos sie zmieni.

Powrót do góry Go down
walher




Liczba postów : 61
Dołączył : 23/05/2012
Skąd : Kędzierzyn - Koźle

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptySro 23 Maj 2012, 10:04

W Kędzierzynie - Koźlu jest 5 sklepów (napiszę tylko o tych z którymi miałem coś wspólnego)- 1- Kędzierzyn niedaleko targowiska (ul. Lompy) - mają trochę ryb ale znając gościa prowadzącego sklep w żadnym wypadku nie polecam - osoby sprzedające w tym sklepie po prostu tylko handlują rybami (wielokrotnie chorymi).
2.Koźle - przy sądzie - właściciel fascynat akwarystyki ale kilka razy kupiłem tam rybki i przywlokłem ospę do domu - kwarantanna konieczna.
3. Koźle ul Konopnickej z boku budynku sklepu meblowego- sklep mało znany - bardzo duży wybór ryb (wiele gatunków łącznie z malawii), właściciel fascynat akwarystyki i pomimo trochę wyższych cen niż gdzie indziej można mieć 90% pewności, że zakupione ryby będą zdrowe. (90% ponieważ nigdy nie ma 100% pewności).
W innych Dawno nie byłem więc nie będę się wypowiadał.
Powrót do góry Go down
marek_z_81

marek_z_81


Male Liczba postów : 195
Dołączył : 26/02/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptySro 23 Maj 2012, 18:29

walher napisał:

Koźle ul Konopnickej z boku budynku sklepu meblowego- sklep mało znany - bardzo duży wybór ryb (wiele gatunków łącznie z malawii), właściciel fascynat akwarystyki i pomimo trochę wyższych cen niż gdzie indziej można mieć 90% pewności, że zakupione ryby będą zdrowe. (90% ponieważ nigdy nie ma 100% pewności).

Mając trochę pojęcia i chwilę czasu to porozmawiaj z gościem, na pewno zagniesz go niejednokrotnie.
Mi kiedyś odradzał testy do wody twierdząc po co mi one, on oczywiście na sklepie nie posiadał żadnych.
Wg. faceta malawi i tanganika "Świetne połączenie, przecież te biotopy są bardzo do siebie podobne"

Przytoczyłbym jeszcze kilka przykładów, ale nie chcę gościowi robić złej opinii Wink

Powrót do góry Go down
HOLSON

HOLSON


Male Liczba postów : 114
Dołączył : 07/03/2012
Skąd : Kluczbork

Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie EmptyNie 27 Maj 2012, 13:59

W Kluczborku swego czasu były 4 sklepy zoologiczne obecnie zostały 2 ale nie ma się czym chwalić. Apropo Opola był jeszcze sklep "zebra" z tego co pamiętam niedaleko Solarisa.

Ogólnie głosu w sondzie nie oddam bo nie znam wszystkich sklepów z listy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty
PisanieTemat: Re: Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie   Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie Empty

Powrót do góry Go down
 
Sonda - Najlepsze sklepy na opolszczyźnie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» JAKIE NAWOZY BĘDĄ DLA MNIE NAJLEPSZE??
» Opolskie sklepy akwarystyczne
» Sklepy akwarystyczne w sieci.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Akwarystyka w województwie opolskim-
Skocz do: