Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Witam

Go down 
+2
akwarysta77
Agrilus
6 posters
AutorWiadomość
Agrilus

Agrilus


Male Liczba postów : 7
Dołączył : 22/03/2012
Skąd : Kluczbork

Witam Empty
PisanieTemat: Witam   Witam EmptyCzw 22 Mar 2012, 20:40

Witam wszystkich. Cieszę się, że pojawiło się to forum i że przez przypadek na nie natrafiłem. Co prawda akwarystyka to obecnie moje "dodatkowe" zainteresowanie ale od kilkudziesięciu lat "żywe" Smile
Obecnie hoduję w 80l gupika Endlera (w sporej nadwyżce - do oddania kilka samców ew. wymiany na inne by odświeżyć pulę genową) oraz przy okazji masę roślin, glonów i ślimaków, które pożerają to zielsko.
W 30l nano trzymam Neocaridina heteropoda "Blue Pearl" i Caridina cf. cantonensis "Red Bee" w gradacji około SS. Dochowałem się małej gromadki młodych od obu gatunków i strach pomyśleć, co będzie dalej bo rosną jak na drożdżach (tu również możliwość podzielenia się, na razie "Blue Pearl").
Powrót do góry Go down
akwarysta77

akwarysta77


Male Liczba postów : 154
Dołączył : 13/03/2012
Skąd : KĘDZIERZYN-KOŹLE

Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam EmptyCzw 22 Mar 2012, 21:24

Witka Smile Kolego bounce a tych Edlerków nie miał byś na zbyciu samiczek ??? rabbit
Powrót do góry Go down
Agrilus

Agrilus


Male Liczba postów : 7
Dołączył : 22/03/2012
Skąd : Kluczbork

Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam EmptyCzw 22 Mar 2012, 21:46

Dorosłe mam tylko dwie, w tym jedna sędziwa ale jeszcze rodzi Smile
W "chmurze" dorastających jest na pewno parę samiczek przy przytłaczającej większości samców. Dziś nie sprawdzę ile mógłbym się pozbyć bo "poszły spać" i nie chcę ich stresować zapalaniem światła.
Chyba, że reflektujesz na te dorosłe (przerwał bym stały dopływ młodych na jakiś czas Smile).
Inna opcja to zagarnę kilka - kilkanaście młodych w różnym wieku "jak leci", od tygodniowych do wybarwiających się.
A chciałem dać odpocząć samiczkom i pozbyć się części samców :/
Powrót do góry Go down
akwarysta77

akwarysta77


Male Liczba postów : 154
Dołączył : 13/03/2012
Skąd : KĘDZIERZYN-KOŹLE

Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam EmptyCzw 22 Mar 2012, 22:01

ok Kolego rabbit nie chcę cię pozbawiać dorosłych Wink ale prosił bym o sprawdzenie czy w śrut młodych nie chadzają jakieś samiczki rabbit ewentualnie po świętach by my się umówili rabbit to bym podjechał do Ciebie i byś mi nagarnął :
Cytat :
kilkanaście młodych w różnym wieku "jak leci", od tygodniowych do wybarwiających się
rabbit ???
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam EmptyPią 23 Mar 2012, 07:47

Witaj na forum Smile

Z tego co wiem, to na endlerki było nieco chętnych, więc pewnie będziesz miał co robić z młodymi Wink
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam EmptyPią 23 Mar 2012, 15:45

Witam,

Oj tak na Endlerki to jest tu sporo chętnych Smile
Powrót do góry Go down
Agrilus

Agrilus


Male Liczba postów : 7
Dołączył : 22/03/2012
Skąd : Kluczbork

Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam EmptyPią 23 Mar 2012, 19:00

akwarysta77 napisał:
ok Kolego rabbit nie chcę cię pozbawiać dorosłych Wink ale prosił bym o sprawdzenie czy w śrut młodych nie chadzają jakieś samiczki rabbit ewentualnie po świętach by my się umówili rabbit to bym podjechał do Ciebie i byś mi nagarnął :
Cytat :
kilkanaście młodych w różnym wieku "jak leci", od tygodniowych do wybarwiających się
rabbit ???
Ok. jest parę dorastających samiczek. Pisz po świętach to się umówimy. Gdyby ktoś reflektował dziś to mam 6-8 samców na zbyciu lub na zamianę w ramach wymiany genów Smile
Sorrki do admina ale zrobiło się tu małe targowisko. W razie czego można przenieść do działu "Oddam, zamienię"
Powrót do góry Go down
perez_

perez_


Male Liczba postów : 101
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : OP

Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam EmptyPią 23 Mar 2012, 19:33

podeślij tel na prv wymienimy się samcami
Powrót do góry Go down
akwarysta77

akwarysta77


Male Liczba postów : 154
Dołączył : 13/03/2012
Skąd : KĘDZIERZYN-KOŹLE

Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam EmptyPią 23 Mar 2012, 22:19

Ok kolego Agrilus rabbit odezwe się po świętach Smile a z góry dzięx za przetrzymanie samiczek rabbit

Pozdro akwarysta77(Romek) rabbit
Powrót do góry Go down
Sparrow83




Liczba postów : 18
Dołączył : 09/03/2012
Skąd : Gogolin

Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam EmptySob 24 Mar 2012, 20:28

Jakby jese były samiczki to ja tez bym reflektował
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Witam Empty
PisanieTemat: Re: Witam   Witam Empty

Powrót do góry Go down
 
Witam
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Witam
» Witam
» Witam
» Witam
» Witam

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Powitalnia-
Skocz do: