Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Pasożyt w krewetkarium

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
MrKobusek

MrKobusek


Male Liczba postów : 86
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

Pasożyt w krewetkarium Empty
PisanieTemat: Pasożyt w krewetkarium   Pasożyt w krewetkarium EmptyNie 26 Sie 2018, 08:20

Witajcie,
nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda,
ale mam problem z pasożytem, glistami, w krewetkarium w którym nie ma nowej obsady od grudnia 2017.
problem pojawił się teraz, więcej info i nagranie problemu pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=G8AGO69l_3w&feature=youtu.be

z góry dzięki
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Pasożyt w krewetkarium Empty
PisanieTemat: Re: Pasożyt w krewetkarium   Pasożyt w krewetkarium EmptyNie 26 Sie 2018, 16:48

Najprawdopodobniej pijawka. Poszukałem i znalazłem stareńki wątek: http://krewetki.org/forum/viewtopic.php?f=26&t=9851
Dodawałeś jakiś torf ostatnio do akwarium? Jestem ciekaw czy spekulacje w tej dyskusji się potwierdzą, daj znać.
Powrót do góry Go down
MrKobusek

MrKobusek


Male Liczba postów : 86
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

Pasożyt w krewetkarium Empty
PisanieTemat: Re: Pasożyt w krewetkarium   Pasożyt w krewetkarium EmptyNie 26 Sie 2018, 17:09

Ano wygląda podobnie,
niestety usuwanie mechaniczne u mnie nie wchodzi w grę, raz że nie mam czasu (dużo pracuję oraz aktualnie szukam mieszkania w Opolu) dwa gęsta roślinność itp nie pozwoli wszystkich wytępić.
Jak już pisałem nic nowego od prawie roku, a nawet więcej nie ma w zbiorniku. Był czyszczony dokładnie z wyjęciem wszystkiego itp jednak nic nowego nie dawałem. Wszystkie narzędzia również używane tylko w tym zbiorniku bo jest to aktualnie mój jedyny zbiornik.
P.S. Ktoś nie słyszał z kolegów i koleżanek o tanim mieszkaniu w Opolu do wynajęcia?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pasożyt w krewetkarium Empty
PisanieTemat: Re: Pasożyt w krewetkarium   Pasożyt w krewetkarium Empty

Powrót do góry Go down
 
Pasożyt w krewetkarium
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pasożyt, tylko nie wiem jaki
» [72l] Krewetkarium
» krewetkarium
» Zakładam "krewetkarium" Co i jak.?
» Małe krewetkarium

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Choroby ryb, leczenie, zapobieganie-
Skocz do: