Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Witam z tej strony Tomasz

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
tomasz1706




Liczba postów : 4
Dołączył : 18/06/2015

Witam z tej strony Tomasz  Empty
PisanieTemat: Witam z tej strony Tomasz    Witam z tej strony Tomasz  EmptyCzw 18 Cze 2015, 18:25

W akwarystyce jestem w sumie nowy mimo, że po raz drugi próbuje założyć akwarium, wiem jednak że wiele muszę się nauczyć i mam nadzieje, że te forum mi w jakiś sposób pomoże. Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Witam z tej strony Tomasz  Empty
PisanieTemat: Re: Witam z tej strony Tomasz    Witam z tej strony Tomasz  EmptySob 20 Cze 2015, 12:05

Witaj. Nie wiem co nie poszło przy pierwszej, ale przy drugiej postaramy się pomóc.
Powrót do góry Go down
tomasz1706




Liczba postów : 4
Dołączył : 18/06/2015

Witam z tej strony Tomasz  Empty
PisanieTemat: Re: Witam z tej strony Tomasz    Witam z tej strony Tomasz  EmptySob 20 Cze 2015, 12:30

Moje pierwsze akwarium miało 60l a głównym moim problemem w nim były rośliny, które bardzo marniały wprost zdychały a że moja wiedza na ten temat nie za duża nie mogłem sobie z tym poradzić. Ehh i pech chciał że w moim mieszkaniu wybuchł pożar gdy byłem w pracy i problem w sumie z roślinami się rozwiązał tak jak i z całym akwa ;/. Teraz założyłem nowe 25 l w którym trzymam kilka razbor galaxy i bojownika syjamskiego (moja ulubiona rybka). Rośliny w akwarium z tego co się orientuję to nurzance i zabienica.
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Witam z tej strony Tomasz  Empty
PisanieTemat: Re: Witam z tej strony Tomasz    Witam z tej strony Tomasz  EmptyNie 21 Cze 2015, 10:06

Chętnie zobaczymy fotki w odpowiednim dziale :-)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Witam z tej strony Tomasz  Empty
PisanieTemat: Re: Witam z tej strony Tomasz    Witam z tej strony Tomasz  Empty

Powrót do góry Go down
 
Witam z tej strony Tomasz
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Witam
» Witam
» Witam
» Witam !
» Witam

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Powitalnia-
Skocz do: