Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Sprzedam nadwyżkę roślin/mchów

Go down 
AutorWiadomość
cenia1




Liczba postów : 1
Dołączył : 11/03/2015

Sprzedam nadwyżkę roślin/mchów Empty
PisanieTemat: Sprzedam nadwyżkę roślin/mchów   Sprzedam nadwyżkę roślin/mchów EmptySro 11 Mar 2015, 21:29

Witam, chciałbym przedstawić kilka ofert z moich hobbystycznych Akwariów. Nie jestem handlarzem, nie prowadzę żadnej działalności – jestem pasjonatem tak jak my tutaj wszyscy. Są to nadwyżki roślin które na pewno bardzo szybko przyjmą się u każdego w akwarium Na tą chwilę chętnie podzielę się:
Pogostemon Helferi cena 4,5 zl za sadzonkę
Mech - Christmas Moss ok 12 gałązek 4zł za pojemniczek
Mech - Phoenix Moss 35 gałązek! 4 zł za pojemniczek
Mech - Cameroon Moss 12 gałązek 4zł za pojemniczek
Hygrophila difformis (Synema Triflorum )- 3 zł za sadzonkę
Anubias Afzelii - 15 zł za sadzonkę
Anubias Barteri - 15 zł za sadzonkę
Anubias Barteri Nana 10 zł za sadzonkę
VESICULARIA RETICULATA - Erect Moss 9,5 zł duża porcja kilkadziesiąt gałązek
Pogostemon Octopus 1,5 zł za sadzonkę
Rotala Green 1,5 zł za sadzonkę
Bolbitis Heutelotii 30 zł ( sadzonki wys. 25-30cm)
Pelia Monosolenium tenerum (wątrobowiec) duża porcja 10 zł za pojemniczek ok 100ml
Cryptocoryne BALANSAE (sadzonka wys. Ok. 35-40cm) 19 zł
Micranthemum umbrosum 10zł

Posiadam również często nadwyżki,
Spiky moss
Taiwan Moss - taiwan
Flame
Erect moss
oraz wiele innych jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu : ceniakp@interia.pl lub pod nr. Telefonu 663-007-773
Wszystkie rośliny są w idealnym stanie, profesjonalnie zabezpieczone, a sam transport wysyłam wyłącznie listami lub paczkami w formie priorytetowej od poniedziałku do środy (do ewentualnie wysyłki proszę doliczyć 9zł) tak aby najszybciej i najbezpieczniej trafiły do akwarium . Odbiór osobisty w Warszawie po wcześniejszym kontakcie. Dla chętnych mogę wysłać autentyczne zdjęcia roślin, oraz zdjęcia moich zbiorników. Odpowiem na każde pytanie. Zapraszam również do stałego kontaktu.
Powrót do góry Go down
 
Sprzedam nadwyżkę roślin/mchów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sprzedam korzeń dużą ilością mchów i roślin
» sprzedam zestaw roślin
» sprzedam mega zestaw roslin ok 60szt
» Przyjme lub kupię nadwyżke rybek
» Zestaw roślin 14 gatunków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Sprzedam-
Skocz do: