Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Radiowiec

Radiowiec


Male Liczba postów : 24
Dołączył : 28/02/2015
Skąd : Opole

Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :) Empty
PisanieTemat: Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :)   Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :) EmptySob 28 Lut 2015, 12:26

Czołem Akwaryści i Pasjonaci podwodnych światów!

Po zarejestrowaniu winien Wam jestem słów kilka.
Choć mam już za sobą przygodę z akwariami, to kusi mnie powrót w ten magiczny świat szkła zalanego wodą. Baniak, na którym dorastałem "akwarystycznie" musiał zostać w moim domu rodzinnym, a ja przeniosłem się za swą Lubą tu na Opolszczyznę.
Tu pierwsza ciekawostka - mojej Wybrance podobają się akwaria, teściom również, więc nie pozostaje nic innego jak szykować się na renesans akwarystyki Smile

Dawno w temacie nie siedziałem, stąd moje pojawienie się na forum - cieszę się, że skupia ludzi z Opolszczyzny.

Będę wdzięczny, jeżeli będziecie służyć dobrą radą w tym moim powrocie do magicznego świata!
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :) Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :)   Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :) EmptySob 28 Lut 2015, 14:18

Witaj. Jak jest chęć i poparcie rodziny to możesz poszaleć. Wiesz już co Cię najbardziej interesuje?
Powrót do góry Go down
Radiowiec

Radiowiec


Male Liczba postów : 24
Dołączył : 28/02/2015
Skąd : Opole

Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :) Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :)   Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :) EmptySob 28 Lut 2015, 15:10

Chciałbym mierzyć w 400 litrowe akwarium, ze sporą roślinnością, czyli holenderskie.
Jednak ma luba chce zakupić skalary do zbiornika, więc będę musiał bardzo ostrożnie dobierał rośliny.
Tu pojawia się wiele pytań, bo śledząc Internet wiele osób radzi co innego. Jeżeli można, to tu podzielę się wątpliwościami, które może rozwiną się w forum doradcze Smile

1. Zbiornik
- klasyczny, nieprofilowany
- OW, czy zwykłe szkło?
- lepiej kupić zestaw, czy samemu dobierać elementy? (szafka, zbiornik)

2. Oświetlenie
- LED
- świetlówki
- inny czort, o którym nie słyszałem

3. Pokrywa
- "całościowa"
- czy może belka oświetleniowa

4. Filtracja i CO2 - czym się kierować w wyborze filtra (pomijając oczywiście przepływ, filtrację)

Pewnie inne kwestie wyjdą po drodze, bo przecież jest też podłoże, grzałka..
Długo nie interesowałem się tym, co dzieje się w akwarystyce, a już widzę, że wiele się zmieniło
Powrót do góry Go down
macioch

macioch


Male Liczba postów : 141
Dołączył : 30/05/2013
Skąd : Chmielowice

Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :) Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :)   Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :) EmptySob 28 Lut 2015, 17:13

Siemanko proponuje żebyś poza tematem na forum obgadał to również z nami na żywca na najbliższej integracji, która już 6 marca Wink
Powrót do góry Go down
Radiowiec

Radiowiec


Male Liczba postów : 24
Dołączył : 28/02/2015
Skąd : Opole

Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :) Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :)   Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :) EmptySob 28 Lut 2015, 19:43

Wielkie dzięki za zaproszenie ale w piątki jestem w pracy do 22-23... może kiedy indziej Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :) Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :)   Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :) Empty

Powrót do góry Go down
 
Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Czołem
» Przywitaj się i napisz parę słów o sobie!
» czesc
» Cześć :P
» Cześć :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Powitalnia-
Skocz do: