Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 [CZESTOCHOWA WYSYŁKA] Anubias

Go down 
AutorWiadomość
OSP




Male Liczba postów : 6
Dołączył : 06/01/2014
Skąd : Częstochowa

[CZESTOCHOWA WYSYŁKA] Anubias Empty
PisanieTemat: [CZESTOCHOWA WYSYŁKA] Anubias   [CZESTOCHOWA WYSYŁKA] Anubias EmptySro 28 Sty 2015, 08:38

Witam do sprzedania jak na zdjęciach pokażne ilosci anubiasa.
Odmiana wieksza ze zdjec 2zl/listek przy duzych krzakach 1zl na małych.. Mam tez troche mniejszej odmiany ale zdjecia wstawie jutro.
Ceny oczywiście do negocjacji. Anubias leży w misce i się marnuje, a nie moge odpalic kolejnej 112 bo nie mam pokrywy.Na tej mniejszej odmianie są niedoskonałości...wymaga doleczenia. Wiesza stan idealny. Jakies szczepki Pogosteum Octopus oraz kilka sadzonek BLyxa Japonica tez sie znajdzie. Mam też ogromne ilosci rosliny widocznej w centrum i po prawej stronie baniaka, z tym ze ona musi isc na CITO bo w misce szybko marnieje, cena powiedzmy 3zl za sporą garsc tej rosliny, jest to cos co sie wybarwia na czerwono.
[CZESTOCHOWA WYSYŁKA] Anubias C4bbdb74c9aa
[CZESTOCHOWA WYSYŁKA] Anubias 4e4c376237a7
[CZESTOCHOWA WYSYŁKA] Anubias E67a5c864984
[CZESTOCHOWA WYSYŁKA] Anubias 58fd935b99c1
[CZESTOCHOWA WYSYŁKA] Anubias C2fcce82e52b
[CZESTOCHOWA WYSYŁKA] Anubias Bfea7659b8ba
[CZESTOCHOWA WYSYŁKA] Anubias 87e2cc45a63a
[CZESTOCHOWA WYSYŁKA] Anubias 5980cd934d5f

Kontakt najlepiej na e-mail: michal.chadrys@gmail.com lub GG 42627352, ewentualnie SMS na nr 726-298-281
Powrót do góry Go down
 
[CZESTOCHOWA WYSYŁKA] Anubias
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [CZESTOCHOWA WYSYŁKA] Anubias, Sagitaria sabulata, korzenie
» [Wysyłka/Częstochowa] Bucephalandra Icarus Velvet
» anubias nana
» [CZ-WA][WYSYŁKA] Rośliny
» [Wysyłka/Olesno] Staurogyne i Microsorium Windelov

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Sprzedam-
Skocz do: