Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Po trzykroć sława :) - za dużo tematów o treści "Witam" :)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kozub




Liczba postów : 3
Dołączył : 21/08/2014
Skąd : Racibórz/Opole/Tarnów Opolski/Miedziana

Po trzykroć sława :) - za dużo tematów o treści "Witam" :) Empty
PisanieTemat: Po trzykroć sława :) - za dużo tematów o treści "Witam" :)   Po trzykroć sława :) - za dużo tematów o treści "Witam" :) EmptyCzw 21 Sie 2014, 18:11

Siema.
W akwarystyce siedzę od 2 lat, zawsze były to kreweciarnie, niemniej w tym miałem 1,5 r przerwy, dlatego zajmowałem się akwarystyką tylko w sklepie w Raciborzu, bądz miałem swój baniak w szkole [45l, Amazonia]. Od jutra startuje z 31l kreweciarnią, a do samego projektu "Migdard dla krewetek" przygotowuję się od miesiąca. Od roku mieszkam w Miedzianej koło Tarnowa Oposkiego, tak więc blisko do Opola Wink
Zapraszam do tematu na aquaforum.pl, dotyczącego relacji z zakładania akwarium:)
http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?p=335933#335933
Powrót do góry Go down
tchnb




Liczba postów : 1
Dołączył : 12/12/2014

Po trzykroć sława :) - za dużo tematów o treści "Witam" :) Empty
PisanieTemat: Re: Po trzykroć sława :) - za dużo tematów o treści "Witam" :)   Po trzykroć sława :) - za dużo tematów o treści "Witam" :) EmptyPią 12 Gru 2014, 10:01

Witam Was na forum! Mam nadzieję, że nawiążemy tu wspaniałe przyjaźnie:)
Powrót do góry Go down
 
Po trzykroć sława :) - za dużo tematów o treści "Witam" :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Witam
» [Kupię]Dużo roślin
» Witam
» Witam i ja :P
» Witam

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Powitalnia-
Skocz do: