Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Saulosi Coral - samce - 4zł / szt.

Go down 
AutorWiadomość
gregotsw




Male Liczba postów : 48
Dołączył : 17/01/2013
Skąd : Opole

Saulosi Coral - samce - 4zł / szt. Empty
PisanieTemat: Saulosi Coral - samce - 4zł / szt.   Saulosi Coral - samce - 4zł / szt. EmptyWto 17 Cze 2014, 14:59

Jak w temacie - posiadam 5szt. samców Saulosi Coral. Samce są młode, mają ok. 6-7cm i zaczynają się wybarwiać. Ryby od 4 miesięcy pływają u mnie, zakupione w Aqua-serwis salon akwarystyczny Opole. Zdrowe, nigdy nie chorowały, mają bardzo dobre warunki. Redukuję obsadę i tak się złożyło, że mam o 5 samców za dużo.

Cena jaką proponuję to 4zł / sztukę, czyli połowę tego ile sam dałem za ryby.(w salonie w Opolu kosztują obecnie chyba nawet 9zł) Najchętniej pozbyłbym się wszystkich naraz, aby uniknąć rybom stresu w postaci gonitwy z siatką po akwarium.
Powrót do góry Go down
gregotsw




Male Liczba postów : 48
Dołączył : 17/01/2013
Skąd : Opole

Saulosi Coral - samce - 4zł / szt. Empty
PisanieTemat: Re: Saulosi Coral - samce - 4zł / szt.   Saulosi Coral - samce - 4zł / szt. EmptyWto 08 Lip 2014, 20:01

Do zamknięcia. Ryby oddaję za darmo, założyłem temat w odpowiednim dziale.
Powrót do góry Go down
 
Saulosi Coral - samce - 4zł / szt.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pseudotropheus Saulosi Coral - samce / ODDAM
» Sprzedam dorosłe pyszczaki : Aulonacara Calico, Saulosi Coral, Auratus
» Oddam (lub zamienię) samce gupika Endlera
» Pseudotropheus saulosi
» zamienie pyszczaki saulosi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Sprzedam-
Skocz do: