Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Krewetki Red Cherry

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
BartekK221




Liczba postów : 15
Dołączył : 25/10/2013

Krewetki Red Cherry Empty
PisanieTemat: Krewetki Red Cherry   Krewetki Red Cherry EmptySob 12 Kwi 2014, 11:43

Witam, mam do sprzedania krewetki Red Chery które mnożą mi się niezmiernie. Nie mam co z nimi zrobić, więc zgłosiłem się tutaj.
Jedna krewetka kosztuje 1 zł. Można się ze mną skontaktować poprzez e-maila: thepolnishbird@gmail.com , lub mój prywatny nr tell: 539707912 <--- Proszę dzwonić po godzinie 15:00. Pozdrawiam. Odbiór Osobisty. <---- Dobra.
Powrót do góry Go down
stówa

stówa


Liczba postów : 85
Dołączył : 23/12/2012
Skąd : Krapkowice

Krewetki Red Cherry Empty
PisanieTemat: Re: Krewetki Red Cherry   Krewetki Red Cherry EmptyCzw 08 Maj 2014, 19:12

siema. Jestem zainteresowany kupnem krewetek, tylko że dzwoniłem i nic. Odezwij się do mnie to mój numer tel. 697675549
Powrót do góry Go down
BartekK221




Liczba postów : 15
Dołączył : 25/10/2013

Krewetki Red Cherry Empty
PisanieTemat: Re: Krewetki Red Cherry   Krewetki Red Cherry EmptyNie 11 Maj 2014, 14:41

nie aktualne.
Powrót do góry Go down
stówa

stówa


Liczba postów : 85
Dołączył : 23/12/2012
Skąd : Krapkowice

Krewetki Red Cherry Empty
PisanieTemat: Re: Krewetki Red Cherry   Krewetki Red Cherry EmptyNie 11 Maj 2014, 14:53

to po co w ogóle pisałeś że sprzedajesz coś? Cały tydzień dzwoniłem ale miałeś coś z tel. Nie ważne, ale mogłeś chociaż odp wcześniej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Krewetki Red Cherry Empty
PisanieTemat: Re: Krewetki Red Cherry   Krewetki Red Cherry Empty

Powrót do góry Go down
 
Krewetki Red Cherry
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Krewetki Red Cherry
» Krewetki Red Cherry
» krewetki Red Cherry
» KREWETKI---> RED CHERRY
» Kupię Krewetki Red Cherry

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Sprzedam-
Skocz do: