Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO

Go down 
+11
mgrinch
chlodnica
dzidziol0
akwarysta77
Wilu
perez_
w-2
peli77
szarki
pablo181
AKWARIO
15 posters
AutorWiadomość
AKWARIO




Liczba postów : 5
Dołączył : 18/03/2014

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptyWto 18 Mar 2014, 18:56

Witamy wszystkich akwarystów.
10.03.2014 otworzyliśmy nowy sklep akwarystyczno zoologiczny AKWARIO.
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu przy ulicy Bielskiej 19 w Opolu (Atrium Malinka - Polo Market, Bank Pekao, Apteka).
W ofercie znajdziecie Państwo wszystko co niezbędne do pielęgnacji akwarium
- ryby
- rośliny
- podłoża
- dekoracje
- akwaria
- sprzęt akwarystyczny
- pokarmy
- preparaty akwarystyczne
- Oprócz akwarystyki znajdziecie u nas Państwo żywe zwierzęta i wszystko co niezbędne do pielęgnacji naszych pupili.
Sklep otwarty jest pn - pt 10:00 do 18:00, sobota 10:00 do 15:00
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.akwario.pl
oraz na facebooka https://www.facebook.com/pages/Akwario-Sklep-Akwarystyczno-Zoologiczny/1411145382460274

Serdecznie zapraszamy
Zespół AKWARIO

Powrót do góry Go down
pablo181

pablo181


Male Liczba postów : 34
Dołączył : 14/02/2014
Skąd : Malnia k. Gogolina

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptyPon 24 Mar 2014, 20:54

Byłem dzisiaj i muszę powiedzieć że bardzo fajny sklepik.
Duży wybór korzeni, podłoży, chemii, rybek i ogólnie dużo wszystkiego, a co najważniesze bardzo fajna i miła obsługa i fajna psina po sklepie chodzi Smile

Polecam
Powrót do góry Go down
AKWARIO




Liczba postów : 5
Dołączył : 18/03/2014

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptyWto 25 Mar 2014, 07:39

Bardzo dziękujemy za tak przychylną opinię.

Pozdrawiamy i zapraszamy.
Powrót do góry Go down
szarki




Male Liczba postów : 53
Dołączył : 17/01/2013
Skąd : Opole

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptyWto 25 Mar 2014, 08:58

Witam.

Pierwsze zakupy w sklepie zrobione i powiem szczerze że ceny są atrakcyjne (niższe) niż w pozostałych sklepach w Opolu- oby tak zostało Smile. Rybki w dobrej kondycji i jest w czym wybierać.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
peli77




Liczba postów : 77
Dołączył : 19/03/2013

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptyWto 25 Mar 2014, 13:57

Hej.

Jak dla mnie jest ok daję 5/5 i Życzę Powodzenia.
Powrót do góry Go down
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptyWto 25 Mar 2014, 22:04

Marcin teraz w kapciach do sklepu będziesz biegał....tacy to mają dobrze;)
Powrót do góry Go down
szarki




Male Liczba postów : 53
Dołączył : 17/01/2013
Skąd : Opole

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptySro 26 Mar 2014, 19:43

Oj tam oj tam drugi raz w życiu mi się coś udało Razz
Powrót do góry Go down
perez_

perez_


Male Liczba postów : 101
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : OP

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptyCzw 27 Mar 2014, 17:32

mieszkasz w bloku ?
Powrót do góry Go down
szarki




Male Liczba postów : 53
Dołączył : 17/01/2013
Skąd : Opole

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptyCzw 27 Mar 2014, 20:48

Tak w bloku mieszkam.
Powrót do góry Go down
peli77




Liczba postów : 77
Dołączył : 19/03/2013

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptySob 29 Mar 2014, 17:13

Widzieliście ile kosztuje wapień w tym nowy sklepie Smile 
Powrót do góry Go down
Wilu




Liczba postów : 23
Dołączył : 16/03/2014

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptySob 29 Mar 2014, 18:52

Dzisiaj byłem w tym sklepie. Ogólnie wrażenie super widać nowoczesny design, zaciekawiły mnie bardzo gupiki endlera. Chciałem zakupić zwykłe ale neistety w akwarium panowała ospa wiec sobie odpuściłem może innym razem.
Powrót do góry Go down
AKWARIO




Liczba postów : 5
Dołączył : 18/03/2014

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptySro 02 Kwi 2014, 20:23

Witam
Przy dużej ilości ryb bardzo trudno uniknąć chorób. Ja ze swojej strony robię wszystko aby sprzedawane ryby były zdrowe. Mam prośbę do Pana Wilu i innych klientów, aby bezpośrednio w sklepie pokazywali ewentualne chore ryby. Łatwiej będzie to ocenić i stwierdzić stan faktyczny.
Pisanie na forum o chorych rybach w sklepie jest w moim odczuciu trochę nie w porządku tym bardziej, że praktycznie nie mam możliwości obrony. Dlatego zachęcam do wypowiadania swoich uwag bezpośrednio w sklepie a gwarantuję, że zauważony problem będzie natychmiast usuwany.
Ja po prostu u sprzedawanych ryb ospy nie stwierdziłem
Cieszę się, że sklep się podoba i bardzo zachęcam do odwiedzania.

Pozdrawiam i dziękuję za opinie dobre i mniej przychylne, dzięki którym postaram się stworzyć sklep dopasowany do potrzeb klientów.
Powrót do góry Go down
akwarysta77

akwarysta77


Male Liczba postów : 154
Dołączył : 13/03/2012
Skąd : KĘDZIERZYN-KOŹLE

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptySro 02 Kwi 2014, 20:28

Witka byłem dzisiaj w sklepiku  Very Happy luknąć bardzo schludny sklepik wybór też dosyć dosyć  Smile  oby tak dalej :-) pozdro akwarysta77 (Romek)  rabbit 
Powrót do góry Go down
Wilu




Liczba postów : 23
Dołączył : 16/03/2014

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptyCzw 03 Kwi 2014, 06:39

Najmocniej przepraszam że nie zwróciłem uwagi będąc w sklepie ale byłem przyjazdem i wpadłem tylko na chwilkę. Na pewno nie raz jeszcze odwiedzę wasz sklep bo oferta bardzo ciekawa.
Powrót do góry Go down
dzidziol0

dzidziol0


Male Liczba postów : 93
Dołączył : 30/01/2012
Skąd : OSINY/k OPOLA

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptyPią 25 Kwi 2014, 12:16

Witam byłem w tym sklepie i powiem tak. Na wejscie sklep robi dobre wrażenie tak jak kolega jeden tu napisał dużo wszystkiego i ciekawe odmiany rybek. Lecz jak weszłem to obsługa siedziała w koncie na wypoczynku i nikt nie raczył nawet zapytać czy coś potrzebuję chyba dobra kawa była. Następna sprawa to to że w 70% zbiorników pływały umarlaki a to zaraz daje do myślenia. Jechałem naprawde kawał drogi żeby zrobić tam zakupy ale odechciało mi się jak zobaczyłem tyle trupów. Wiem że to nowy sklep ale trzeba tym bardziej dbać o klijenta. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Powrót do góry Go down
AKWARIO




Liczba postów : 5
Dołączył : 18/03/2014

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptyPią 25 Kwi 2014, 14:25

Witam
Obsługa siedząca na wypoczynku czasami musi zrobić zatowarowanie i mogło to wyglądać jak kawka w pracy. Przepraszam jeśli nie został Pan należycie obsłużony. Staramy się nie narzucać klientowi ponieważ większość tego nie lubi.
Absolutnie i stanowczo muszę się nie zgodzić z tym, że w 70% zbiorników pływały umarlaki to są zarzuty poniżej pasa. Mamy już wielu zadowolonych klientów, którzy zakupili ryby w naszym sklepie.
Cieszę się, że sklep i asortyment się podobał i mam nadzieję, że jeszcze Pan do nas wróci.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
chlodnica

chlodnica


Male Liczba postów : 76
Dołączył : 17/02/2012
Skąd : Opole

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptySob 26 Kwi 2014, 05:22

na mnie sklep wywarł pozytywne wrażenie a ,,umarlaków,, nie zauważyłem...
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptySro 18 Cze 2014, 18:42

Witam, miałem dzisiaj okazję odwiedzić sklep, i powiem że jest przejrzyście i czysto. Co prawda kupowaliśmy królika dla syna, więc na akwaria tylko rzuciłem okiem Very Happy i akwaria co ważne czyste, bez pływających trupów.

P.S. Królik przyjechał do domu lekko przestraszony, ale po ok 30 min zaczął szaleć w klatce jak by mieszkał w niej od dawna Very Happy

Pozdrawiam
Marcin
Powrót do góry Go down
BartekK221




Liczba postów : 15
Dołączył : 25/10/2013

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptySob 15 Lis 2014, 10:37

Witam, chciałbym się zapytać sprzedajecie tam krewetki raki i inne skorupiaki a jeśli nie , czy była by możliwość sprowadzenia?
Powrót do góry Go down
aarset

aarset


Male Liczba postów : 57
Dołączył : 16/02/2012
Skąd : Opole

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptyPon 17 Lis 2014, 16:17

Byłem, widziałem wrażenia pozytywne. Jedyny akwarystyczny sklep w Opolu, gdzie dostałem woreczki na media.
Powrót do góry Go down
jarfok2101




Male Liczba postów : 3
Dołączył : 29/11/2015
Skąd : Nysa

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptyPon 30 Lis 2015, 09:36

Byłem kilkakrotnie Smile Sklep dobrze zaopatrzony, obsługa dobra.
Kupione rybki lub roślinki zdrowe i w pełni sił.
Lecz co do cen to trochę wysokie... Ale jak to mówią za jakość trzeba zapłacić.

Polecam!
Powrót do góry Go down
Robert M




Liczba postów : 52
Dołączył : 02/04/2015
Skąd : Kraków

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptyNie 24 Sty 2016, 19:35

Dzień dobry, chciałem poinformować forumowiczów, że od połowy następnego tygodnia (28-29.01.) w Akwario pojawią się pokarmy Naturefood.

Asortyment na początku nie będzie pełny ale mam nadzieję, że z czasem ulegnie zwiększeniu.

Będą dostępne próbki różnych pokarmów - zapraszam w imieniu właścicieli.

Robert Mierzeński
Powrót do góry Go down
Robert M




Liczba postów : 52
Dołączył : 02/04/2015
Skąd : Kraków

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptyCzw 04 Lut 2016, 20:14

A tak wygląda półka z pokarmami w sklepie AKWARIO w Opolu na ul. Bielskiej 19/04 :

https://www.facebook.com/178738498831994/photos/a.178751128830731.33905.178738498831994/1003152526390583/?type=3&theater


Warto spróbować :-)

Robert Mierzeński
Powrót do góry Go down
Robert M




Liczba postów : 52
Dołączył : 02/04/2015
Skąd : Kraków

Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  EmptyNie 21 Sie 2016, 13:56

jarfok2101 napisał:
Byłem kilkakrotnie Smile
Lecz co do cen to trochę wysokie... Ale jak to mówią za jakość trzeba zapłacić.

Polecam!



Całkowicie się zgadzam! Może już czas odejść od TANICH produktów i NISKICH cen? Akwarystyka to hobby i naszym zadaniem powinno być zapewnienie jak najlepszej opieki naszym podopiecznym.
Nie da się tego zrobić oszczędzając na wszystkim :-)


Robert
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty
PisanieTemat: Re: Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO    Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO  Empty

Powrót do góry Go down
 
Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowy sklep akwarystyczny "BOJOWNIK" w Krapkowicach
» "BOJOWNIK" SKLEP ZOOLOGICZNY
» Nowy sklep w kędzierzynie
» nowy sklep wędkarski
» Powstaje nowy sklep w Opolu.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Sklepy-
Skocz do: