Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Pilne ! Sprzedam !

Go down 
AutorWiadomość
Michael De Santa

Michael De Santa


Male Liczba postów : 111
Dołączył : 18/12/2013
Skąd : Ok. Opola

Pilne ! Sprzedam ! Empty
PisanieTemat: Pilne ! Sprzedam !   Pilne ! Sprzedam ! EmptyWto 18 Mar 2014, 17:44

Witam,
Nie aktualne
Mam do sprzedania dwa okazy giętkozęba malawijskiego są to dwie szt. jeden ma dużo małych czarnych plamek i jest mniejszy,a drugi ma mało ale większych czarnych plamek. Mniejsza ma ok 10 cm., a większa kila centów więcej. Muszę je sprzedać bo od jakiegoś czasu zaczęły mi znikać rybki i się okazało że to one są za zniknięcia odpowiedzialne. Kupiłem je przez przypadek nic o nich nie wiedząc w sklepie zoologicznym w "starym realu" powiedziano mi że są łagodnymi rybami do wielogatunkowego aqua i że nie zrobią nikomu krzywdy, okazało się inaczej. Chętni niech piszą/dzwonią pod ten nr. 513 157 526 ,a co do ceny to się możemy dogadać ... nie drogo.
Pilne ! Sprzedam ! Out.php?i=756664_1395161157699
Pilne ! Sprzedam ! Out.php?i=756663_1395160792494
Powrót do góry Go down
 
Pilne ! Sprzedam !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pilne ! Sprzedam !
» Sprzedam ślimaki ampularia. PILNE
» sprzedam
» Palety sprzedam :)
» sprzedam

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Sprzedam-
Skocz do: