Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu

Go down 
+5
macioch
marek_z_81
akwarysta77
martin1403
PanKracy
9 posters
AutorWiadomość
PanKracy




Male Liczba postów : 7
Dołączył : 21/02/2012
Skąd : K-K

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptySro 05 Mar 2014, 23:48

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Wystawa_akwarystyczna-d
Powrót do góry Go down
martin1403

martin1403


Male Liczba postów : 225
Dołączył : 16/03/2013
Skąd : Zakrzow

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptyCzw 06 Mar 2014, 05:48

To będzie przez ponad tydzień?
Powrót do góry Go down
akwarysta77

akwarysta77


Male Liczba postów : 154
Dołączył : 13/03/2012
Skąd : KĘDZIERZYN-KOŹLE

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptyCzw 06 Mar 2014, 08:41

Super  Very Happy w końcu coś ciekawego u nas  rabbit 
Powrót do góry Go down
marek_z_81

marek_z_81


Male Liczba postów : 195
Dołączył : 26/02/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptyCzw 06 Mar 2014, 08:47

Super. Na bank będę.
Powrót do góry Go down
macioch

macioch


Male Liczba postów : 141
Dołączył : 30/05/2013
Skąd : Chmielowice

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptyCzw 06 Mar 2014, 22:08

Będe Very Happy
Powrót do góry Go down
akwarysta77

akwarysta77


Male Liczba postów : 154
Dołączył : 13/03/2012
Skąd : KĘDZIERZYN-KOŹLE

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptyNie 09 Mar 2014, 19:43

Byłem się wypytać o godziny otwarcia  rabbit  i Pani powiedziała że od 8:00 do 22:00  cheers 
Powrót do góry Go down
martin1403

martin1403


Male Liczba postów : 225
Dołączył : 16/03/2013
Skąd : Zakrzow

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptyNie 09 Mar 2014, 21:20

O to fajnie bo mi popołudniu nie pasuje Very Happy
Powrót do góry Go down
akwarysta77

akwarysta77


Male Liczba postów : 154
Dołączył : 13/03/2012
Skąd : KĘDZIERZYN-KOŹLE

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptyCzw 13 Mar 2014, 15:17

Byłem dzisiaj i pocałowałem klamkę  Sad  niby od jutra otwarte od 8:00 , jutro też będę po pracy polukać  Very Happy
Powrót do góry Go down
PanKracy




Male Liczba postów : 7
Dołączył : 21/02/2012
Skąd : K-K

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptySob 15 Mar 2014, 10:37

UWAGA!!!
Dowiedziałem się, że MOK w weekendy jest otwarty dopiero od godziny 15-ej. Natomiast w tygodniu od 8 do 22, jeżeli sala będzie zamknięta należy podejść do kasy lub kierowniczki i poprosić o otwarcie.
Zapraszam!
Powrót do góry Go down
gumis 102

gumis 102


Liczba postów : 64
Dołączył : 27/10/2012
Skąd : Głubczyce

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptySob 15 Mar 2014, 19:19

jest coś ciekawego
Powrót do góry Go down
Alantartak




Liczba postów : 104
Dołączył : 04/04/2013
Skąd : Lasowice Wielkie

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptySob 15 Mar 2014, 19:27

gumis 102 napisał:
jest coś ciekawego

no wlasnie ile zbiorników warto jechac???????????
Powrót do góry Go down
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptyWto 18 Mar 2014, 17:12

Coś mnie podkusiło aby pojechać zobaczyć
Więc tak zbiorników jest 12
Są wężogłowy,jest kilka pielęgnic(2rodzaje)
I kilka innych rybek
Chcecie to wstawie foty zbiorników
Powrót do góry Go down
Michael De Santa

Michael De Santa


Male Liczba postów : 111
Dołączył : 18/12/2013
Skąd : Ok. Opola

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptyWto 18 Mar 2014, 17:47

Jestem za możesz wstawić chętnie zobaczę bo pojechać to nie pojadę.
Powrót do góry Go down
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptyWto 18 Mar 2014, 23:41

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu D2ec3ec2463cWystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu 7c9df2ac5c60Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu 358793e13ba7Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu F1948ba9e993Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu 3af9cd0b1889Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Ee30c845efccWystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Dc9094dc11a8Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu 18f37c4d4f68Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu D7a3519dd74cWystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu 0be3d64d1dc1Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Aad9d0f3d569

Jak dla mnie to z daleka nie ma co sie wybierac
ale jak dla mnie miejscowego pomysł fajny
zainteresowanie tematem mieszkańców Kędzierzyna jest
coś powalilem ze zdjęciami ale mam nadzieje że idzie pooglądać
jednego nie udało mi się zgrac z telefonu a nie chce mi się po nocy szukać czytnika do kart pamięci a po fifirifi cos poszło nie tak i 1 zbiornika nie ma


Ostatnio zmieniony przez Emil_XXL dnia Wto 18 Mar 2014, 23:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
macioch

macioch


Male Liczba postów : 141
Dołączył : 30/05/2013
Skąd : Chmielowice

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptyWto 18 Mar 2014, 23:42

pielęgnic są 3 rodzaje jak i  3 gatunki z każdego rodzaju po jednym.Świetna wystawa polecam gorąco kto jeszcze nie był.Jest to mała wystawa ale przygotowana naprawde na wysokim poziomie.
Powrót do góry Go down
Michael De Santa

Michael De Santa


Male Liczba postów : 111
Dołączył : 18/12/2013
Skąd : Ok. Opola

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptySro 19 Mar 2014, 10:04

Akwaria takie sobie nie trafiły w mój gust.
Powrót do góry Go down
macioch

macioch


Male Liczba postów : 141
Dołączył : 30/05/2013
Skąd : Chmielowice

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptyCzw 20 Mar 2014, 00:37

No to powiem ci że dziwny masz gust (ale o gustach sie nie dyskutuje Wink )

I sorry Michael że sie nie odezwałem jak jechałem ale nie przeczytałem wtedy jeszcze twojej wiadomości
Powrót do góry Go down
akwarysta77

akwarysta77


Male Liczba postów : 154
Dołączył : 13/03/2012
Skąd : KĘDZIERZYN-KOŹLE

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptyCzw 20 Mar 2014, 10:17

Nie no mi się podobało szczególnie te baniaki z liśćmi i korzeniami i jak było światło wyłączone Very Happy tylko ten baniak roślinny węgiel miał puszczony na maksa jak ja byłem Wink 
Powrót do góry Go down
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptyCzw 20 Mar 2014, 14:13

jak ja byłem to tylko puszczał bańki ok 1,5 na sekunde bo wężyk wypadł z dyfuzora
Powrót do góry Go down
Michael De Santa

Michael De Santa


Male Liczba postów : 111
Dołączył : 18/12/2013
Skąd : Ok. Opola

Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu EmptyCzw 20 Mar 2014, 18:23

Nie no luz Macioch są tam dwa czy trzy które mi się podobają ale reszta takie sobie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty
PisanieTemat: Re: Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu   Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu Empty

Powrót do góry Go down
 
Wystawa Akwarystyczna w Kędzierzynie-Koźlu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wystawa akwarystyczna w Częstochowie
» WARSZAWA Wystawa Akwarystyczna w ZOO
» Wystawa akwarystyczna w Palmiarni w Gliwicach
» Wystawa Akwarystyczno-Terrarystyczna Lublin
» giełda akwarystyczna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Akwarystyczne pogaduchy-
Skocz do: