Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
gregotsw




Male Liczba postów : 48
Dołączył : 17/01/2013
Skąd : Opole

Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny Empty
PisanieTemat: Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny   Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny EmptySob 25 Sty 2014, 18:35

NIEAKTUALNE


Witam

Zmieniam obsadę i oddam starą w dobre ręce.  Ewentualnie zamienię na jakieś ciemne kamienie(łupek, serpentynit, czy cokolwiek innego), Albo muszle o sporych otworach(średnica wejścia co najmniej 6cm) - do akwarium z muszlowcami.

Neon Innesa - x12
Kirysek Pstry - x7
Otosek Przyujściowy - x3


Zależy mi na tym, aby ryby trafiły w odpowiednie ręce - proszę o opisanie warunków jakie ryby będą miały zapewnione(litraż, podłoże, filtracja, reszta obsady) i dodać trochę informacji o swoich doświadczeniach z akwarystyką.


Ryby w bardzo dobrej kondycji, w moim akwarium miały bardzo dobre warunki.(t.j. filtracja mechaniczna, biologiczna, sporo roślin, temp. 24 st.C, zróżnicowane pokarmy, ryby nie przekarmiane, akwarium 63l, mam trochę twardą wodę - to m.in powód zmiany obsady)


Ryby są u mnie od prawie dwóch lat, zależy mi na tym by trafiły w odpowiednie ręce.

Zdjęcia zamieszczę jutro.


Mieszkam w Opolu(zaodrze)


PS:
Rośliy:
- rzęsa wodna
- Kryptokoryna
- mech jawajski

Mam też korzeń o wymiarach ok. 15x10x10.(obrośnięty mchem)


Ostatnio zmieniony przez gregotsw dnia Wto 28 Sty 2014, 17:54, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
luksusu




Male Liczba postów : 19
Dołączył : 04/12/2013
Skąd : Opole/Częstochowa

Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny Empty
PisanieTemat: Re: Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny   Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny EmptyNie 26 Sty 2014, 09:31

pm
Powrót do góry Go down
gregotsw




Male Liczba postów : 48
Dołączył : 17/01/2013
Skąd : Opole

Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny Empty
PisanieTemat: Re: Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny   Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny EmptyNie 26 Sty 2014, 18:00

Dodaję fotkę zbiornika. Ogólnie to trochę glonów na przedniej szybie się zrobiło, bo od jakiegoś miesiąca nie czyściłem - a teraz jak już i tak likwiduję to mi się nie chce Razz.

zdjęcie:
Spoiler:

Zapomniałem też, że mam w akwarium bojownika - też do oddania. Odmiana Crowntail(postrzępione płetwy) niebieska / filolet. Nie udało mi się zrobić dobrej fotki, tak mniej więcej wygląda:
Spoiler:



Otoski zarezerwowane.
Powrót do góry Go down
martin1403

martin1403


Male Liczba postów : 225
Dołączył : 16/03/2013
Skąd : Zakrzow

Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny Empty
PisanieTemat: Re: Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny   Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny EmptyNie 26 Sty 2014, 18:50

Jestem zainteresowany bojownikiem skąd jesteś?
Powrót do góry Go down
gregotsw




Male Liczba postów : 48
Dołączył : 17/01/2013
Skąd : Opole

Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny Empty
PisanieTemat: Re: Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny   Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny EmptyNie 26 Sty 2014, 19:28

Zaodrze, napisz jakie masz warunki dla takiego bojownika.

Co najmniej 10l, filtr, grzałka, akwarium przykryte, rośliny naturalne, na dnie podłoże żwir/piasek. To są minimalne wymagania dla jednego samca bojownika.
Powrót do góry Go down
martin1403

martin1403


Male Liczba postów : 225
Dołączył : 16/03/2013
Skąd : Zakrzow

Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny Empty
PisanieTemat: Re: Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny   Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny EmptyNie 26 Sty 2014, 20:03

Aha mam takie warunki ale trochę daleko a czasami w u mnie też są takie więc  nie biorę.
Powrót do góry Go down
gregotsw




Male Liczba postów : 48
Dołączył : 17/01/2013
Skąd : Opole

Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny Empty
PisanieTemat: Re: Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny   Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny EmptyWto 28 Sty 2014, 17:54

NIEAKTUALNE

Otoski trafiły do luksusu, a reszta obsady znalazła właściciela poza forum.
Powrót do góry Go down
luksusu




Male Liczba postów : 19
Dołączył : 04/12/2013
Skąd : Opole/Częstochowa

Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny Empty
PisanieTemat: Re: Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny   Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny EmptySro 29 Sty 2014, 18:28

Dziękuje bardzo, wszystko już pływa i jest w akwarium Wink niedługo się pochwale Wink
Powrót do góry Go down
gregotsw




Male Liczba postów : 48
Dołączył : 17/01/2013
Skąd : Opole

Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny Empty
PisanieTemat: Re: Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny   Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny EmptySro 29 Sty 2014, 19:18

Wrzuć jakąś fotkę jak znajdziesz czas i jak akurat otoski wpadną w obiektyw.
Powrót do góry Go down
dzidziol0

dzidziol0


Male Liczba postów : 93
Dołączył : 30/01/2012
Skąd : OSINY/k OPOLA

Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny Empty
PisanieTemat: Re: Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny   Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny EmptySob 01 Lut 2014, 13:54

Twoje neonki , kiryski i bojownik pływają u mnie w akwa :-) . Jeszcze raz dziękuję
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny Empty
PisanieTemat: Re: Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny   Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny Empty

Powrót do góry Go down
 
Oddam / zamienię Bojownik Crowntail, Neon Innesa, Kirysek Pstry, Otosek Przyujściowy + rośliny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Oddam/Zamienie Rośliny
» Zamienię Neon Czarny-Bystrzyk axelroda na Neon inessa/czerwony
» [oddam/zamienię] rybki
» Oddam,lub zamienię na inne.
» [rośliny] Przyjmę mało skomplikowane rośliny do Tanganiki lub zamienię na sprzęt akwarystyczny.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Oddam/Przyjmę/Zamienię-
Skocz do: