Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Nurzaniec i zwartka ( Vallisneria spiralis i Cryptocoryne pontederiifolia?)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
xMichalx




Liczba postów : 5
Dołączył : 18/01/2012

Nurzaniec i zwartka ( Vallisneria spiralis i Cryptocoryne pontederiifolia?) Empty
PisanieTemat: Nurzaniec i zwartka ( Vallisneria spiralis i Cryptocoryne pontederiifolia?)   Nurzaniec i zwartka ( Vallisneria spiralis i Cryptocoryne pontederiifolia?) EmptyWto 06 Mar 2012, 10:36

Cześć mam do wymiany (najchętniej),sprzedaży bądź oddania nurzańca tylko do końca nie wiem jaka to jest odmiana. Rośnie u mnie dość szybko i dość dużo na długość nawet do 70 cm wiec myślę, że jest to Vallisneria spiralis bo pasuje mi opis i wygląd ze strony http://sklep.roslinyakwariowe.pl/vallisneria-spiralis-koszyk-p-1866.html, z chęcią wymienię się na inne rośliny albo na jakieś stworzenia wodne typu krewetki,ślimaki helenki, gupiki, molinezje czy cokolwiek w nadmiarze Razz. Jedyny szkopuł tkwi w tym iż niestety ostatnio w akwarium zauważyłem ślimaki (te okrągłe małe zawsze zapominam jak sie nazywaja) i nie jestem w stanie zagwarantować iż na danych roślinach ich nie będzie oczywiście dołożę wszelkich starań aby uniknąć niechcianych gości.
Mieszkam w Opolu.
Pisać na priv a w razie potrzeby podam gg lub numer telefonu.


Tutaj zdjecie wykonane przed chwila po wyciagnieciu nurzanców z akwarium.

Nurzaniec i zwartka ( Vallisneria spiralis i Cryptocoryne pontederiifolia?) P1160409u

Mam też do zauferowania jakas zwartke aczkolwiek nigdy nie mogłem dojsc do tego jaka to jest najbardziej pasuje mi ta
http://www.roslinyakwariowe.pl/baza/cryptocoryne_pontederiifolia/ ale 100% pewnosci nie mam tutaj zdjecie wlasnie tej rosliny w moim akwa

Nurzaniec i zwartka ( Vallisneria spiralis i Cryptocoryne pontederiifolia?) P1160414i

wybaczcie za slaba jakosc tego drugiego zdjecia ale aparat nie spisuje sie najlepiej przy robieniu zdjec akwa a jeszcze swieo po wyciagnieciu nurzancow troche syfu w wodzie plywalo...
Powrót do góry Go down
dzidziol0

dzidziol0


Male Liczba postów : 93
Dołączył : 30/01/2012
Skąd : OSINY/k OPOLA

Nurzaniec i zwartka ( Vallisneria spiralis i Cryptocoryne pontederiifolia?) Empty
PisanieTemat: Re: Nurzaniec i zwartka ( Vallisneria spiralis i Cryptocoryne pontederiifolia?)   Nurzaniec i zwartka ( Vallisneria spiralis i Cryptocoryne pontederiifolia?) EmptyWto 06 Mar 2012, 18:04

witam
na tym ostatnim zdjęciu ta roślina z dużymi liśćmi takimi troche na kształt strzałki co to za roslinka i czy może ją też chcesz się wymienić?? Moge zaoferowac helenki na wymiane??
pozdro
Powrót do góry Go down
 
Nurzaniec i zwartka ( Vallisneria spiralis i Cryptocoryne pontederiifolia?)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Kupię]Vallisneria spiralis
» Nurzaniec
» Nurzaniec , Subwassertang
» Kupie rosliny tj. : Cryptocoryne beckettii
» Vallisneria Giganthea

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Oddam/Przyjmę/Zamienię-
Skocz do: