Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Przyjmę lub odkupie roślinki

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Przyjmę lub odkupie roślinki Empty
PisanieTemat: Przyjmę lub odkupie roślinki   Przyjmę lub odkupie roślinki EmptyCzw 03 Paź 2013, 23:08

Niegdyś oddawałem roślinki użytkownikom tego forum dziś sam jestem potrzebujący i chętnie przyjme jub odkupię za symboliczną kwote różnegorodzaju roślinki
Powrót do góry Go down
Alantartak




Liczba postów : 104
Dołączył : 04/04/2013
Skąd : Lasowice Wielkie

Przyjmę lub odkupie roślinki Empty
PisanieTemat: Re: Przyjmę lub odkupie roślinki   Przyjmę lub odkupie roślinki EmptyCzw 03 Paź 2013, 23:41

mam conieco na wydanie juz w wiaderku zapraszam
Powrót do góry Go down
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Przyjmę lub odkupie roślinki Empty
PisanieTemat: Re: Przyjmę lub odkupie roślinki   Przyjmę lub odkupie roślinki EmptyPią 04 Paź 2013, 20:43

Wielkie dzięki za propozycje ale mam do ciebie przeszło 80km to troszke dużo zwłaszcza patrząc na fakt iż moje auto dużo pali ale jeszcze raz dzieki za propozycje
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przyjmę lub odkupie roślinki Empty
PisanieTemat: Re: Przyjmę lub odkupie roślinki   Przyjmę lub odkupie roślinki Empty

Powrót do góry Go down
 
Przyjmę lub odkupie roślinki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przyjmę lub odkupię roślinki
» Przyjmę roślinki
» Przyjmę roślinki
» [Kędzierzyn-Koźle]Przyjme lub pożyczę albo nawet odkupię akwarium 50-100L [do zamknięcia]
» przyjme roślinki z przycinki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Oddam/Przyjmę/Zamienię-
Skocz do: