Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 [Wysyłka/Olesno] Staurogyne i Microsorium Windelov

Go down 
AutorWiadomość
krzysiekh




Liczba postów : 25
Dołączył : 19/08/2012
Skąd : Olesno

[Wysyłka/Olesno] Staurogyne i Microsorium Windelov Empty
PisanieTemat: [Wysyłka/Olesno] Staurogyne i Microsorium Windelov   [Wysyłka/Olesno] Staurogyne i Microsorium Windelov EmptyCzw 02 Maj 2013, 00:26

Ahoj kamraci!
Deal jest taki, sprzedam to co na zdjęciach, czyli duże m. windelov - dla porównania butelka 500ml carbo a.artu a podstawka na tym zdjęciu z góry ma 50x30cm,(od razu mówię, że nie chce mi się sprzedawać na części bo mam mało wolnego czasu, czytaj dzieci, ale ktoś na upartego może to kupić i podzielić na sadzonki po 5-6 liści, to z 200zł zarobi Smile ) oraz ponad 100 (po stu przestałem liczyć) sadzonek staurogyne (od małych po duże, stan różny, 90% b. dobry, natomiast starsze liście trochę dziurawe).

Cena za całość to hmmm 90zł lub 20zł staurogyne i 70zł microsorium,ale bardziej mnie interesuje wymiana na 8l pro soila Smile
Przy zakupie trzeba doliczyć jakieś 6-8zł na przesyłkę, jak braknie to dołożę, przy wymianie wysyłka oczywiście po mojej stronie.

Jak ktoś będzie zainteresowany, to gratis dorzucę lileaopsis brasiliensis (ile się da łatwo wyrwać, ale na 100% dam ponad 30-40 sadzonek) albo eleocharis acicularis (no tego mam mniej, to powiedzmy 15), a jak jeszcze mało to kilka sadzonek p. helferi i np. creeping moss (jest sporo). Minus taki, że mogą być ślimaki na tym, ale stado helenek jest raczej na głodzie Wink
Fotki:

[Wysyłka/Olesno] Staurogyne i Microsorium Windelov PICT0001
[Wysyłka/Olesno] Staurogyne i Microsorium Windelov PICT0002
[Wysyłka/Olesno] Staurogyne i Microsorium Windelov PICT0003

PS. Info podawać na pw lub maila krzysiek.hoja(at)gmail.com, kto pierwszy ten lepszy, nie ukrywam, że post jest też na innych forach.
Powrót do góry Go down
 
[Wysyłka/Olesno] Staurogyne i Microsorium Windelov
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» microsorium windelov
» Staurogyne repens
» Staurogyne repens i Ludwigia arcuata
» [CZ-WA][WYSYŁKA] Rośliny
» microsorium mini

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Sprzedam-
Skocz do: