Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Szkoła po gimnazjum. Budowlanka

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Lukasz-odkrywca01




Liczba postów : 67
Dołączył : 08/09/2012
Skąd : Kedzierzyn Koźle

Szkoła po gimnazjum. Budowlanka Empty
PisanieTemat: Szkoła po gimnazjum. Budowlanka   Szkoła po gimnazjum. Budowlanka EmptySro 24 Kwi 2013, 15:57

Witam dziś zakończyłem pisanie egzaminu jutro językowy i spokój.Mam pare pytań związanych ze szkołą do której chcę uczęszczać mianowicie tzw. budowlanki ile trzeba mieć średnio pkt by się tam dostać .Jaki był próg w ostatnich latach ? Jakie oceny się przeliczają na pkt. ? Na stronie informacje są ogólne .Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
marek_z_81

marek_z_81


Male Liczba postów : 195
Dołączył : 26/02/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Szkoła po gimnazjum. Budowlanka Empty
PisanieTemat: Re: Szkoła po gimnazjum. Budowlanka   Szkoła po gimnazjum. Budowlanka EmptyCzw 25 Kwi 2013, 06:33

Co prawda szkołę średnią skończyłem naście lat temu i nie wiem ile trzeba mieć punktów aby się tam dostać. Przelicznik ocen na punkty masz tutaj
Powrót do góry Go down
richelieu

richelieu


Male Liczba postów : 71
Dołączył : 16/04/2012
Skąd : Dolnyśląsk

Szkoła po gimnazjum. Budowlanka Empty
PisanieTemat: Re: Szkoła po gimnazjum. Budowlanka   Szkoła po gimnazjum. Budowlanka EmptyCzw 25 Kwi 2013, 06:53

Ja kończyłem kilka lat temu i z tego co pamiętam, szkoły zawodowe nie miały wygórowanego progu (zazwyczaj trzeba było po prostu zdać). Mało tego teraz jest taki niż demograficzny, że przyjmują z otwartymi ramionami. Smile Chyba, że jest to elitarna budowlanka. To poziom podniosą.
Ze swojego doświadczenia wiem, że stres związany z aplikacją do szkoły średniej był niepotrzebny.
Powrót do góry Go down
Lukasz-odkrywca01




Liczba postów : 67
Dołączył : 08/09/2012
Skąd : Kedzierzyn Koźle

Szkoła po gimnazjum. Budowlanka Empty
PisanieTemat: Re: Szkoła po gimnazjum. Budowlanka   Szkoła po gimnazjum. Budowlanka EmptyCzw 25 Kwi 2013, 12:56

No ogółem mówiąc ja mam stres nawet przed dostaniem się. Skoda ,że nikt z Was nie zaczął technikum np.1rok temu . Very Happy
Powrót do góry Go down
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Szkoła po gimnazjum. Budowlanka Empty
PisanieTemat: Re: Szkoła po gimnazjum. Budowlanka   Szkoła po gimnazjum. Budowlanka EmptyPią 26 Kwi 2013, 07:24

No widzisz...same staruchy tu siedząWink
Powrót do góry Go down
Lukasz-odkrywca01




Liczba postów : 67
Dołączył : 08/09/2012
Skąd : Kedzierzyn Koźle

Szkoła po gimnazjum. Budowlanka Empty
PisanieTemat: Re: Szkoła po gimnazjum. Budowlanka   Szkoła po gimnazjum. Budowlanka EmptyPią 26 Kwi 2013, 14:12

Very Happy Nie ,ale zależy mi na tym by się tam dostać technikum budwolane jak dla mnie byłoby super.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szkoła po gimnazjum. Budowlanka Empty
PisanieTemat: Re: Szkoła po gimnazjum. Budowlanka   Szkoła po gimnazjum. Budowlanka Empty

Powrót do góry Go down
 
Szkoła po gimnazjum. Budowlanka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Pozaakwarystycznie-
Skocz do: