Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Staurogyne repens

Go down 
+2
dogster
gettinhigh
6 posters
AutorWiadomość
gettinhigh




Liczba postów : 90
Dołączył : 03/12/2012

Staurogyne repens Empty
PisanieTemat: Staurogyne repens   Staurogyne repens EmptyNie 14 Kwi 2013, 20:34

Staurogyne repens
10sztuk-13zł
Sadzonki w większości będą z korzeniami. Pozbywam się tej rośliny więc wyciągać będę ją bezpośrednio z podłoża. Odbiór na Dambonia lub po wczesniejszym umówieniu się na mieści przy Opolaninie.
Staurogyne repens Dsc08432e
Powrót do góry Go down
dogster

dogster


Female Liczba postów : 7
Dołączył : 23/03/2013
Skąd : Opole :D

Staurogyne repens Empty
PisanieTemat: Re: Staurogyne repens   Staurogyne repens EmptyPon 15 Kwi 2013, 06:51

Je bardzo chętnie kupię Smile
Powrót do góry Go down
gettinhigh




Liczba postów : 90
Dołączył : 03/12/2012

Staurogyne repens Empty
PisanieTemat: Re: Staurogyne repens   Staurogyne repens EmptyPon 15 Kwi 2013, 20:11

Wysłałem pw.
Powrót do góry Go down
gettinhigh




Liczba postów : 90
Dołączył : 03/12/2012

Staurogyne repens Empty
PisanieTemat: Re: Staurogyne repens   Staurogyne repens EmptySro 17 Kwi 2013, 16:27

Zostało jakieś 15 sadzonek- sprzedam za 12zł.
Powrót do góry Go down
mulojad2




Liczba postów : 21
Dołączył : 14/04/2012
Skąd : Kluczbork

Staurogyne repens Empty
PisanieTemat: Re: Staurogyne repens   Staurogyne repens EmptyCzw 18 Kwi 2013, 04:24

Witam,wysłałem pytanko na pw.
Powrót do góry Go down
gettinhigh




Liczba postów : 90
Dołączył : 03/12/2012

Staurogyne repens Empty
PisanieTemat: Re: Staurogyne repens   Staurogyne repens EmptyPią 26 Kwi 2013, 18:34

Niepoważne zachowanie usera mulojad2, wyraził zainteresowanie a później nie odpisuje na moje wiadomości. Nie polecam próbować robić z nim interesów bo to strata czasu.

Staugoryna na razie nieaktualna.
Powrót do góry Go down
mulojad2




Liczba postów : 21
Dołączył : 14/04/2012
Skąd : Kluczbork

Staurogyne repens Empty
PisanieTemat: Re: Staurogyne repens   Staurogyne repens EmptyPią 26 Kwi 2013, 20:14

Niestety niektórzy nie mają czasu siedzieć całymi dniami i przeglądać fora,poczty.Chęć zakupu i zadanie pytania nie wiąże się od razu z zakupem.Rośliny na zdjęciach są w fatalnej formie,dziury zżółknięte liście widać profesjonalizm w uprawie roślin akwariowych.Sprzedający chce zarobić na przesyłce doliczając koszty woreczka:) śmiech na sali !! Pozdrawiam sprzedającego!
Powrót do góry Go down
Hornet_7




Male Liczba postów : 29
Dołączył : 28/02/2013
Skąd : Nysa - piękna okolica

Staurogyne repens Empty
PisanieTemat: Re: Staurogyne repens   Staurogyne repens EmptyPią 26 Kwi 2013, 20:53

Kolego wyżej, trzeba mieć dowody, ażeby wystawić taka anty-wizytówkę ! Skoro sam stwierdziłeś, że transakcja nie doszła do skutku, to na jakiej podstawie wydajesz pustą i bezpodstawną opinię, nie mając dowodów ! Uwierz, że ten sprzedający ma takie pojęcie o baniakach roślinnych, że Ty do końca swojej egzystencji ani ułamkiem się do niego nie zbliżysz. Mam doświadczenie z tym sprzedającym i ze swojej strony BARDZO POLECAM, facet jest rzeczowy, uczciwy, a przede wszystkim nie jest chciwy, byle syfu nie puszcza w obieg, co pewnie mogą potwierdzić również inni użytkownicy. Następnym razem, zanim coś takiego głupiego napiszesz kopnij się w czoło.
Powrót do góry Go down
mulojad2




Liczba postów : 21
Dołączył : 14/04/2012
Skąd : Kluczbork

Staurogyne repens Empty
PisanieTemat: Re: Staurogyne repens   Staurogyne repens EmptyPią 26 Kwi 2013, 22:10

Co Ty możesz o mnie wiedzieć,nie znasz mnie i nie życzę sobie takich komentarzy.Kolega gettinhigh zaczął dyskusje i zrobił mi niepotrzebną opinię a ja nie pozwolę na to by osądzać mnie po paru wiadomościach.Zapraszam na kawę,przekonasz się jakie pojęcie mam na temat zbiorników roślinnych.
Powrót do góry Go down
gettinhigh




Liczba postów : 90
Dołączył : 03/12/2012

Staurogyne repens Empty
PisanieTemat: Re: Staurogyne repens   Staurogyne repens EmptySob 27 Kwi 2013, 06:59

Tu chodzi o kulturę, że skoro zwracasz się z chęcią zakupu to znaczy, że ja dopóki nie napiszesz mi jednoznacznie czy weźmiesz czy nie, rezerwuję je dla ciebie czekając na twoją odpowiedź. Wysłałem po pierwszej wiadomości 4 dni później kolejne zapytanie gdyż nie odpowiedziałeś na pierwsze. Nie trzeba siedzieć codziennie na forum by po tygodniu odpisać...

Kolejna rzecz, skoro wyraziłeś zainteresowanie roślinami to znaczy że uważałeś że są w dobrej kondycji. Liście nie są zżółknięte, pierwsza świetlówka 6500K plus manualne ustawienie aparatau(przy braku umiejętności tego robienia) spowodowały taki efekt.

Co do ceny woreczka... Nie moja wina że w Opolu jest wieśniactwo w sklepach zoologicznych że sprzedawcy za darmo nie dadzą ci go a żądają wygórowanej zapłaty 1zł!!!!! gdy koszt jednostkowy to około 20gr.

Nie masz przyjacielu niestety ogłady w robieniu interesów bo takie rzeczy się załatwia szybko, sprawnie i przede wszystkim odpowiada się na wiadomości.
Pozdrawiam
Jacek


Ostatnio zmieniony przez gettinhigh dnia Sob 27 Kwi 2013, 09:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
peli77




Liczba postów : 77
Dołączył : 19/03/2013

Staurogyne repens Empty
PisanieTemat: Re: Staurogyne repens   Staurogyne repens EmptySob 27 Kwi 2013, 07:44

Czy znajdą sie jeszcze w\w roślinki jeśli tak to proszę o numer telefonu.Jestem z opola.Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
gettinhigh




Liczba postów : 90
Dołączył : 03/12/2012

Staurogyne repens Empty
PisanieTemat: Re: Staurogyne repens   Staurogyne repens EmptySob 27 Kwi 2013, 09:51

Niestety dopiero po długim weekendzie majowym będę w Opolu. Odezwę się wtedy na pw i zobaczę czy w baniaku pozostało mi staurogyny
Powrót do góry Go down
peli77




Liczba postów : 77
Dołączył : 19/03/2013

Staurogyne repens Empty
PisanieTemat: Re: Staurogyne repens   Staurogyne repens EmptySob 27 Kwi 2013, 09:54

ok
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

Staurogyne repens Empty
PisanieTemat: Re: Staurogyne repens   Staurogyne repens EmptySob 27 Kwi 2013, 13:35

Skończcie z tą niepotrzebną kłótnią.

mulojad2 nie oszukał Cię na pieniądze tylko zwyczajnie się rozmyślił. Po pierwszym braku kontaktu trzeba było wznowić ofertę.

Nie rozumiem po co rośliny wysyłasz w workach na ryby.
Wystarczą te najzwyklejsze (można też dać po dwa).
A jeżeli potrzebujesz koniecznie tych rybnych, to odezwij się przed najbliższą integracją to przywiozę Ci kilkanaście (oczywiście trzeba być Smile ).

Co do tego kto jest lepszy w hodowli roślinek. Może wyślijcie obaj zdjęcia swoich akwarium na tegoroczny konkurs IAPLC. Zdjęcia można wysyłać do końca maja.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Staurogyne repens Empty
PisanieTemat: Re: Staurogyne repens   Staurogyne repens Empty

Powrót do góry Go down
 
Staurogyne repens
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Staurogyne repens i Ludwigia arcuata
» Sprzedam rośliny-heteranthera zosterifolia i staurogyne repens(tanio|Opole)
» Ludwigia Repens RED
» [Wysyłka/Olesno] Staurogyne i Microsorium Windelov
» Ludwigia Repens, mały heniek, krewetki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Sprzedam-
Skocz do: