Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
monk1990




Liczba postów : 7
Dołączył : 22/03/2013

Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. Empty
PisanieTemat: Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię.   Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. EmptyPią 22 Mar 2013, 20:39

Witam,
mam nadmiar helenek, a już widzę ponad 40 jaj. Bardzo chętnie sprzedam, lub zamienię za coś ciekawego (proponujcie).
Jak już zrobi mi się więcej luzu to chętnie też wymienię helenki za helenki-zależy mi na 'świeżej krwi' (tak to się chyba mówi)
Powrót do góry Go down
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. Empty
PisanieTemat: Re: Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię.   Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. EmptySob 23 Mar 2013, 22:22

skąd jesteś monk? ile byś chciał za sztuke
Powrót do góry Go down
monk1990




Liczba postów : 7
Dołączył : 22/03/2013

Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. Empty
PisanieTemat: Re: Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię.   Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. EmptySob 23 Mar 2013, 22:47

Jestem z Lublińca (k. Częstochowy) ale studiuję w Opolu i przykładowo jutro jadę do Opola..

Myślałem o 2zł za sztukę, ale na pewno byśmy się dogadali. Najważniejsze ile by Cię interesowało.
Powrót do góry Go down
mbuczo

mbuczo


Male Liczba postów : 38
Dołączył : 10/10/2012
Skąd : Wołczyn

Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. Empty
PisanieTemat: Re: Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię.   Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. EmptyNie 07 Kwi 2013, 22:08

Czy helenki nadal aktualne? Wziąłbym 5 sztuk.
Powrót do góry Go down
monk1990




Liczba postów : 7
Dołączył : 22/03/2013

Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. Empty
PisanieTemat: Re: Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię.   Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. EmptyPon 08 Kwi 2013, 09:56

Oczywiście że aktualne! Helenki cały czas czekają na swój nowy dom Very Happy
Powrót do góry Go down
mbuczo

mbuczo


Male Liczba postów : 38
Dołączył : 10/10/2012
Skąd : Wołczyn

Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. Empty
PisanieTemat: Re: Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię.   Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. EmptyPon 08 Kwi 2013, 11:16

Czy Opole wchodzi w grę?
Powrót do góry Go down
monk1990




Liczba postów : 7
Dołączył : 22/03/2013

Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. Empty
PisanieTemat: Re: Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię.   Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. EmptyPon 08 Kwi 2013, 11:19

Pewnie, studiuję w Op. w niedzielę przyjadę samochodem to śmiało mogę zabrać tyle ile potrzeba.
Powrót do góry Go down
monk1990




Liczba postów : 7
Dołączył : 22/03/2013

Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. Empty
PisanieTemat: Re: Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię.   Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. EmptySob 13 Kwi 2013, 07:05

Napisałem wiadomość, nie wiem czy zauważyłeś-czy już może jesteś nie zainteresowany? Przypomnę, jutro mogę zabrać do Opola Helenki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. Empty
PisanieTemat: Re: Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię.   Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię. Empty

Powrót do góry Go down
 
Ślimaki Helenki. Sprzedam, lub zamienię.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sprzedam lub zamienie Pyszczaki
» zamiana ślimaki HELENKI na krewecie
» zamienię ślimaki ampularia
» PIELĘGNICE WIELOBARWNE - para SPRZEDAM/ZAMIENIE
» Sprzedam ślimaki ampularia. PILNE

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Sprzedam-
Skocz do: