Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 [40l] kolorowe maluchy

Go down 
AutorWiadomość
apri cort




Liczba postów : 210
Dołączył : 20/02/2013

[40l] kolorowe maluchy Empty
PisanieTemat: [40l] kolorowe maluchy   [40l] kolorowe maluchy EmptyCzw 21 Lut 2013, 12:09

Jak wiadomo, "tylko krowa nie zmienia poglądów] więc mnie się też niedawno odmieniło. Byłam fanką surowych wystrojów, monochromatycznych barw, głazów, kloców drewna, BW i Tanga to byli moi faworyci. Zostało mi jednak po przeprowadzce kilka roślinek i urządziłam kotnik dla niebieskołuskich. Maluchy już poszły w świat, a zbiornik stał pusty, szkoda było likwidować dojrzałe akwa.

40x25x40 akwa float proste
Oświetlenie: żarówka energooszczędna
filtracja: fan mini z otwartą gąbką
grzałka elite 25w, temp 24-26st
Podłoże piasek, kilka gałazek debowych
rośliny: kryptokoryny wendtii green i aponogentifolia, marny nurzaniec, w planie wendtii brown i może anubiasy, gdy dojdą gałązki wierzby
mieszkańcy: 1x Betta splendens crowntail (bojownik strzępiasty)
3x poecilla reticulata (samce gupika)
1x hyphessobryocon amandae (bystrzyk amandy) zamówione jeszcze 10szt.
Zdaję sobie sprawę z tego, ze zbiornik jest średnio fajny, ale póki co nie mam za bardzo co do niego nawrzucać, a jest wysoki, więc rośliny słabo rosną.

[40l] kolorowe maluchy Cbe7e28aef82

[40l] kolorowe maluchy 0046c696c68f

[40l] kolorowe maluchy 81c9466980b2

[40l] kolorowe maluchy Fb1a47d22019
Powrót do góry Go down
 
[40l] kolorowe maluchy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Prezentacje akwariów-
Skocz do: