Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 III Opolska Akwarystyczna Integracja

Go down 
+12
perez_
Kefas
Pasta872
FanMalTanWi
marek_z_81
Topielec
Tinker bell
kroni
miro1983
Mateusz89
HOLSON
knudson
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
apri cort




Liczba postów : 210
Dołączył : 20/02/2013

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyNie 03 Mar 2013, 21:34

Tylko do 20:10?? Myślałam, że dłużej pobalujecie, ale w końcu jutro szkółka, praca... Szkoda, że musiałam tak szybko uciekać...
Powrót do góry Go down
Pasta872

Pasta872


Male Liczba postów : 224
Dołączył : 12/05/2012
Skąd : Dąbrówka Łubniańska

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyNie 03 Mar 2013, 21:41

kurde jak bym wiedział, wbił bym jeszcz na chwię hm dupa ze mnie
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyNie 03 Mar 2013, 22:31

kroni napisał:
knudson mnie wkurwił...

Tylko po co to, trzeba było przyjść, dalibyście sobie po strzale i wszystko było by dobrze. Niekiedy warto napisać mniej, niż za dużo.
Powrót do góry Go down
apri cort




Liczba postów : 210
Dołączył : 20/02/2013

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyPon 04 Mar 2013, 08:00

Knudsona się nie bije, on nosi okulary Wink Wink Wink Chyba, że pisząc "strzał" miałeś na myśli 50tkę wódki Wink
Powrót do góry Go down
Tinker bell

Tinker bell


Male Liczba postów : 188
Dołączył : 25/04/2012
Skąd : Opole

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyPon 04 Mar 2013, 09:13

A ja grzałem z roboty jak wściekły żeby chociaż na chwilkę wpaść. Ale jak zobaczyłem Knudsona przebiegającego przez drogę to wiedziałem, że już po. Kur......czaczek!
Może na IV-e zdążę Smile
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyPon 04 Mar 2013, 11:07

apri cort napisał:
Knudsona się nie bije, on nosi okulary Wink Wink Wink Chyba, że pisząc "strzał" miałeś na myśli 50tkę wódki Wink

Tak, tak, na pewno chodziło o wódkę Razz
Powrót do góry Go down
apri cort




Liczba postów : 210
Dołączył : 20/02/2013

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyPon 04 Mar 2013, 12:02

Ja myślę, że nie ma co płakać ze ktoś nie zdążył, tylko trzeba ustalać następny termin i zrobić grilla u kogoś, kto ma największy ogródek Wink W końcu wiosna idzie, może jakąś Marzannę przy okazji utopimy?!?
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyPon 04 Mar 2013, 15:26


Skoro zapraszasz to IV Integracja na świeżym powietrzu :-)
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyPon 04 Mar 2013, 15:29

Proponuję 6-7.IV, można zrobić tradycję spotkań raz w miesiącu...
Powrót do góry Go down
Pasta872

Pasta872


Male Liczba postów : 224
Dołączył : 12/05/2012
Skąd : Dąbrówka Łubniańska

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyPon 04 Mar 2013, 17:29

Tinker bell ja też nie dojechałem na czas Sad może sobie własną integracje zrobimy Very Happy hehe ja 0,5 i ty 0,5 Razz i lecimy z tym koksem, na IV postaram się przyjechać w czasie
Powrót do góry Go down
kroni

kroni


Liczba postów : 191
Dołączył : 28/05/2012
Skąd : węgry

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyPon 04 Mar 2013, 17:34

żarty, szkoda że nie mogłem być ale byście tylko o rybach gadali pewnie.na wiosnę pronuję zrobić konkretną integrację z ogniskiem na kaczych dołach pod turawą.dojazd jest pks a klimat gwarantowany.to moja propozycja.tym bardziej będzie bardziej sprawiedliwie bo każdy będzie musiał dojechać.
Powrót do góry Go down
apri cort




Liczba postów : 210
Dołączył : 20/02/2013

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyPon 04 Mar 2013, 18:16

To jest fajny pomysł, ale ostrzegam, że na ognisko zabieram dzieciaki...
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyPon 04 Mar 2013, 18:38

Nigdzie nie jest napisane, że spotkania muszą być w Opolu. Nadchodzą cieplejsze dni i szkoda się kisić w murach, więc można zrobić parę wyjazdowych spotkań. Może być Metalchem, może być Turawa, Srebrne, Gogolin czy co tam jeszcze zaproponujecie. Jak się uda co miesiąc to jeszcze lepiej :-)
Powrót do góry Go down
richelieu

richelieu


Male Liczba postów : 71
Dołączył : 16/04/2012
Skąd : Dolnyśląsk

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyPon 04 Mar 2013, 19:08

Ja proponuję moją działeczkę Smile z widokiem na zamek Książ.
Może w końcu uda mi się dotrzeć wtedy na kolejną Integrację Razz
Powrót do góry Go down
kroni

kroni


Liczba postów : 191
Dołączył : 28/05/2012
Skąd : węgry

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyPon 04 Mar 2013, 19:19

apri ja też z córą bym wpadł a tam jest genialnie.naprawdę.
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyPon 04 Mar 2013, 19:25

richelieu napisał:
Ja proponuję moją działeczkę Smile z widokiem na zamek Książ.
Może w końcu uda mi się dotrzeć wtedy na kolejną Integrację Razz

No szalejesz...ale dla tego widoku może warto :-)
Powrót do góry Go down
apri cort




Liczba postów : 210
Dołączył : 20/02/2013

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyWto 05 Mar 2013, 09:14

No, Knudson wspomniał o Metalchemie Wink tu jest pełno kałuż, przy których ludzie sobie urządzają pikniki na wiosnę. Niech no tylko trawa wyrośnie, to zrobię rekonesans, gdzie jest najfajniej. Może być Bolko, a mogą być też dzikie stawy w lesie.
Powrót do góry Go down
HOLSON

HOLSON


Male Liczba postów : 114
Dołączył : 07/03/2012
Skąd : Kluczbork

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptySro 06 Mar 2013, 16:59

ile osób było na spotkaniu ?
Powrót do góry Go down
richelieu

richelieu


Male Liczba postów : 71
Dołączył : 16/04/2012
Skąd : Dolnyśląsk

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptySro 06 Mar 2013, 19:40

knudson napisał:
richelieu napisał:
Ja proponuję moją działeczkę Smile z widokiem na zamek Książ.
Może w końcu uda mi się dotrzeć wtedy na kolejną Integrację Razz

No szalejesz...ale dla tego widoku może warto :-)

Warto na pewno, chociaż mój ogródek jest w powijakach, ale widoki, szczególnie wiosną i jesienią są nie do pogardzenia.
Smile Mało tego - istnieje bezpośrednie połączenie PKP mojej mieścinki z Opolem Smile więc, jakby już naprawdę byście się chcieli zbierać, to można ułożyć program na jeden dzień Smile oczywiście wolny od pracy. A jest w okolicy co zwiedzać Razz

Minusem jest to, że moja okolica nie jest zagłębiem akwarystów Smile i ładnych zbiorników, albo dobrych sklepów akwarystycznych nie znajdziecie Smile


Tak na zachętę :

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 P8140049
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptySro 06 Mar 2013, 21:59


Skoro masz ogródek to i namiot można postawić. Nie chcę Cie straszyć, ale już wiem gdzie mieszkasz ;-) Faktycznie połączenie jest. Po sklepach i tak byśmy sie nie włóczyli, bo nie po to sie robi spotkania.
Powrót do góry Go down
richelieu

richelieu


Male Liczba postów : 71
Dołączył : 16/04/2012
Skąd : Dolnyśląsk

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptySro 06 Mar 2013, 22:17

No namiotów to można sporo postawić, ale nie ma żadnych mediów Smile ale mimo wszystko zapraszam Very Happy

ohoho a cóż to za szpiegowska technologia - google maps?
Jak nie sklepy, to w takim razie wycieczki: do Książa, do Palmiarni, można iść na Stary Książ (mało z przyjezdnych wie, że jest jeszcze jeden zamek, o wiele mniej okazały, w sumie ruiny ale jest Smile i kilka rzeczy by się w niedalekiej odległości znalazło Razz
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptySro 06 Mar 2013, 22:24


Do namiotu media żadne potrzebne nie są. przynajmniej w instrukcji mojej 'trumienki' nic nie piszą ;-)
Mozna się zdziwić ile można znaleźć w Google Maps, pewnie bym się co do ulicy nie pomylił. Mieszkasz w fajnej okolicy, ja z okna widze dużo, dużo betonu :-(
Powrót do góry Go down
richelieu

richelieu


Male Liczba postów : 71
Dołączył : 16/04/2012
Skąd : Dolnyśląsk

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptySro 06 Mar 2013, 22:35

Smile Gwoli ścisłości to działkę mam trochę oddaloną od miejsca zamieszkania Smile I nie martw się też widzę sporo betonu z okien.
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptySro 06 Mar 2013, 22:43

Spoko, spoko, nalot dywanowy zrobi swoje :-D
But...wracając do pytania Holsona to było 8 osób.
Powrót do góry Go down
apri cort




Liczba postów : 210
Dołączył : 20/02/2013

III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 EmptyCzw 07 Mar 2013, 08:28

Uratowałam spotkanie przed posądzeniem o to, że spotkało się "męskie kółko wzajemnej adoracji"... Wink Mam nadzieję, że jeśli dojdzie do jakiegoś pikniku, ogniska czy spotkania ogródkowego, to pojawią się jakieś matki, żony, kochanki, dzieci... Można by zrobić taki piknik rodzinny, skończyłyby się potem pytania w stylu: "A co ty tam robiłaś z samymi facetami????"
Powrót do góry Go down
Sponsored content





III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Opolska Akwarystyczna Integracja   III Opolska Akwarystyczna Integracja - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
III Opolska Akwarystyczna Integracja
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» I Opolska Akwarystyczna Integracja :)
» V Opolska Akwarystyczna Integracja
» II Opolska Akwarystyczna Integracja :)
» IV Opolska Akwarystyczna Integracja
» VI Mikołajkowa Opolska Integracja Akwarystyczna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Akwarystyka w województwie opolskim-
Skocz do: